Zerowatt TOZG 47TME/1-36

Programy Bavlna Eco 40 – 60 °C Džíny Eco 20 °C Syntetika Jemné Máchání Odstřeďování Odčerpání Rychlý 14 minut Rychlý 30 minut Rychlý 44 minut Tmavé Košile...
5 990 Kč

Český panel

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Pračka teče z výtokové hadice, bude nutná oprava. začalo to po třetím praní
    • Dotykový displej je málo citlivý, musí se tisknout silně nebo opakovaně
    • v návodu k použití nejsou uvedeny ani orientační doby praní u jednotlivých programů
    • pračka nemá kolečko, velmi špatně se s ní manipuluje
    • výtoková hadice je extrémně krátká, žádná naše minulá pračka tak krátkou hadici neměla
    • od prodejce jsem dostal doklad o koupi až na vyžádání
    • až na vše výše uvedené se zdá, že pere i ždímá dobře, hlučnost je přijatelná. neskáče. velmi špatně se odhaduje množství nalévané aviváže, sypání prášku je řešené lépe

Očekával jsem bezchybný výrobek, ale mám jenom starosti. Potřebuji prát, takže neustále vytírám pod pračkou. Ale tím, že nemá kolečko se velmi špatně odtahuje. Navíc budu muset být doma s opravářem. spousta zbytečně ztraceného času. Odtokovou hadici jsem musel nastavovat, aby mi dosáhla do odpadu. Prostě fůra zbytečných starostí. A ten dotykový displej je prostě vadný. Možná mám jen smůlu na nekvalitní kus. Bohužel než jsem ji koupil jsem nikde nenašel žádnou recenzi. Takže poučení pro příští moje nákupy: žádná recence je riziko.

Způsob plnění

Košile

Hedvábí

Vlna

Ruční

Kompletní vysvětlení programů naleznete v manuálu spotřebiče.

Vlastnosti

• Vrchem plněná pračka v bílém designu
  • Množstevní automatika
  • Invertorový motor – tichý chod a vysoký výkon
  • Tiché praní
  • Odložený start až 24 hod
  • Předpírka
  • Rychlý/Nastavení míry znečištění (3)
  • Nastavení teploty praní
  • Materiál bubnu nerez
  • Materiál vany silitech
  • Buben Shiatsu – masážní body na povrchu pro šetrnou péči o tkaniny
  • Velká šířka plnícího otvoru XXL 21,5 cm
  • Dvířka bubnu potažena Techno polymerem pro šetrnější kontakt při otevírání
  • Soft Opening – snadné otevírání dvířek bubnu
  • Bezpečnostní zámek dveří
  • Ochrana proti úniku vody Antioverflow
  • Ochrana proti přepěnění

Výška 86 cm

Šířka 41 cm

Hloubka 60 cm

Bílá

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaZdarma92 % • 512 462 recenzíDalší informace

Dokumenty