Siemens WS 10X462BY

Barva
bílé
Počet programů

• , zakoupeno v Elektronakup.cz

• tichý přístroj...nevíte ani že perete...

Skvělá pračka, krásně pere a neruší sousedy.

• vše zde zmíněné
    • jediná maličkost, že se trochu víc klepe při ždímání než jsem očekával a vydává podivné cvakavé zvuky, které bych rovněž nečekal, možná i výrobní vada a třeba i na reklamaci netuším.

super pere skvěle

• , zakoupeno v netovka.cz

• Dobré funkce, skladná, dobrá vestavená do linky
    • Nevím

Chtěla jsem spolehlivou pračku vestavět do kuch. linky. Povedlo se.

Způsob plnění
Hmotnost brutto
Barva
bílé
Počet programů

Volně stojící pračka Siemens WS10X462BY patří do energetické třídy A+. To znamená, že je nejen velice energeticky úsporná, ale i šetrná k životnímu prostředí. Výhodou pračky WS10X462BY je funkce přímého sprchování prádla. Přímé sprchování prádla je moderní funkce, která slibuje lepší proprání prádla. Funguje na tom principu, že voda přitékající do pračky je rozprašována do bubnu a tím nezvýhodňuje prádlo v určitých místech bubnu. Jistě Vás potěší funkce odloženého startu, která umožňuje nastavit začátek činnosti spotřebiče o nastavený čas. To se může hodit, když chcete spotřebič zapnout tehdy, když nejste doma, nebo třeba v noci na levný proud.

Další předností pračky Siemens WS10X462BY je funkce AquaStop. Aqua Stop je bezpečnostní ventil na přívodní hadici, který v případě poruchy zastaví přívod vody a vana spotřebiče opatřena plovákem a spínačem automaticky zapne čerpadlo a odčerpá vodu. Třída účinosti praní A zaručí, že Vaše prádlo bude po vyprání vždy svěží a zářivě čisté.

• Máme ji již 7 let a stále bez zaváhání pere. Pereme jednou za tři dny víc praček.
    • Nepřišel jsem na to jak vypnout zvukový signál na konci praní.

Velká spokojenost.

• , zakoupeno v Elektronakup.cz

• tichý přístroj...nevíte ani že perete...

Skvělá pračka, krásně pere a neruší sousedy.

• Výborně pere,je skladná
    • piští při odstřeďování ,očekávala bych také vyšší účinnost při odstřeďování ,po necelých 8 měsících používání se zanesl modul napouštění vody,který se nedá žádným způsobem vyčistit bez asistence mechanika-prý tvrdá voda.Nikde jsem na tuto chybu nečetla upozornění.Vzhledem k tomu,že na většině našeho území ,až na vyjímky je tvrdá voda ,měl by výrobce s tímto problémem počítat již při konstrukci pračky

Funkčnost je výborná,trochu hlučná,nevím,co mě čeká v budoucnosti když se zanáší napouštění vody a tento problém nemohu nijak ovlivnit.Doporučila bych ji jen tam,kde je měkká voda

• hodně funkcí,i když některé jsou zbytečné anebo nepopsané v brožuře
    • snadná manipulace
    • špatně vyřešeno čištění kanálku
    • pračka několikrát za cyklus odstřeďuje-tím rovná prádlo (výrobce vysvětlil, že je to velice šetrné odstřeďování,ale nadšená z toho zrovna nejsem)
    • pračka poslední hodinu před ukončením hodně piští a je strašně hlučná (hlavně při odstřeďování) a to ji mám v samostatné místnosti

zatím spokojenost-máme ji 8 měsíců

• vše zde zmíněné

super pere skvěle

• , zakoupeno v netovka.cz

• Dobré funkce, skladná, dobrá vestavená do linky
    • Nevím

Chtěla jsem spolehlivou pračku vestavět do kuch. linky. Povedlo se.

• Spokojenost bez výhrad

V naší rodině jsou 2 pračky Siemens tohoto typu, samozřejmě ve starším provedení, v provozu již 9 let k absolutní spokojenosti. Prestože jsou požívány téměř denně, nevykázaly za celou dobu jedinou závadu, nebo nějaký problém.Takže moje příští volba a doporučení jsou celkem jasné.

• , zakoupeno v Elektro Kamik

• cena výrobku

pračku mám krátce,ale jsem nadmíru spokojena.

• , zakoupeno v KASA.cz

• SPOTŘEBA,VZHLED
    • MÍRNÁ HLUČNOST

MALÁ HLUČNOST MI NEVADÍ,TAK JSEM SPOKOJENÁ.