Philco PLS 1040 F

• Krásné provedení
    • Jednoduché ovládání
    • 5ti letá záruka
    • Při ždímání trošku hlučnější

Pračku máme (jsme dva) zatím asi týden a jsme spokojeni. Užívání je bezproblémové.

Způsob plnění
Barva
bílé
Maximální náplň sušičky
Počet programů

Předem plněná pračka s hloubkou pouze 36 cm umožňuje umístění na jakékoliv místo a ušetření prostoru v domácnosti. S programem ekonomické praní dokáže s kratším časem praní a se sníženou spotřebou energie vyprat i silně zašpiněné prádlo.

Odstřeďování 1000 ot./min.
Nnáplň prádla 4 kg