Nejnovější recenze ze sekce Pračky

Hisense WF3S6021BW

Ověřený zákazník OKAY.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 24. února 2024

Zakoupeno v OKAY.cz

Tichý provoz, automatický program prani.

Brandt BT18038QN

Brandt BT18038QN

Ověřený zákazník yzy.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v yzy.cz

• Spousta programů
  • Tichá
  • Vysoké otáčky

Vrchem plněných praček není na trhu moc, ale vybrala jsem skvěle.

JIŽ PERU A JSEM SPOKOJEN

Samsung WW70TA046AE

Samsung WW70TA046AE

Ověřený zákazník Domácí potřeby - dpkk.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v Domácí potřeby - dpkk.cz

• Dobře vyprané prádlo, tichý chod.

Ověřený zákazník Alza.cz Michal

Zakoupeno v Alza.cz

Dobry pomer vykon cena. Pere perfektne, je ticha. Jeno m ten odlozeny start. Nastavuje se konec programu a ne zacatek, jako u jinych spotrebicu. Ale jinak ok.

Indesit BTW S60400EU/N

Indesit BTW S60400EU/N

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v planeo.cz

spokojenost dobrá

Indesit BDA 76435 9W EE

Indesit BDA 76435 9W EE

Zakoupeno v Alza.cz

Nenašli jsme moc diskusí k produktu ohledne kombinace praní a suseni

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Zakoupeno v MALL.CZ

• pere
  • kde sundat horní kryt, aby se to vešlo pod pracovní desku linky
  • krátká odpadní hadice, musela jsem napojovat dodatečný kus
Haier HWD80-B14979-S

Haier HWD80-B14979-S

Anonym Anonym

• Cena v akci 13.601 včetně doručení
  • Prodloužená záruka na 5/12 let
  • Tichá, výška seřízena od novoty
  • Funkce jako takové bez problému
  • absence CZ manuálu, ale bezproblémové stažení online
  • absence hadice Aquastop
  • pro nastavení jednotlivých programů je třeba si dobře nastudovat manuál, ale s tím by měl člověk počítat když tohle kupuje

Pračku máme pár dní, tedy jestli s ní bude nějaký problém, tak se ukáže časem, v takovém případě ale by to měla pokrýt prodloužená záruka, tak bych se toho nebál. Vzhledově působí dobře, praní a sušení funguje bez problémů. Pod pračku doporučuju koupit antivibrační podložku nebo něco takového, aby pračka nechodila. Za cenu 13601 jsme naprosto spokojeni

Ověřený zákazník LGshop.cz Ověřený zákazník

Zakoupeno v LGshop.cz

Super pračka

Haier HW80-B14959S8U1S

Haier HW80-B14959S8U1S

Ověřený zákazník Alza.cz Petr Hrdlička

Zakoupeno v Alza.cz

• Pračka vypadá opravdu dobře. Má na výběr dostatečný počet programů a ovládání přes aplikaci je super. Je i dostatečně tichá. Při praní i ždímání není skoro slyšet.
  • Oznámení konce praní na mobil i když s určitým zpožděním.
  • Spárování s aplikací v mobilu se povedlo až na čtvrtý pokus a sama aplikace není kdovíjak svižná.

Tato pračka se sušičkou je velice povedený výrobek a i když je to Čína tak nevidím rozdíl oproti jiným prémiovým značkám.

BEKO B3WFU57415WCSHBG

BEKO B3WFU57415WCSHBG

Zakoupeno v Alza.cz

je moc brzo na relevantni ohodnoceni produktu

Samsung WW11BB944DGHS7

Samsung WW11BB944DGHS7

Ověřený zákazník Alza.cz Tomáš

• Chytrá
  • Parní
  • Úsporná
  • Ovládání pomocí aplikace v mobilu
  • Snadná integrace do chytré domácnosti Home Assistent
  • Snad jen váha
Candy RO4 476DWM7/1-S

Candy RO4 476DWM7/1-S

Ověřený zákazník Alza.cz Fany

Zakoupeno v Alza.cz

Funguje v pohodě. Zatím žádné mínusy.

Hoover HDP 696AMBC/1-S

Hoover HDP 696AMBC/1-S

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 21. února 2024

• Vybrala jsem pračku pro kapacitu praní 9 kg, nicméně 9 kg uždímá jen výjimečně.
  • Dne 11.10.2021 jsem HOOVER pračku koupila, přičemž v 3/2022 křupnul plast ve dveřích a dveře se vyvěsily. Byly vyreklamovány, avšak servisák mi sdělil, že pokud by se to mělo opakovat, že mi z HOOVERU vzkazují, že se na to již nebude vztahovat záruka, s čímž jsem zásadně nesouhlasila. Ani ve snu by mě však nenapadlo, že by se to mohlo zopakovat. Stalo se.
  • S dveřmi manipulujeme velmi opatrně (i na základě předešlé zkušenosti a omezeného manipulačního prostoru), a přesto jsem v 9/2023 dveře otevřela a při chystání prádla se před mýma očima (aniž bych se jich dotýkala) propadly a svěsily o několik milimetrů, čímž se opět lehce roztříštil plast a vylítly z nich drobné plastové střepinky. Abych zabránila dalšímu vysypání (stejně jako se izolepou lepí méně exponované rozbité sklo) jsem místo praskliny ošetřila přichycením páskou gafou. Chtěla jsem tím prodloužit trvání celistvosti a též zabránit případnému poranění okolojdoucích. I přes delikátní manipulaci ve dvou osobách postupem času plast pod gafou praskal více, čímž se dvířka více prověšují. Kdyby prasklý plast překrytý gafou nebyl, již dávno by byl plast úplně vysypaný a dvířka utrhnutá.
  • Praček jsem užívala v životě hojně, nikdy v životě jsem na problém s dveřmi nenarazila.
  • Pračka pere a dveře zatím těsní, avšak otevřené dveře musí být při vytahování prádla neustále přidržované druhou osobou, protože v opačném případě by se utrhly. Manipulační prostor na plnění pračky máme omezený, vždy k manipulaci musíme přistupovat velmi jemně.
  • Na pračku máme prodlouženou plnou záruku 5 let, avšak autorizovaný BMK servis s.r.o. reklamaci neuznal a poslal vylhaný montážní list plný nesmyslů a neprofesionálních smyšlenek a závěrů, aniž by pračku fyzicky viděl a zamítnutí zdůvodňují špatnou manipulací. (Ze zaslaného videa není míra poškození patrná a už vůbec ne technické předpoklady související s umístěním pračky). S odmítnutím záručního servisu nelze souhlasit.
  • 2x se nám utrhly dveře pračky. Chabý a křehký plast nemá šanci těžké dveře pračky udržet. Jsem si jistá, že znalecký posudek konstrukční vadu prokáže. Pokud se dveře vyvěsily 2x, existuje velký předpoklad, že se to stane potřetí.
  • HOOVER - Haier Europe se k tomu staví tak, že mlčí.

Značku HOOVER již nikdy více!

Hoover HWE4 37AMBS/1-S

Candy RO4 1274DWMT/1-S

Candy RO4 1274DWMT/1-S

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 21. února 2024

(naposledy upraveno 18. března 2024)

Zakoupeno v MALL.CZ

• Pracka je velmi ticha coz je super
MIDEA MF100T80B/W

Zakoupeno v Tamatelektro

• Jednoduchá obsluha, český popis
  • více hlučná

Reakce značky AEG

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnoval. Doporučujeme zkontrolovat, zda je pračka vyrovnána podle vodováhy. V případě, že některá nožička zůstane nevyrovnaná, může docházet k vibracím. Přenos hlučnosti ve vysokých otáčkách odstřeďování mohou také ovlivňovat některé další faktory, jako je například podlaha, na které je pračka umístěná. Model LTR8E363C má maximální otáčky až 1300 ot./min. a o to může být pak hlučnost ještě vyšší. Pevně věříme, že bude pračka dále sloužit pouze k Vaší plné spokojenosti. S pozdravem Tým AEG

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25