Zerowatt OZW 4752DE/1-S

Programy Bavlna Bavlna s předpírkou Eco 40–60 °C Eco 40–60 °C + suché do skříně 20 °C Syntetika Jemné Máchání Odstřeďování Odčerpávání Rychlý 14, 30, 44 min...
5 592 Kč
Doporučená nabídka MALL.CZ

Skladem • 1 variantaProdloužená záruka% Slevový kód299 Kč92 % • 511 789 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 varianta399 Kč100 % • 344 recenzíDalší informace

levé
Počet programů

Jsem spokojený

• , zakoupeno v MALL.CZ

Super jen není k tomu knížečka jak používat programy na přání a sušení.

• Rychlost ,spokojenost za mě super

Vlna

Ruční praní

Sušení Syntetika

Sušení Bavlna

Kompletní vysvětlení programů naleznete v manuálu spotřebiče.

Vlastnosti

• Předem plněná automatická pračka se sušičkou v bílém designu
  • Rychlé cykly 14, 30, 44 min
  • Senzorové sušení o 3 úrovních: Extra suché, K žehlení, Do skříně
  • 16 programů
  • Volba sušení
  • Odložený start až o 24 hod
  • Rychlé praní / Nastavení úrovně znečištění (3)
  • Nastavení otáček odstřeďování
  • Buben Shiatsu – masážní body na povrchu pro šetrnou péči o tkaniny
  • Šířka plnicího otvoru 35 cm
  • Úhel otevírání dvířek 180°
  • Bezpečnostní zámek dveří
  • Ochrana proti úniku vody Antioverflow
  • Ochrana proti přepěnění

Bílá

Dokumenty

Jsem spokojený

• , zakoupeno v MALL.CZ

Super jen není k tomu knížečka jak používat programy na přání a sušení.

• Rychlost ,spokojenost za mě super

• Servis
    • Chybí program na málo znečištěné prádlo. Pračka je na 7kg, ikdyž dám sotva 2,5kg a program s časem 1,57h, pračka prádlo zváží a pere třeba 2,5h, což mě tedy přijde opravdu moc. Eko program pere i déle...To mi jako eko opravdu nepřijde

Pračka se po 3měs.provozu rozbila. 7.3.2023 jsem volala na servis. 8.3. mi byl servis potvrzen do e-mailu a požádáno foto připojení odpadu a filtru spotřebiče. 9.3. mi volala paní, že si pro pračku přijede technik 13.3. a odveze ji. Na opravu mají ze zákona 30 dní...NEMÁM SLOV. S malým dítětem bez pračky...

• Cena , záruka 3 roky
    • když je víc prádla, čas sušičky se prodlužuje

Vše funguje pračka pěkně pere , suší. Jsem spokojený, jen doufám , aby vydržela dlouho.

zatím běží krátce

• programy
    • sušička
    • nenapadá mě

Pere skvěle, programy jsou super, sušička funguje taky skvěle, cena je velmi příjemná. Pračku doporučuji.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Příznivá cena, italská výroba (jestli jsem do vygooglovala správně)
    • Pere dobře
    • Opravdu velký buben, vejde se mi tam 2x víc prádla než v předešlé pračce, a to mi ta nová pračka nepřijde o moc větší, než bývala ta stará.
    • Je hlučnější, ale dá se to.
    • Sušička mě zklamala, ale je moje první, nemám s čím porovnat.

Pračka má přijatelnou škálu programů, můžete si navolit stupně, otáčky a nakonec čas (14, 30 a 44 min). Pak tam jsou asi různé další programy s různými časovými délkami, které jsem nezkoušela. Pere dobře. Na sušení můžete zvolit 3 programy, jejich délka je cca od 2h - 3,5 hodiny. Čím déle sušíte, tím sušší prádlo je. Ovšem nikdy není zcela suché, vždy to potřebovalo znovu pověsit, aby to doschlo (byť jen na 2 - 3 hodinky).Také se mi zdálo, že prádlo po sušení je takové pomačkané, vytahané a více obnošené. Sušit tedy budeme jen v krizových situacích, jinak věšet asi budeme dál.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Cena zatím spokojenost ze zakoupení zboží
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Dobře pere i suši, takže jsem spokojená.