Whirlpool FFD 8448 BCV EE

Předem plněná pračka s kapacitou prádla osm kilogramů a velkým, přehledným LCD displejem. Vynikajících výsledku praní docílí díky technologii 6. Smysl spolu s množstvím programů. Mezi nimi najdete například program pro osvěžení prádla, program na jemné prádlo, vlnu nebo sportovní oblečení. Nejen alergiky zaujme možnost zbavení prádla bakterií a alergenů bez chemických přípravků a to pomocí páry. Nechybí ani funkce jako odložený start, rychlé praní nebo dětský zámek. Díky funkci FreshCare+ pračka udrží prádlo svěží a voňavé i několik hodin po skončení pracího cyklu.

FreshCare+

Udržuje vaše prádlo svěží až šest hodin po skončení pracího cyklu. Funkce FreshCare+ s párou udržuje vaše prádlo neustále svěží díky efektivnímu použití páry a jemným pohybům bubnu s pomalými obousměrnými kmity.

Způsob plnění

• Praní v páře
    • Rychlý program
    • Relativně tichý provoz
    • Vzhled

Rád peru párou, prádlo je pak svěží. Chválím desetiletou záruku na motor. Jsem pořád v jednom kole, doma moc nepobydu. Proto dost často zapínám rychlý program na 30 minut, díky za něj. Podle vzhledu bych si pračku asi nevybral, ale pere dobře. Oproti té staré je tichá.

• široká nabídka programů
    • program FreshCare
    • intuitivní ovládání
    • kapacita vhodná i pro velkou rodinu
    • celkem tichý provoz
    • pocitově možná cena

Absolutně TOP pomocník v domácnosti s malými dětmi! Díky praktickým funkcím:
    FreshCare+ pračka udrží prádlo svěží a voňavé i několik hodin po skončení pracího cyklu!

Steam Refresh: Odstraňuje pachy a minimalizuje mačkání prádla za pouhých 20 minut.

Clean+: Bez skvrn!!! Tady je možné přizpůsobit prací cyklus úrovni zašpinění prádla. Volit lze ze tří úrovní: Intenzivní, Denní, Rychlé.

Snadné žehlení: Minimalizuje pomačkání prádla!

Tyto programy jsem nikde neviděla, takže vyzdvihuji a doporučuji

• Clean+
    • Asi nic zásadního

Pračka má velký otvor, proto se i dobře plní. Využívám volbu Clean+, máme děti a v domácnosti s ní peru denně. Vždy upravím program podle intenzity zašpinění prádla. Dá se zvolit mezi třemi úrovněmi zašpinění. Osvědčil se nám program na prošívané věci jako jsou bundy a přikrývky. Funkce FreshCare+ je k nezaplacení, prádlo krásně voní.

Způsob plnění
invertorový
Kapacita pro program Eco
Český panel

6. Smysl

Objevte technologii, která myslí za vás. Pračka automaticky detekuje velikost a typ náplně, na jejich základě pak zvolí ty nejlepší parametry cyklu s cílem dosažení ideálních výsledků praní. Zároveň šetří vodu, energii a čas, a tím i vaší peněženku.

6. Smysl

Steam Hygiene

Zapomeňte na bakterie, pára jich odstraní až 99 procent. Zbavte se bakterií a alergenů! Prádlo je dezinfikováno tím nejpřirozenějším a nejjemnějším způsobem, a to i při praní při nízkých teplotách bez chemických přípravků. Ideální řešení pro citlivou pleť i pro péči o životní prostředí.

Steam Hygiene

Steam Refresh

Odstraňuje pachy a minimalizuje mačkání prádla za pouhých 20 minut. Obnovuje svěžest vašich oděvů bez zbytečného praní. Princip tohoto speciálního osvěžujícího cyklu spočívá v proudu páry, který pračka vytváří. Ten proniká do vláken, kde odstraňuje pachy a tkaniny uvolňuje, čímž dochází i k vyhlazování záhybů. Program Steam Refresh spotřebuje méně než dvě sklenice vody a trvá pouhých 20 minut.

Steam Refresh

SoftMove

Péče na míru o jakýkoliv typ tkaniny. Systém SoftMove pracuje se 14 různými programy, které zajišťují perfektní výsledky pro každý typ tkaniny. Principem je exkluzivní set šesti speciálních pohybů bubnu, které jsou přizpůsobeny různým druhům tkanin od těch nejjemnějších po nejodolnější.

SoftMove

SenseInverter motor

Tichý a energeticky úsporný motor s dlouhou životností. Díky SenseInverter motoru jsou všechny přírodní materiály dokonale chráněny. Pohyby bubnu jsou kalibrovány, což umožňuje prádlu uvnitř bubnu přilnout k jeho stěnám. Tím jsou vlákna chráněna, snižuje se tření a plstnatění materiálů.

SenseInverter motor

Clean+

Zapomeňte na skvrny. S volbou Clean+ je možné přizpůsobit prací cyklus úrovni zašpinění prádla. Volit lze ze tří úrovní: Intenzivní, Denní, Rychlé.

Clean+

Snadné žehlení

Travte méně času žehlením. Výběrem této funkce bude cyklus praní a odstřeďování upraven tak, aby bylo minimalizováno pomačkání prádla.

Snadné žehlení

Intenzivní máchání

Péče o jemnou pokožku. Výběrem této možnosti se zvýší účinnost máchání, aby bylo zaručeno optimální odstranění pracího prostředku. Funkce je zvláště užitečná pro ty, kdo mají jemnou a citlivou pokožku.

Intenzivní máchání

Zepředu plněná pračka Whirlpool FFD 8448 BCV EE v bílém provedení s barvou dveří chrom s černým překrytím je zařazena do energetické třídy A +++. Kapacita bubnu pro praní je 8 kg prádla. Otáčky odstřeďování dosahují maximálně 1400 ot./min při hlasitosti 78 dB. Pračka FreshCare + osvěžuje prostřednictvím jemné páry a rotace bubnu prádlo v bubnu pračky i po skončení praní. Nabízí 16 pracích programů. Technologie 6. Smysl rozpoznává velikost náplně prostřednictvím nasákavosti prádla a automaticky nastavuje zdroje, přitom neustále monitoruje prací cyklus pro zachování optimálního výkonu.

Dokumenty

• kapacita vhodná i pro velkou rodinu
    • celkem tichý provoz
    • pocitově možná cena

Absolutně TOP pomocník v domácnosti s malými dětmi! Díky praktickým funkcím:

Snadné žehlení: Minimalizuje pomačkání prádla!

Tyto programy jsem nikde neviděla, takže vyzdvihuji a doporučuji

• Clean+
    • Asi nic zásadního

• Steam Hygiene
    • Praní párou
    • Nemusím hodně žehlit
    • přidávání během praní
    • nápisy programů by mohly být česky

Ráda prádlo pokaždé dezinfikuji a pokud to jde bez chemie a šetrně, tak je to super. Jsem od jakživ alergik a moje pokožka je dost citlivá, proto na pračce většinou nastavím Steam Hygiene, kdy i při praní v nízkých teplotách z prádla odstraní téměř všechny alergeny a bakterie. Prádlo je dobře vyprané i nadýchané, takže tolik nežehlím.

• Tichá
    • Kvalitní praní
    • Dezinfekce párou
    • Veškeré nápisy na pračce by mohly být v češtině

Pračka se mi líbí a je tichá. Prádlo je kvalitně vyprané a voní. Přepínání mezi programy jednoduše pomocí kolečka. Displej vpravo je v českém jazyce. Funkce FreshCare potěší všechny, kteří se už setkali se zatuchlým prádlem a vědí, že jedinou možností je ho znovu vyprat.

• výběr programů
    • nezanechává pachy při zapomenutí prádla v pračce
    • prádlo se dobře žehlí
    • na nic jsem nepřišla

Pračka je velmi objemná a přizpůsobí se velikosti prádla. Líbí se mi velký výběr programů. Zapomenuté rádlo v pračce nezanechává žádné pachy. Má tichý chod a prádlo se vždy pěkně žehlí. Pračka vždy vyprala všechny druhy prádla skvěle. Pevně pračka stoji při ždímání na místě.

• Šestý smysl
    • SoftMove
    • Funkce SNADNÉ ŽEHLENÍ
    • Program sportovní oblečení
    • Clean+ 3 úrovně
    • asi nic

Líbí se mi šestý smysl, pračka pozná kolik je toho v bubnu a podle toho zvolí ideální program. Takže mi to šetří hlavně koruny na spotřebované vodě. S volbou Clean+ určuju jak je prádlo zašpiněné, podle toho si volím způsob praní. Jako velkou výhodu vidím softmove, mám nějaké dražší oblečení, které jsem se dříve bál prát v normální pračce (dával jsem jenom do čistírny), ale po této zkušenosti s whirpoolem už peru jenom doma. Tím zase šetřím koruny.

• Clean+ - na skrvny je to pecka
    • Objem
    • LCD displej
    • Odložený start
    • Zámek pro děti
    • Nepřehlednost ovládání

Prostorná pračka, kde vypereme tolik prádla, co jsem jindy vyprali na vícekrát. Funkci odloženého startu jsme si absolutně oblíbili. Má také dětský zámek. Funkce Steam hygiene ničí bakterie, pro nás alergiky je to výhoda, neboť je to zbaví bez různých přípravků a pouze jen parou. I nějakou dobu po vyprání je prádlo stále ,,jako čerstvě vyprané", dřív když jsme zapomněli prádlo v pračce, tak jsme to pak museli vyprat znovu.

• Dětský zámek
    • Příznivá cena
    • Zatím nic

Pračka je převážně ve vysokém nasazení. Peru nepřetržitě, protože mám malé děti. Často se mi hodí funkce FreshCare+, díky které mi nesmrdí prádlo, když ho v pračce zapomenu. Parní praní mi prádlo dezinfikuje bez použití chemie. Dětský zámek už je u nás samozřejmost. Myslím si, že pračka Whirlpool FFD 8448 BCV EE je zlatou střední cestou pro každého, kdo si potrpí na kvalitu praní. Proto bych produkt doporučila.

• Poměrně tichá
    • Funkce Steam Refresh a FreshCare+
    • Během praní už prádlo nepřidám

Oblíbila jsem si funkci Steam Refresh, mám spoustu sezónního oblečení, které dlouho leží ve skříni a pak potřebuje jen oživit a nechat provonět. Na to je tento program ideální volbou. Další nepostradatelnou funkcí je FreshCare+, zbaví mě virů a bakterií, aniž bych musela použít dezinfekci na prádlo. Dětský zámek oceňuji, protože máme děti. Myslím, že cena odpovídá kvalitě.