Philco PLWDSI 86

Pračka se sušičkou Slim Energetická třída (praní) B Energetická třída (praní a sušení) E Náplň prádla (praní/sušení) 8/6 kg Otáčky 1400 ot./min. Invertorový...
13 499 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z DNO elektro

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 52 913 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové službyZdarma99 % • 10 695 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové službyZdarma100 % • 3 493 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 12 969 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta110 Kč98 % • 9 080 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma100 % • 990 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta299 Kč92 % • 511 929 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma90 % • 1 267 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma97 % • 47 514 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená záruka169 Kč96 % • 16 148 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 6 238 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma100 % • 213 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma95 % • 39 399 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma93 % • 9 338 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaZdarma100 % • 3 719 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaZdarma95 % • 13 068 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma98 % • 5 169 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaDárekProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma98 % • 3 182 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 349 recenzíDalší informace

invertorový
Český panel

• , zakoupeno v Alza.cz

kvalita za rozumnou cenu

• , zakoupeno v PENTA CZ s.r.o.

• Praní až 8kg prádla
    • Tichý chod

Jsem spokojená. Pračka je tichá, ze začátku jsem se chodila přesvědčit, jestli vůbec pere. Ovládací panel je v češtině, ovládání je opravdu jednoduché. Při praní pojme až 8 kg prádla, což je fajn, suší dobře. Možná by mohla mít více programů na sušení.

• pěkný design
    • množství programů
    • slim verze
    • čeština na ovládacím pultu
    • váha
    • zápach po několika praní
    • nepřesný nebo neúplný manuál
    • mokré prádlo po vysušení (nutné dosušit na věšáku)
    • výrobce neodpovídá na věcné dotazy

Během kupování jsem měl v obchodu (Planeo) několik obecných dotazů ke kombinovaným spotřebičům, které mi byly zodpovězeny. Po zakoupení spotřebiče Philco PLWDSI 86 jsem však měl otázky přímo na výrobce (jejich email i FB stránka), ale odpovědí se mi doposud nedostalo (týden). Ptal jsem se na podrobnosti k sušení (zda lze přerušit nebo předčasně ukončit, či zda zapnout pouhé sušení a to pak vypnout - základní doba je totiž přes 4 hodiny, která nejde měnit) a programu "Praní a sušení" (při jaké teplotě se pere a na co je vhodný, v manuálu je u teploty pouze pomlčka a popis programu je "standardní program"). Drobností je víc a doposud čekám na odpověď. Manuál řadu věcí nevysvětluje, což je škoda. Po několika praních spotřebič stále silně zapáchá novotou (plastem a gumou). Po vyprání a vysušení je prádlo stále navlhlé a místy mokré a to i přesto, že šlo asi jen o 2-3 kg prádla. Na to, že se uvádí kapacita praní 8 kg a sušení 6 kg, jde o dost velké scifi a myslím si, že jde o silně zavádějící údaje s cílem nalákat zákazníky! Rozhodně neodpovídají reálnému provozu. Neumím si představit, jak by to spotřebič zvládl.

Způsob plnění

Můj program
Crystal buben
Čištění bubnu na 95°C
AntiCrease
SpaCare - použití páry po efektivní praní
Extra špinavé

Vlna
Máchání a odstředění
Odstředění
Čištění bubnu

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaZdarma92 % • 7 783 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma100 % • 161 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta289 Kč95 % • 10 561 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace

Dokumenty

• , zakoupeno v Alza.cz

kvalita za rozumnou cenu

• , zakoupeno v PENTA CZ s.r.o.

• Praní až 8kg prádla

• čeština na ovládacím pultu
    • váha
    • zápach po několika praní
    • nepřesný nebo neúplný manuál
    • mokré prádlo po vysušení (nutné dosušit na věšáku)
    • výrobce neodpovídá na věcné dotazy

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Skladem • 1 variantaDoplňkové službyZdarma100 % • 161 recenzíDalší informace

• Na poměrně malou pračku velká kapacita praní
    • Parní program (řeší vyváření dětských oblečků)
    • Poměrně kvalitní sušení
    • Dobře máchá
    • Dobře pere
    • Intuitivní ovládání
    • Nemá otravnou a vytrvalou zvukovou signalizaci, po doprání jen neinvazivně zahraje tádydá a mlčí - navíc se to dá vypnout.
    • Při 1400ot hlučnější
    • nedostatečný český návod (v podstatě se tam dozvíte, že pračka pere a suší, rozdíly mezi programy jsem zjišťovala metodou pokus omyl, protože se jedná o moje první kombo pračka-sušička)
    • nelze upravovat délku pracího programu (jen vybírat z nabídky přednastavených)

Byla jsem při výběru omezená rozměry a chtěla jsem kombinovanou pračku se sušičkou. V praní jsem kompromisy dělat nechtěla, od sušičky jsem nečekala mnoho. Ale překvapila, jsem spokojená i se sušením. Programy na sušení jsou delší, což je u kombo spotřebičů normální, ale tahám suché prádlo.
    Je slušný výběr programů, ale nikde nejsou popsané, takže jsem musela vyzkoušet.
    Oceňuji zejména:
    - cca 1,5 hodiny dlouhý program s lepším mácháním
    - cca 2 hodiny program na 60st s dodatečnou párou a lepším mácháním
    - 3h program praní a sušení na méně znečištěné prádlo
    - krátký cca 15-3|0 min program na osvěžení

Velmi oceňuji kapacitu praní, kvalitní máchání. Chybí mi možnost upravovat teplotu, čas praní a otáčky u všech programů, teplotu a otáčky lze upravovat jen někde, délka cyklu vůbec. nicméně programy jsou továrně nastaveny smysluplně (z mého pohledu), takže to byla jen otázka zvyku a nalezení správného programu.
    Myslím, že pračka patří spíš k hlučnějším, nicméně mám ji v panelákovém bytě s kojencem a dítě i sousedi u praní v pohodě spí :D
    Přijde mi jako takový staromódní spotřebič - na nic si nehraje, ničím neoslňuje, ale to, co má dělat, dělá na výbornou. Příště bych neexperimentovala a vzala ji znovu.

• , zakoupeno v planeo.cz

• pračka a sušička v jednom, tiché praní
  • , zakoupeno v Elektro Vaďura

• Tichá, pere dobře, sušení si musí každý vychytat. Návod trochu strohý, ale za pár dní a po pár pokusech už víme co a jak a jsme opravdu moc spokojení. Původně jsme měli vybranou jinou značku a jsme rádi, že jsme si nakonec nechali poradit a zvolili tuto
    • Nevýhodou je u všech 2v1 chybějící filtr u sušičky - první sušení byl doslova šok, po otevření je na gumě kolem dvířek vrstva vláken z prádla. Nicméně není problém setřít a na nic to nemá vliv.

Velká spokojenost