Zanussi ZWQ 5103

C
Odložený start
Aqua Stop

• Jsem spokojená.

Po roce nemůžu říct nic proti. Jsem spokojená.

• Cena, značka

U praček je velký výběr, pro cenu a parametry jsem si Zanussi vybral. Doporučit mohu.
    zkušenosti malé a krátké, ale pere dobře. Ovládání snadné.
    Příští nákup pračky je odložen na neurčito.

Dobrý výrobek za dobrou cenu

Třída účinnosti odstřeďování
C
Odložený start
Aqua Stop

Zanussi ZWQ 5103. Vrchem plněná automatická pračka v úzkém provedení je vhodná zejména do menších koupelen

• Plnění: vrchem

• Hloubka produktu [cm]:60.00
  • Šířka produktu [cm]:40.00
  • Výška produktu [cm]:85.00

• Jsem spokojená.

Po roce nemůžu říct nic proti. Jsem spokojená.

• Cena, značka

zkušenosti malé a krátké, ale pere dobře. Ovládání snadné.
    Příští nákup pračky je odložen na neurčito.

Dobrý výrobek za dobrou cenu

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Jsem s pokojen s poměrem výkon a cena

Jsem s pokojen s poměrem výkon a cena. Personál je příjemný , někdy však až moc agresivní,kd yzákazník dojde do obchodu, třeba je ze zvědavosti a neví co by vlastně chtěl a užuž u něj stojí prodavač s nabídkou či otázkou s čím Vám mohu pomoci.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• zatím ji mám krátce, ale jsem spokojená. Pračka je hezká, tichá a krásně pere
    • nemá displej

Jsem spokojená a doufám, že i zůstanu. Zatím jsem nenašla kromě displeje žádnou chybu, ale to je má chyba, ne pračky