Zanussi ZWQ 36101

Displej
Dětská pojistka
Aqua Stop

• , zakoupeno v TEshop

• Příznivá cena, dobré recenze, dobrá značka.

Pračku jsem vybírala podle ceny a podle hodnocení jiných uživatelů. Také podle dostupnosti. Zatím jsem úplně spokojená, pere dobře, programy se dají většinou i zkrátit. Pokud je při odstřeďování trochu hlučnější, nevadí, za zavřenými dveřmi koupelny tomůže být. V paneláku nebydlím, takže žádní sousedé si nestěžují. Musím pochválit i velice srozumitelný návod, který pochopí snad každý. Proti mojí dřívější pračce jiné značky má lepší umístění odtokového filtru. Uvítala jsem i displej, který ukazuje zbývající dobu do konce praní případně i číselný kód nějakého problému, např. když je třeba vyčistit filtr. Zatím plná spokojenost a přání: Kéž by to tak vydrželo co nejdelší dobu.
    Zatím se mi to jeví jako za málo peněz hodně muziky.

• spokojenost

Spokojenost

• displej
    • zobrazení zbývajícího času praní
    • jednoduchá a dobře umístěná nádobka na prací prostředky
    • počet programů
    • možnost zkrácení programů
    • trochu hlučnější, ale s tím jsem počítala

Pračku mám zatím krátce, proto je těžko ji hodnotit. Libí se mi dostatek programů, které lze ještě časově zkrátit. Pro lehce ušpiněné nebo jen propocené prádlo je to ideální možnost, než zbytečně prát např 180 min. Prozatím jsem spokojená.

Způsob plnění

Barva Bílá

Max. rychlost odstřeďování (ot./min.) 1000

Materiál nádrže Carboran

Technologie praní standardní

Funkce extra máchání|snadné žehlení|výběr otáček|ekonomické|předpírka, super rychlý program|zpožděný start|start/pauza

FuzzyLogic - množstevní automatika Ano

Čistá hmotnost (kg) 55,60

Výška balení (mm) 965

Šířka balení (mm) 435

Hloubka balení (mm) 690

Pomáhá vám vyprat všechno vaše prádle daleko rychleji

Díky extra velké, 6 kg kapacitě vyperete s touto pračkou s vrchním plněním více prádla daleko rychleji – a můžete se tak věnovat daleko zábavnějším věcem!

Jednoduchý a bezproblémový způsob, jak vypadat dobře

Eliminujte stres, když se připravujete vyrazit do společnosti. Program Snadné žehlení omezuje zmačkání vašeho prádla, a usnadňuje a urychluje tak žehlení.

Organizujte si svůj den dle sebe, ne však podle vašich domácích prací

Nedovolte, aby vám praní prádla zabralo celý den! Tato pračka je vybavena speciální funkcí odloženého startu, díky které můžete celé praní zvládnout kdykoliv během dne a nikoliv naopak.

Utrácejte více za věci, které chcete, a méně za vaše účty za energii

Hodnocení energetické třídy A+ u této pračky znamená, že pomáhá snižovat vaši uhlíkovou stopu a zároveň vám pomáhá snižovat i účty za energie.

• , zakoupeno v TEshop

• Příznivá cena, dobré recenze, dobrá značka.

Zatím se mi to jeví jako za málo peněz hodně muziky.

• spokojenost

• počet programů
    • možnost zkrácení programů
    • trochu hlučnější, ale s tím jsem počítala

• Jednoduché ovládání.
    • Slabé odstřeďování , prádlo po vyždímání hodně mokré.

Nedoporučila bych tento produkt.Asi budu vracet.

• , zakoupeno v ExaSoft.cz

odpovídá potřebě zákazníka

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• LCD displej na délku praní, snadno vyndavatelná nádobka na prací prostředky,
    • zatím nic

Pračku jsem si vybrala na doporučení a již jsem tuto značku dříve měla sloužila 12 let

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• Zatím je na hodnocení čas. Pračku mám velmi krátkou dobu.

Produkt jsem vybral díky příznivé ceně a komfortu praní.

• , zakoupeno v Smartelektro.cz

• jednoduchost

solidní pračka s jednoduchým ovládáním

• , zakoupeno v Elektro Chmelař

• I když je tato pračka jedna z levnějších,tak pere velmi dobře.
    • Ovládací tlačítka včetně displeje jsou dobře přehledné.
    • Vanička na prací prostředky je nad bubnem a ne ve dvířkách.Díky tomu je snadno vyndavatelná a umyvatelná.
    • Trochu nepříjemný zvuk při napouštění vody,ale nic vážného.

S pračkou jsem zatím velmi spokojen,doporučuji.

• , zakoupeno v Elektro Chmelař

• mám s touto pračkou zkušenosti

je tichá a má přehledné ovládání