Whirlpool AWE 88612

Pere dobře, dobře se ovládá, jen je trochu hlučnější

• , zakoupeno v Elektronakup.cz

• zatím vše
    • zatím žádné

pračka má jednoduché ovládání,pere výborně,hlučná není,jak jsem se někde dočetla, zatím hodnotím velmi kladně

• hodně programů, prádlo dobře vyždímané, velký otvor na vyndavání prádla
    • při zvednutí víka vyteče zbytek vody zpět na buben - otvírám pomalu a hned přikládám hadr

Pračku jsem si vybrala, protože mám dobrou zkušenost se značkou Whirpool - letos se mi rozbila po 12 letech užívání. Potřebuji do malé koupelny horem plněnou pračku a tato splňovala mé požadavky. Peru v ní 14 dní a zatím spokojenost.

Způsob plnění

Počet programů: 14
Volba teploty: ANO
Kontrola nestability prádla: ANO
Kontrola tvorby pěny: ANO
Volba otáček na odstředění: nastavení otáček
6.smysl: ANO

Provedení výrobku: bílá barva

První vrchem plněná pračka s intuitivním ovládáním, díky kterému zvládne praní opravdu každý. Na přehledném LCD lze krok za krokem velmi jednodušše nastavit funkce a programy.

Spotřebič je vybaven 6. smyslem, který automaticky nastaví všechny parametry praní tak, aby bylo dosaženo co možná nejlepšího výsledku. Navíc se díky této technologii sníží spotřeba energie a vody až o 30 % a doba trvání procesu až o 50 %. Pračka nabízí kapacitu 6 kg a má tzv. maxi otvor, tedy zvětšený přístup do bubnu, díky čemuž je vkládání prádla mnohem pohodlnější.

Spotřebič je v energetické třídě A++.

Typ volně stojící

Elektronické ovládání ano
Displej 2 displeje

Výbava
Nastavení otáček 0-1200
Řízená optimalizace spotřeby vody ano
Nastavitelná teplota ano
Kontrola tvorby pěny ano
Systém vyrovnávání nestability ano
Eco kulička ano
Počet komor násypky 3
Antibakteriální povrch v násypce ano
Stop s dvířky nahoře ano
Soft opening ano

Šířka (cm): 45.00
Hloubka (cm): 70.00
EAN: 8003437720048

Záruční doba: 24 měsíců

• Pračka při praní vydává hukot jako tryskové letadlo.
    • Při praní maximálně třikrát týdně se totálně vysypala ložiska, cena opravy dle technika 4500kč.
    • Na vrchu dvířek se oloupal lak a odhalený kov značně zkorodoval.
    • Z nádobky na prášek se po otevření na vyždímané prádlo vždy vylije dost vody.

Nikdy více mi žádný výrobek od této značky nesmí do domácnosti.Podle životnosti pračky lze usuzovat, o jak kvalitní výrobek se jedná, díky této zkušenosti jsem pochopil, co doopravdy znamená pojem šestý smysl u tohoto výrobku tj. vydržet do konce záruky a odporoučet se do věčných lovišť spotřební elektrotechniky.

• - dobře vyprané prádlo
    • -dobrá cena
    • -pro mne ve všem +

pračku mám přes rok a jsem s ní nadmíru spokojená i když je hlučnější při vyšších otáčkách,prádlo není pomačkané, perfektně vyprané.

• Prčka se mi po 2 letech rozbyla. Během praní se vypla a na nic neragovala. Od firmy mi byl poslán opravar a oprava by me vysla na 4500 kc.Znacku whirpool bych si uz nikdy nekoupila koho znam s ni neni spokojen.

nekupovat

• , zakoupeno v Elektronakup.cz

• zatím vše
    • zatím žádné

• Perfektně pere , ždímá v kategorii B , má 1200 ot. dobrá cena
    • Prádlo je téměř suché již při ždímání 1000 ot.

Několik let jsme měli pračku Zanussi ,,potom Elekrolux asi 7 let , Tuto pračku máme necelý měsíc a tato pračka se nedá vůbec srovnávat s předcházejícími . Výborně pere -prádlo není zmačkané , má ždímání v kategorii B ( ostatní C - D ) jak jsem tu v recenzích čettl ,je prý dosti hlučná - já to vyvracím ( oproti Elektrouxu je to velký rozdíl . Stačí při instalaci pračku dát do vodováhy a pod nožičky dát pryžové podlozky. Cena je velmi příznivá ,jedná se o nejnověší řadu a převyšuje ostatní výrobce . Na závěr bych chtěl vytnout to ,že manuál na prací programy,je trochu nevychytaný a dost strohý a některé kroky nejsou popsané.

• hodně programů, prádlo dobře vyždímané, velký otvor na vyndavání prádla

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Dle těchto komentářů a dle popisu u výrobku jsem se rozhodla,že než někde lítat po městě že zvolím tuto formu nákupu.
    • Tato pračka mě zaujala a tak jsem si ji ve čtvrtek objednala.
    • Již v pondělí jsem ji měla doma.
    • Doprava perfektní.
    • Co se týče pračky 100%spokojenost.
    • Bála jsem se,rizkla jsem to a dobře jsem udělala.
    • Doporučuji!

• Dobrá cena
    • Splňuje všechny moje požadavky

Po předchozí dobré zkušenosti s touto značkou jsem vybírala ve stejné kategorii
    Pračka se jednoduše ovládá, velký výběr programů
    Používání je zatím zcela bez problémů

• , zakoupeno v Elektro Oáza

• dobrá cena za dobrou pračku, pere krásně ;)
    • pěkný design
    • jednoduché ovládání a pestrá nabídka pracích programů
    • tlačítko rychlé praní volitelné u většiny programů
    • displej se zbývajícím časem praní
    • hadice aquastop, která nešla přidělat k přívodu vody z důvodu koncových paciček na utažení
    • hlučnější při ždímání 1200 otáček
    • hledá déle postavení otevření bubnu

S pračkou jsem zatím spokojená. Je poněkud při ždímání na nejvyšší otáčky hlučnější než má předešlá, ale není to na obtíž. Pere velmi dobře, ovládání je přehledné a dobře ovladatelné, má velice pěkný design.