Poradna AEG L6SE26WC

Autor: | Vloženo: 25.10.2020 000 19:58 | Témata: Poradna AEG L6SE26WC

Vibrace při ždímání

Dobrý den, při posledním kroku programu ždímání má pračka od koupi docela velké vibrace, nejen že poskakuje ale také ze zadní strany kde byly namontované šrouby které drží buben pro převoz pračky tak vibracemi vyskakují gumové podložky přes které byly tyto šrouby namontované. Prosím o radu zda se tato závada také někomu projevila a nebo je to normální chod pračky.

  • 26. října 2020 - Oficiální zástupce značky AEG

    Dobrý den pane Kyjonko,
    reaguji na Váš dotaz.

    V případě, že pračka při odstřeďování nadměrně vibruje a poskakuje, doporučujeme zkontrolovat, zda byly odstraněny všechny přepravní šrouby na zadní stěně spotřebiče a také, zda je pračka správně usazená v rovině podle vodováhy.
    Gumové podložky od aretačních šroubů se také odstraňují, jelikož nejsou k pračce nijak připevněné.
    Jestliže problém s pračkou přetrvává, kontaktujte prosím naši zákaznickou linku na tel.: 261 302 261, abychom Vám zajistili servis, který provede kontrolu spotřebiče a případně jeho opravu.


    S pozdravem
    Kontaktní Centrum AEG

    • Byla pro vás tato odpověď užitečná?
    • Ano
    • Ne

Tato otázka byla již uzavřena, protože na ni nikdo během posledních 90 dnů neodpověděl.

Pokud se chcete zeptat na něco dalšího, položte novou otázku.