LG F94J7FH1W

Sprchování prádla
Parní praní
Program pro alergiky

• , zakoupeno v LGshop.cz

tichá,prádlo vyprané a usušené perfektně,jsem s ní zatím velmi spokojená,vřele doporučuji ke koupi i vzhledem k přijatelné ceně a funkcím

• Pračka se sušičkou
    • nevím

Zatím produkt jako takový těžko soudit, ještě není zapojená.

• , zakoupeno v LGshop.cz

• Pere a suší... Super!!!
    • Potřebuje elektřinu a vodu

Sprchování prádla
Parní praní
Program pro alergiky

Pračka se sušičkou LG F94J7FH1W

Pračka a sušička v jednom

Pračka se sušičkou od LG je produkt spojující naše špičkové technologie v oblasti domácích spotřebičů. Šetří místo u vás doma a vytváří více prostoru pro vaši rodinu. Díky pračce se sušičkou od LG nemusíte kupovat samostatnou sušičku, ale zároveň dosáhnete zářivě čistého a suchého prádla.

Úspora vody nebo úspora času díky technologii Eco

Technologie Eco Hybrid s energetickou třídou A šetří vodu, nebo zkracuje cyklus sušení*. Můžete volit mezi Eko režimem, nebo normálním režimem. Režim Eko nepoužívá k chlazení při sušení žádnou vodu. Normální režim zkracuje celý cyklus sušení, čímž snižuje náklady na energii.

Optimální praní textilií s technologií 6 Motion DD

Zvolte prací program a technologie 6 Motion Direct Drive bude pohybovat bubnem různými směry, což poskytne textiliím správnou péči a oděvy budou krásně čisté.

Méně vibrací a hluku

Inverter Direct Drive motor s přímým připojením k bubnu, který pohání naše pračky, je super spolehlivý a skutečně tichý. Víme, že je jedním z nejlepších motorů praček na trhu, což je důvodem, proč na všechny naše pračky poskytujeme standardní desetiletou záruku na motor a jeho součásti. To není úplně standardní, že?

Zatočte s alergeny díky síle TrueSteam

Program pro alergiky používá optimální řízení teploty a vysoce dezinfekční páru, která účinně, avšak šetrně zbavuje oděvy alergenů. Zničí až 99,9 % alergenů, jako jsou např. prachoví roztoči, kteří mohou způsobovat alergie nebo respirační onemocnění.

Chytré pohodlí díky Smart ThinQ

Vaše pračka je nyní ještě chytřejší. Umožňuje například ovládání praní na dálku nebo stahování dalších pracích programů. Jde to snadno a díky Wi-Fi připojení máte přístup k nejnovějším inovacím.

Přidejte zapomenuté prádlo i během praní

Pokud chcete během praní ještě přidat nějaké prádlo, jednoduše zmačkněte tlačítko "Přidat prádlo" a přidejte cokoliv od ponožek až po velkou bundu. U programů Bavlna, Smíšené prádlo, Syntetika a Rychlý 14 se dvířka i během praní ihned otevřou

Vlastnosti

Přímé sprchování

Hybridní sušení

Fuzzy logic

Automatické vážení a vyvážení

LG nulová spotřeba energie v pohotovostním stavu

Prémiový buben

Velikost dvířek - vnitřní otvor (mm): 300

Technické parametry

Energetická třída: praní+sušení A (v rozsahu A až G)

Spotřeba energie - praní + sušení / praní 6,12 / 1,17 kWh

Jemné prádlo

Rychlý 30

Pokrývky

Praní+sušení: 6+6 kg

Načíst program (defaultně Máchání+Odstředění)

Programy sušení

Počet programů: 8

Normální

Normální EKO

Sušení nižší teplotou

Suché k žehlení

• Časované sušení:30 / 60 / 120 min.
  • Eco Hybrid: pro Normální a Suché k žehlení

• Hmotnost: Čistá / S obalem 71 / 74 kg

2zákazníci nedoporučují produkt

• Pračka se sušičkou
    • nevím

Zatím produkt jako takový těžko soudit, ještě není zapojená.

• , zakoupeno v LGshop.cz

• Pere a suší... Super!!!
    • Potřebuje elektřinu a vodu

zatím použito jednou OK

• , zakoupeno v LGshop.cz

• velmi tichá i při odstřeďování

Tento výrobek nedoporučuji, po roce a půl používání je pračka hlučná jako kdyby se mělo zadřít ložisko a odešla i zvuková signalizace u pračky.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• pracka se susickou pere a susi perfektne, neni co vytknout
    • pradlo po suseni nadychane
    • pracka a susicka opravdu ticha, neni skoro slyset ze pere/susi
    • super design
    • jednoduche ovladani
    • moznost pripojeni pres wifi a nahrani spousty dalsich programu

velmi dobry pomer cena/vykon, doporucuji

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu, přejeme pěkný den a budeme se těšit na Vaše další nákupy.
    ONLINESHOP.cz

• , zakoupeno v LGshop.cz

S pračkou LG jsem velice spokojená, mám již druhou

• pračka je perfektní
    • krásně pere
    • parní praní
    • sprchování prádla
    • intenzivní i krátký program
    • 1400 otáček - luxus
    • sušička - velké mínus

Koupila jsem si tuto pračku se sušičkou z důvodu úspory místa a přikupuji kondenzační sušičku s tepelným čerpadlem zvlášť. Tato sušička je nepoužitelná:
    1) vysoká spotřeba
    2) na sušení bere 60l vody!!!!!
    3) suší při příšerně vysokých teplotách! většina prádla je zničená, ačkoliv jsem je již nespočetkrát sušila v klasické sušičce a nikdy se nic nezmenšilo

Opravdu za ty peníze si kupte radši pračku a sušičku zvlášť. A nechápu jak někdo může mít z této sušičky krásně voňavé prádlo, spíš z těch vysokých teplot je cítit spáleninou. Pravda je, že jsem nikdy nevytáhla ani kousíček mokrý.

Na celou tuto situaci jsem se doptávala i na oficiálních stránkách LG a bylo mi porazeno, ať si kupuji o číslo větší oblečení. Takže snad si z toho každý udělá obrázek.

40% dávám jen za pračku!!!

• , zakoupeno v LGshop.cz

Mám krátce zatím maximální spokojenost byla v akci tak super nákup za slušnou cenu ,kvalita a pěkný vzhled .Opravdu velký buben měla jsem úzký model před tím a nevešla se přikrývky.Tady se vejde s přehledem.