LG F4DN508S0

• Vypada dobre
    • Zatim pracuje dost ticho
    • Neni intuitivni jak slibuje reklama
    • Vyber prani+suseni rezimu zaujme pracku na 7-8 hodin
    • Sice ma apku pro telefon, ale temer zadny smysl v ni neni.
    • Po nahlaseni skonceni suseni jdete k pracce zjistit, ze jeste to chladi a neni mozne ji otevrit.
    • Suseni smrdi

• praní *****
    • sušení ***
    • celkem tichý chod
    • těžká jak kráva - nestěhujte sami :)

praní *****
    sušení ***
    celkem tichý chod

• pere dobře
    • Při sušení mačká prádlo. Ani cca po 20 pokusech jsem nepřišla na program a množství prádla aby například utěrka nevylezla spíš jako koule na házení než něco co se dá složit do skříně nebo pověsit k použití.
    • Návod je psaný hodně stroze a moc se z něj nedozvím. Chybí mi informace například jaký je rozdíl v programech. U sušení studeným vzduchem bych ráda věděla teplou. Prádlo mi přijde hodně teplé. Dále nevím jestli je to chyba našeho kusu, nebo jsem pouze tuto informaci nenašla, ale pračka se mi neotevře ani po třech hodinách (déle jsem nevydržela) po tom co dosuší. Musím zmáčknout dětskou pojistku.
    • chybí mi informace o tom kdy pračka pere a kdy máchá. To je ale asi jen o zvyku.
    • Bojím se častěji čistit odtokové sítko. Nevěřím, že špuntík u odtokové hadičky bude stále dobře těsnit a hadička se neošoupe jak zajíždí do pračky a cpu ji do správné polohy. U naší 19 let staré předchozí pračky jsem kontrolovala často. I když prádlo kontroluji a sítko bylo třeba čistit minimálně.

Způsob plnění
Motor
invertorový
Direct drive motor

Přednosti pračky

Smart parní pračka se sušičkou LG F4DN508S0 v bílém provedení je vybavena motorem Direct Motor Drive s 10 letou zárukou na motor, který je připojen přímo na buben pračky. Je to užitečný spotřebič a díky vylepšené technologii parního praní Steam + ™ ve své prádle eliminujete množství alergenů a minimalizuje pomačkání prádla při vysoké účinnosti praní. Při výpadku proudu se program automaticky restartuje. Pračku se sušičkou máte možnost ovládat také pomocí SmartThinQ a WiFi připojení na dálku. Využít lze i hlasového asistenta Amazon Alexa nebo Google Assistant (v anglickém jazyce). Ovládací panel s LED displejem je v českém jazyce. Parní smart pračka se sušičkou plněná zepředu s prémiovým bubnem a velkými dvířky z tvrzeného skla dosahuje maximální otáčky odstřeďování 1400 ot./min. Je ideální volbou pro velké rodiny s kapacitou bubnu pro praní 8 kg prádla a sušení 5 kg prádla.

Efektivní, šetrné a neuvěřitelně rychlé praní

Technologie Intello DD ™ nabízí až o 18% lepší ochranu vašich tkanin. Na základě 20 000 různých pracích cyklů vybere Intello DD ™ tu nejvhodnější kombinaci pohybů, které šetrně a zároveň dokonale vyperou vaše prádlo. Technologie detekuje hmotnost, navíc i měkkost tkaniny a sama si pak zvolí ideální nastavení praní.

Rychle a čistě s funkcí Turbowash ™

Pračka TurboWash ™ má funkci Jet Spray, která výrazně zkracuje celkovou dobu praní, šetří energii a zaručuje čistší oblečení. Funkce Jet Spray během 120 sekund stříká vodu přímo na prádlo, podporuje vynikající výkon technologie 6 Motion Direct Drive s ohledem na praní a máchání, a umožňuje pračce TurboWash ™ celý prací cyklus urychlit. Vaše prádlo bude vyprané důkladně již za 59 minut.

Péče pro alergiky

Technologie LG Steam+ se postará o citlivou pokožku alergiky a malých dětí io nižší pomačkání prádla. Eliminuje až 99,9% alergenů, které mohou způsobit problém s dýcháním pro cilivých lidi a díky funkci proti zmačkání zaručí až 30 krát méně záhybů použitím páry.

Spolehlivá, odolná a hygienická

Inteligentní pračka má odolné a elegantně působící dvířka vyrobeny z tvrzeného skla. Buben pračky je vybaven hygienickými nerezovými lopatkami, které eliminují bakterie o 99%. Přehledný dotykový diplej je velmi dobře čitelný a navíc je v českém jazyce. Doplňuje ho Elegentní kovový otočný volič programů.

Dokumenty

2zákazníci nedoporučují produkt
  • , zakoupeno v KupToTu.cz

• Vypada dobre
    • Zatim pracuje dost ticho
    • Neni intuitivni jak slibuje reklama
    • Vyber prani+suseni rezimu zaujme pracku na 7-8 hodin
    • Sice ma apku pro telefon, ale temer zadny smysl v ni neni.
    • Suseni smrdi

• praní *****
    • sušení ***
    • celkem tichý chod
    • těžká jak kráva - nestěhujte sami :)

praní *****
    sušení ***
    celkem tichý chod

• pere dobře
  • , zakoupeno v Electro World

• dělá co má a to perfektně

• Tichá
    • Skvělé pere