LG F84DV5UTW0

Počet programů
Přidání prádla
Direct drive motor

• , zakoupeno v LGshop.cz

• Nelze posoudit - pračku nemůžeme již několik měsíců používat, byla nám prodána s výrobní vadou.
    • Pračka od začátku uvedení do provozu, tj. polovina září, při odstřeďování bouchá a je hlučná. Také má na boku nepatrný mechanický defekt - mělkou promáčklinu o hloubce 1 mm.
    • LG prodejce nám reklamaci zamítl s tvrzením, že jsme si zboží důkladně při převzetí nezkontrolovali a situaci řešíme po uplynutí čtrnáctidenní lhůty na vrácení, nebo výměnu zboží.
    • NERESPEKTUJE ani vypracovaný ZNALECKÝ POSUDEK, který jednoznačně hovoří v náš prospěch, že pračka má závadu, která absolutně nesouvisí s "kosmetickým" defektem na skeletu.
    • Na skutečnost, že záruka na zboží je 2 roky, prodejce vůbec nebere zřetel.
    • Prodejce uvádí protizákonné a irelevantní argumenty, úmyslně prodlužuje a zdržuje reklamační řízení, které se táhne již 100 dní!
    • Podali jsme stížnost na ČOI, budeme řešit dále s právníkem.
    • NEDOPORUČUJI tento obchod!!

Prodejce je při vedení reklamačního řízení neseriózní, nerespektuje Občanský zákoník a užívá nekalé obchodní praktiky.
    Pračka nám byla prodána s výrobní vadou, která způsobovala nadměrnou hlučnost a bouchání při odstřeďování.
    LG prodejce nám již 3 měsíce reklamaci opakovaně zamítá s tvrzením, že jsme si zboží důkladně při převzetí nezkontrolovali a situaci řešíme po uplynutí čtrnáctidenní lhůty na vrácení, nebo výměnu zboží. Na skutečnost, že záruka na zboží je 2 roky, vůbec nebere zřetel.
    NERESPEKTUJE ani vypracovaný posudek soudního znalce, který jednoznačně hovoří v náš prospěch - spotřebič má výrobní vadu a nelze ho používat.

Podali jsme stížnost na ČOI, budeme řešit dále s právníkem.

DŮRAZNĚ NEDOPORUČUJI tento obchod!!

• Kromě programů z výroby je možné další stáhnout pomocí aplikace
    • Pere a suší dle očekávání
    • Při ždímání je velice nepříjemně hlučná, i když je naprosto vyvážená pomocí vodováhy a stojí na rovné podlaze. Nezáleží na tom, jestli perete 6 kousků prádla, nebo povlečení. Velké zklamání, protože dle návodu a informací výrobce má být tato pračka se sušičkou tišší než ostatní podobné spotřebiče.

Při ždímání je tato pračka se sušičkou velice nepříjemně hlučná, i když je naprosto vyvážená pomocí vodováhy a stojí na rovné podlaze. Nezáleží na tom, jestli perete 6 kousků prádla, nebo povlečení. Velké zklamání, protože dle návodu a informací výrobce má být tato pračka se sušičkou dokonce tišší než ostatní podobné spotřebiče.

• celkem tichý chod

Přidání prádla
Direct drive motor

LG F84DV5UTW0

Až o 18% efektivnější péče

Na základě údajů z 20 000 ruzných pracích cyklů vybere AI DD™ nejvhodnější kombinaci pracích pohybů, které jsou šetrné k prádlu a zároveň skvěle vyperou.

Co je AI DD™?

Technologie AI DD™ detekuje nejen hmotnost, ale také jemnost látek, a zvolí optimální nastavení pracích pohybů.

Pračka a sušička v jednom

Pračka se sušičkou od LG je produkt spojující naše špičkové technologie v oblasti domácích spotřebičů. Šetří místo u vás doma a vytváří více prostoru pro vaši rodinu. Díky pračce se sušičkou od LG nemusíte kupovat samostatnou sušičku, ale zároveň dosáhnete zářivě čistého a suchého prádla.

Parní praní

Technologie LG Steam™ zničí až 99,9% alergenů, jako jsou prachoví roztoči, kteří mohou způsobovat alergie nebo respirační onemocnění, až o 30% méně pomačkání

Redukce až 99,9% alergenů

Zničí až 99,9% alergenů díky páře.

Vyšší odolnost a hygieničnost

Odolné a elegantní dvířka z tvrzeného skla a hygienické nerezové lopatky bubnu.

Větší a elegantnější

Viditelnější displej a větší volič programů s kovovým povrchem.

Smart Diagnosis™

Funkce Smart Diagnosis™ rychle vyřeší téměř každou menší chybu a zabraňuje vzniku větších problémů.

Dokumenty

• , zakoupeno v LGshop.cz

• Na skutečnost, že záruka na zboží je 2 roky, prodejce vůbec nebere zřetel.
    • Podali jsme stížnost na ČOI, budeme řešit dále s právníkem.
    • NEDOPORUČUJI tento obchod!!

Podali jsme stížnost na ČOI, budeme řešit dále s právníkem.

DŮRAZNĚ NEDOPORUČUJI tento obchod!!

• Kromě programů z výroby je možné další stáhnout pomocí aplikace
    • Pere a suší dle očekávání

• celkem tichý chod
    • pere i suší dobře
    • dostatek programů

• tichá
    • výborně pere
    • na tvrdé podlaze je lepší si koupit tlumící podložky
    • ideální do bytů kde není místo na pračku i sušičku
    • není potřeba čistit filtr ze sušičky
    • není potřeba přendavat prádlo z pračky do sušičky
    • o něco vyšší spotřeba vody