Nejnovější recenze ze sekce Pračky

Candy CW50-BP12307-S

Ověřený zákazník MALL.CZ Eva

Přidáno: 4. června 2024

Zakoupeno v MALL.CZ

• Na malou pračku velký objem prádla, oproti předchozímu typu tichý chod. Stojí na místě, dostatečný počet programů, ukazuje zbývající čas. Ideální do menších prostor.
  • Dražší

• Intuitivní ovládání
  • Wi-Fi
  • Mnoho funkcí a programů
  • Úsporná

Naprostá spokojenost s pračkou. Krásná, tichá, úsporná, spolehlivá pračka s možností připojení k Wi-Fi. Všem doporučuji a věřím, že budete spokojeni.

Candy CSTG 47TMV5/1-S

Candy CSTG 47TMV5/1-S

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 3. června 2024

• Super tichý chod a spotřeba, prádlo je skvěle vyždímané a spolu s aplikací Simply-Fi je to absolutně super. Aplikace vám poradí se vším co potřebujete. Určitě doporučuji.

Poměr cena výkon
rychlé dodání
tichý chod a spotřeba energií
Chytré programy a aplikace

AEG LFR73964VC

AEG LFR73964VC

Ověřený zákazník Elektro Vaďura Máša

Zakoupeno v Elektro Vaďura

• dlouhá prací doba

Reakce značky AEG

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnovala. Současné pračky mají mnohem nižší spotřebu veškerých energií. Aby i při této spotřebě bylo dosaženo srovnatelné kvality praní, je nezbytné prodloužit poslední veličinu, kterou je čas. Současně je pračka vybavena systémem PreciseWash pro úsporu energie, vody i času. Technologie PreciseWash zkontroluje aktuální náplň a přizpůsobí tomu délku praní tak, aby nebylo zbytečně dlouhé. V nabídce programů je také rychlý program pouze na 20 minut. Také speciální program Smíšené prádlo 69 min. V případě, že je prádla menší množství a není zašpiněno, ale přejete si zvolit jiný běžný program, tak lze délku pracího cyklu upravit pomocí funkce Úspora času. V ostatních případech doporučujeme čas vypočítaný spotřebičem ponechat. Pomocí této funkce úspory můžete zkrátit trvání programu. Dále také doporučujeme buben pračky plnit do dvou třetin, aby prádlo mělo v průběhu pracího i máchacího cyklu dostatek prostoru. Každý druh tkaniny, a tedy i každý program má jiný požadavek na váhu vkládaného prádla. Tyto doporučené maximální váhy naleznete v návodu k použití pračky a na displeji při volbě programu. Pevně věříme, že bude pračka i přesto sloužit pouze k Vaší plné spokojenosti. S pozdravem Tým AEG

AEG LFR95146UC

AEG LFR95146UC

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 3. června 2024

• máme hodně tvrdou vodu, taže změkčovat vody si vysoce ceníme
  • dTest byl klíčový parametr pro koupi
  • potěšil nás stejný panel jako máme u sušičky
  • ovládání telefonem je super, jsme nadšení, hlavně děti, takže toho ted u nás na praní moc není neb je stále vše vypráno
  • kapacita bubnu 10kg je vážně super, s přikrývkami teď do prádelny nechodíme

Indesit BWSE 71295X WBV

Indesit BWSE 71295X WBV

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 2. června 2024

(naposledy upraveno 2. června 2024)

Zakoupeno v planeo.cz

Bohužel tento výrobek přišel s prasklinou na horní desce -promáčknuté-po výměně za stejný spotřebič opět vada ...
Takže jsem v obchodě Planeo zakoupila jinou značku

Hoover HWP4 47AMBC7/1-S

Hoover HWP4 47AMBC7/1-S

Eva Cigániková Eva Cigániková

Přidáno: 2. června 2024

• Pračka je skladná, přitom dost velká, má množství programů, které jsem vždy chtěla. Šetří peněženku ve všech ohledech a to je v dnešní době určitě velké plus.

Pračku mám krátce, stará dosloužila a hledala jsem něco pro dva lidi - váhově ideální. můžu si volit cykly praní podle potřeby, délky, znečištění atd., ale to jsou funkce téměř u všech praček. Oslovila mě možnost ( ne nutnost) páry, rychlého programu v několika možnostech, ale taky programem pro alergiky a sportovní prádlo. Prostě za mě samé plusy. Vřele doporučuji. Stejné vybavení se dá najít i jinde, ale za mnohem větší peníze.

WHIRLPOOL WRBSB 6249 S

WHIRLPOOL WRBSB 6249 S

Ověřený zákazník TIVIS.cz ionah

Zakoupeno v TIVIS.cz

• Pračka je neuvěřitelně tichá i při ždímání (ve srovnání s naší předchozí Candy z roku 2018 s klasickým motorem).
  • Zpracování je podstatně lepší než u Candy.
  • Pere, máchá i ždímá výborně.
  • Na máchání napouští víc vody, což je dobře.
  • Dvířka pračky nemají žádné mechanické mačkátko/páčku/západku. Jen se tahem otevřou a pak zase zamáčknou. Super.
  • Zámek dvířek je elektrický. Žádný bimetal. Okamžitě po doprání jsou dvířka odjištěna.
  • Programy jsou označeny pouze symboly. Chápu, že je to mezinárodní a tudíž levné. Textový popis je ale jednoznačně lepší a místo tam na něj je. Dočasný problém, než si zvykneme.
  • Délka praní jde upravit pouze u některých programů, ale nikde nezjistíte u kterých. Musíte to prostě zkoušet. V návodu nic.
  • Přesýpací hodiny na displeji, které by měly zmizet, když se 6.smysl rozhodne co udělá, svítí vždy po celou dobu praní. V návodu o tom není ani zmínka, tak nevím jestli je to normální nebo mám pračku s lobotomií.

Náš kus je vyroben v Polsku.

oneConcept Ecowash-Pico

oneConcept Ecowash-Pico

Ověřený zákazník electronic-star.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v electronic-star.cz

Pere a máchá velmi dobře, odstřeďování jsem nezkoušel, lepší asi ždímat ručně. Zatím jsem spokojen.

Philco PLDS 127 DG

Philco PLDS 127 DG

Ověřený zákazník planeo.cz Ladislav

Přidáno: 2. června 2024

(naposledy upraveno 2. června 2024)

Zakoupeno v planeo.cz

Funguje a to je hlavní co člověk po pračce chce tak spokojenost

Philco PLD 147 EG

Bosch WGG244F9BY

Bosch WGG244F9BY

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Alza.cz

• český štítek lze nalepit na pračku, srozumitelný návod, rychlý program
  • zatím jsem neobjevila, zda má odložený start
Hoover H3TFSMP48TAMCE-S

Hoover H3TFSMP48TAMCE-S

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Věra

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Asi po třetím praní nutný servisní zásah - výměna ložisek + gufera.Po opravě další problémy s vibracemi při odstřeďování.Budeme teprve řešit.Pračku HOOVER nikdy více.

Samsung WW90T534DAE

Haier HWD80B14959S8U1S

Míšaela Fajmanová Míšaela Fajmanová

• ideální velikost
  • nadčasový vzhled
  • velký výběr programů přes aplikaci
  • vejde se d oni hodně prádla

BEKO WUE6512CSX0

BEKO WUE6512CSX0

Ověřený zákazník DobréElektro.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v DobréElektro.cz

vyborne bez pripominek dobra cena

Candy CSO4474TWMB6/1-S

Candy CSO4474TWMB6/1-S

Ověřený zákazník MALL.CZ Vendula

Zakoupeno v MALL.CZ

Velmi rychlé dodání.Zatím spokojenost.

Zobrazuji 241 - 260 ze 500 recenzí 1...11 12 [ 13 ] 14 15...25