Siemens WD 15H542

• , zakoupeno v elektrocz.com

osvědčená značka výrobku, zboží mám krátce,
    zatím naprostá spokojenost

• , zakoupeno v OKAY.cz

Snadno se ovládá, je tichá, dobře pere a suší.

• , zakoupeno v VEDE.cz

• Dva spotřebiče v jednom. Pro tuto pračku jsme se rozhodli z důvodů její ekonomičnosti , hlavně při sušení. 57l spotřeby na cyklus praní-sušení sice nabízela téměř stejná pračka od Bosch, ale vzhledem k tomu, že naše předchozí pračka byla také Siemens a pracovala 14 let bez jediné opravy (dali jsme jí pryč jen z toho důvodu, že jsme potřebovali sušičku), zůstali jsme věrní této značce.
    • Zatím jsme na nic nepřišli.

S produktem jsme maximálně spokojení, když si člověk vychytá nastavení programů dle svých potřeb, není co vytknout. Rozhodně doporučuji všem, kteří stejně jako my nemají v koupelně místo na samostatnou sušičku a musí to řešit také přístrojem 2v1.

Způsob plnění
Barva
bílé

Pračka se sušičkou  Siemens WD 15H542

Úsporná technologie

Siemens WD15H542EU nabízí kombinaci pračky a sušičky. Díky této kombinaci 2v1 můžete ušetřit spoustu místa ve vaší koupelně. Model WD15H542EU se vyznačuje extrémně úspornou technologií airCondensation. Sušení prádla probíhá pomocí studeného vzduchu a zaručuje nejvyšší efektivitu. Během jednoho cyklu lze ušetřit až 40 l vody.

Parní program

Parní program refresh se postará o osvěžení vašeho prádla, které chcete zbavit nepříjemných pachů a záhybů. Navazující sušící cyklus prádlo šetrně vysuší a připraví k okamžitému nošení.

Vario perfect

Díky funkci Vario perfect si můžete praní přizpůsobit dle vašich požadavků. V případě potřeby lze program zkrátit a to až o 65% nebo ušetřit až 50% na energiích. Záleží jen na vás, co v daný okamžik preferujete.

Účinné odstranění skvrn

Pračka má celkem 10 pracích programů (odčerpání, mix, outdoor/impregnace, košile/halenky, super rychlý 15', máchání/odstředění, auto. odstraňování vláken a žmolků, refresh, vlna/ruční praní, jemné/hedvábí) a 2 sušící programy (šetrné sušení a intenzivní sušení). K těmto programům jsou k dispozici další dodatečné funkce (start/pauza s re-load funkcí, časová předvolba, regulace počtu otáček, teplota, druh sušení, odstranění 6 nejodolnějších skvrn), se kterými docílíte skvělých výsledků.

Vlastnosti

• náplň prádla: 7 kg praní / 4 kg sušení
  • spotřeba energie praní/sušení 4.76 kW h, spotřeba vody praní/sušení 57 l při standardním programu.
  • objem bubnu:56 l
  • NonStop program praní/sušení: 4 kg
  • počet otáček při odstřeďování: 1500 - 400 ot./min.
  • hlučnost praní : 46 dB (re 1 pW )
  • hlučnost při odstředování: 74 dB (re 1 pW )
  • Label: A / A

Komfort a bezpečnost

• aquaStop se zárukou
  • Motor iQdrive: významně šetří energii a je znatelně tišší
  • průtokový senzor pro optimální spotřebu vody
  • elektronické ovládání jedním otočným voličem všech pracích a speciálních programů
  • extra velký displej: ukazatel průběhu programu, teploty, počtu otáček, zbytkového času, časové předvolby až o 24 hod. a aktivní dětské pojistky
  • varioSoft nerezový prací buben s kapkovitými prolisy a asymetrickými unašeči pro maximálně šetrnou péči o prádlo
  • Air Condensation Technology: kondenzace vody pomocí vzduchu, žádná spotřeba vody během sušení
  • waterPerfect Plus: optimální distribuce vody pro dokonale čisté prádlo a maximální úsporu vody.
  • 3D-systém vrchní vody
  • doporučení dávkování
  • systém rozpoznání pěny
  • kontrola nevyváženosti
  • signál na konci programu
  • selfCleaning Condeser: automatické čištění kondenzátoru pro uchování konstantní spotřeby energie
  • mechanická dětská pojistka proti otevření dvířek
  • 32 cm velký plnící otvor, s úhlem otevírání 180°
  • skleněný kryt plnícího otvoru
  • Vnitřní LED osvětlení bubnu

• Hlučnost
    • jednoduchost ovládání
    • Spotřeba vody
    • kvalita praní
    • samočistící (nemusíte po každém sušení čistit filtr)
    • Doporučená váha sušení 4kg (nicméně i 6 kilo usuší ale je pak třeba žehlit)

Pračka má krásný design, oproti Bosh WVH30542EU (což je na chlup stejnej model) působí dospělejc, elegantnějším dojmem.
    Ovládání je naprosto intuitivní a na displeji vidíte co se bude dít u každého programu. Bavlna v kombinaci se sušením má 7 hodin a toje opravdu dost. Nicméně používáme hlavně program "Mix" a tam za 3 hod máte vypráno a usušeno.
    Na trhu jsou pouze 2 pračky se sušičkou které mají tepelné čerpadlo (nespotřebují tak 100l vody na sušení) Jedna je tato Siemens/Bosh pračka, druhá pak AKG, která je větší a o 8 tis dražší.

• , zakoupeno v elektrocz.com

osvědčená značka výrobku, zboží mám krátce,
    zatím naprostá spokojenost

• TFT textový displej
    • Bohužel bez češtiny
  • , zakoupeno v OKAY.cz

Snadno se ovládá, je tichá, dobře pere a suší.

• , zakoupeno v VEDE.cz

• Zatím jsme na nic nepřišli.

• , zakoupeno v VEDE.cz

• Zatím funguje dobře, seznamujeme se s funkcemi-

Spokojenost

• Možnosti nastavení programů
    • Světlo v bubnu
    • Přehledný návod
    • Eneregetická náročnost

Hledal jsem pračku se sušičkou za rozumnou cenu. Dle recenzí se jedná o jeden z nejlepších produktů. A taky že ano. Pračka má navíc 10 let záruku na motor od výrobce. Dle mého názoru je v cenně za 21 tis. naprostou špičkou na trhu. A mohu s klidný srdce doporučit všem, co chteji kvalitně vyprat a následně vysušit.

• super

je to šupa,paní je nadšená