Whirlpool AWOC 6314

Počet programů

jsem zatim spokojena neni hlučna a pere dobře,

• jsem zatím moc spokojena
  • , zakoupeno v DNO elektro

• Dobrý poměr cena/výkon.
    • -

Používal jsem v minulosti pračku whirpool, která je funkční dodnes a slabinou jsou nízké otáčky u odstřeďování. Nahradil jsem ji pračkou Bosch, která je perfektní, toto je doplňková pračka a funguje velmi dobře. Také cena je 2/3 pračky Bosch.
    Zatím jsem prali jen 4 pračky, ale ke vší spokojenosti.

Způsob plnění
72 kg
Barva
bílé
Počet programů

Vyperte vaše prádlo šetrně a úsporně ve zpředu plněné pračce Whirlpool s kapacitou prádla až 6 kg, inteligentní technologií 6. smysl Colours a energetickou třídou A+++.
Tento model patří k nejúspornějším na našem trhu.

Usnadněte si praní s inteligentní technologií 6. Smysl Colours, která automaticky nastaví parametry tak, aby byl zabezpečen ten nejlepší možný výsledek. Pračka sama rozezná na základě zvoleného programu a úrovně savosti příslušné tkaniny množství vloženého prádla a podle toho nastaví optimální spotřebu vody, energie a času.
Spotřeba energie a vody se může snížit až o 30 % a doba trvání programu až o 50 %. Tím výrazně šetří te vaši peněženku.

Spotřebu energie můžete sledovat na Economitoru, který vás informuje ihned po výběru programu a přítadavné funkce o energetické spotřebě.

Speciální vícefázový prací cyklus Clean+ optimalizuje účinnost všech chemických prostředků bez nutnosti použití vysoké teploty. Pračka je vybavena antibakteriálním ošetřením násypky Microban, které zabraňuje tvorbě plísní a pachů. Dále nabízí bezpečnostní LED ukazatele, které Vás upozorní třeba na zanesený filtr, zavřený přívod vody apod.

Vlastnosti

Displej LED

Výbava
Nastavení otáček 0 - 1200
Eco monitor ano
Řízená optimalizace spotřeby vody ano
Nastavitelná teplota ano
Kontrola tvorby pěny ano
Systém vyrovnávání nestability ano
Systém proti mačkání ano
Eco kulička ano
Počet komor násypky 3
Antibakteriální povrch v násypce ano
Filtr ano
Materiál nádrže Duraprop
Materiál bubnu nerez ocel
LED ukazatel zanesení filtru ano
LED ukazatel připojení vody ano
LED ukazatel otevření dveří ano
LED ukazatel přivolání servisu ano

Technické údaje
Délka pohyblivého přívodu 150 cm

jsem zatim spokojena neni hlučna a pere dobře,

• jsem zatím moc spokojena
  • , zakoupeno v DNO elektro

• Dobrý poměr cena/výkon.
    • -

Zatím jsem prali jen 4 pračky, ale ke vší spokojenosti.

• , zakoupeno v Andrea Shop

• Super cena
    • Šíleně dlouhý program na který jsem byla zvyklá- bavlna 40 pere 2.40 hod. Děs !!! Model co jsem měla předtím pral 1.02 hod....

Slušný poměr ceny a výkonu

• , zakoupeno v Alza.cz

Dobrá kvalita , po roce žádný problém.
    myslím že Whirpool je spolehlivý výrobce.

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• Tichá, přehledná, dostatek programů, zdá se že i na vodu velmi úsporná, váží prádlo a úměrně tomu zkracuje program. Velká spokojenost za super cenu
    • Zatím nic

Hledali jsme pračku za rozumné peníze, která bude mít volitelnou předpírku, bude úsporná a pobere alespoň 6kg prádla. Zatím spokojenost

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• supr znacka,spolehlivost,dlouha zivotnost,tichej chod,peknej moderni vzhled,mala spotreba elektriky a vody atd...

jednoduse whirlpool je supr znacka a pochazi s USA a ne s ciny
    a vsichni znamy kdo ji ma tak je s ni spokojenej vsem vydrzela strasne dlouho a koupili si zase whirlpool.