LG F 1480 QDS

Aqua Stop
Parní praní

• prostudovala jsem recenze - na základě recenzí jsem si vybrala
    • zatím nemám

Jednoduché ovládání, tichý provoz, velká dvířka.

• super design, tichý chod i u ždímání, rychlost programů
    • snad jen šířka. Při instalaci jsme se modlili aby nám prošla dveřmi ale i když o milimetry tak jsme se to zvládli

tento model vřele doporučuji

Speciální programy: Sports wear, Allergy care, Refresh

Volba teploty: ANO

Kontrola nestability prádla: ANO

Odložený start: ANO

Ochrana proti úniku vody: vnitřní systém

Regulace spotřeby vody: množstevní automatika

Ukazatel zbytkového času: ANO

Volba otáček na odstředění: nastavení otáček

Dětská pojistka: ANO

Displej: ano

Parní pračka: ANO

Rozšířená záruka: LG 10 let na Direct Drive motor; LG servis u Vás doma

Provedení výrobku: bílá barva

SPECIFIKACE

Kapacita 7 kg

Rychlost odstředění - 1400/1200/1000/800/600/400 ot./min.

Teploty - studená/20/30/40/60/95 °C

Účinnost praní / odstřeďování A / A

Hlučnost praní / odstřeďování 54 / 69 dBA

VLASTNOSTI

*Direct Drive motor– 10 let záruka

6 MOTION, parní praní, duální sprchování, Fuzzy logic, nulová spotřeba v režimu Stand By, dětský zámek, odložený start 3-19 hodin, nový tvar bubnu, velká dvířka 35 cm, Aqua Lock, Cyklus bavlna 40°C – 94 minut, automatické vážení a vyvážení

DALŠÍ VLASTNOSTI

Program Sports wear – pro sportovní prádlo

Program Allergy care – vhodný pro alergiky

Program

Refresh– 20 minut na osvěžení prádla

Medic Rinse – antialergické máchání při teplotě 40 °C

PROGRAMY

Počet programů 14

Refresh, Allergy Care, Bavlna, Bavlna EKO, Syntetika, Mix load, Barevné prádlo, Sportovní prádlo, Tiché praní, Jemné, Ruční praní, Rychlý 30, Přikrývky (Objemné), Intenzivní 60

PŘÍDAVNÉ MOŽNOSTI

Počet přídavných možností 19

Předpírka, Normal, Máchání s přidržením, Normal + přidržení, Máchání +, Máchání ++, Máchání + s přidržením, Máchání + odstředění, Parní praní, Medic rinse, Intenzivní, Čištění bubnu, Jen odstředění, Bez odstředění, Dětský zámek, Zvuková signalizace on/off, Odložený start 3-19 hodin, Oblíbený, Úspora času

PARAMETRY

Hloubka (cm): 65.00

EAN: 8808992882060

Záruční doba: 24 měsíců

• Mám jí 7 let je perfektní a nemá chybu

• Skoro nic kamarádce bych řekla "vyber si jinou"
    • Dtest zklamal
    • - V 21. Století jezdí pracka po koupelně,naprostá tragédie ani podložky nepomuzou a časem se to horsi
    • - hlucna
    • - nevypere skvrny
    • - sežere více vody než je garantovano
    • - nejde vybrat davkovac aby se dal umýt
    • - 6 typu otáčení neni novinka

Vybírejte pravou pracku pro vas dal
    Dtestovym výsledkům věřit s nadhledem

• 9 dní po záruce hlásí chybovou hlášku únik vody, nejde to resetovat nic, všechno jsme vyčistili, uvidíme co řekne servis

Vybrána na základě D´testu , nepere skvrny, těsně po záruce nefunkční, začínám věřit na kurvítko, za 16000,- Kč drahá sranda, jestli vydrží jen 2 roky !

• - pere bez výhrad, spokojenost
    • - velký výběr programů
    • - velký výběr otáček ždímání
    • - velký prací prostor v bubnu
    • - praní v páře - nepoznala jsem žádný efekt
    • - po čase odešlo ložisko (cca po 4 letech)
    • - pračky této značky jsou dle opravářů "mimo hlavní proud", proto se opravou LG zabývá málo servisů (jsem z Prahy)
    • - pokud seženete servis, trvá dlouho dodání náhr.dílu

- z důvodu komplikací se servisem bych už pračku této značky nezvolila.

• Vše až na ucpávání sprchovacích trysek chlupama kterýse dostanou při praní pod gumu bubnu. Servisák LG mi vysvětli jak nato budu čistit sám
    • Zvuk příklepové vrtačky skoro neslyším. Ale hlučné je pořád prý je to normální Takže Pean do ruky a zahrajte si na rybáře určitě se vám to podaří než platit za servis

Byl u mě servis LG. pozor u této pračky nebo podobné co má sprchování se ucpávaj trysky to je ta v mém případě oranžová krabička na té gumě když otevřete dveře. Chlupy se při praní dostávaj pod gumu, servisák mi sdělil že stim nic neudělám a časem se to stane znovu.Čerpadlo se pak snaží čerpat vodu a když se zahřeje tak hlučí. Stačí zrcátko baterka a zevnitř kouknout jsou tam 2 otvory stačí vzít pean a vytáhnout chlupy. někdy se musí dát na stranu ta guma a pročistit celou trysku. Nejedná se o záruční opravu. Nemam prý prát deky :-D Hlučnost čerpadla se snížila ale stále přetrvává prý je to normální

• Všechno

Pračku Lg bych nikomu nedoporučila, naletěla jsem testům v dtestu.Po tom, co nám skončila záruka se na ní kazí, co se dá, každou chvíli hlasí nějaký problém. Už bych si tuhle značku pračky nepořídila.

• prostudovala jsem recenze - na základě recenzí jsem si vybrala
    • zatím nemám

Jednoduché ovládání, tichý provoz, velká dvířka.

• pere dobře rychlo ale musíte zvolit správný program
    • odešlo těsnění odveřích posunolo i kdy bi se to spravilo tak stejně musíc volat technik aby oblokoval sw

dobrá pračka hodnotním číslem 3

• super design, tichý chod i u ždímání, rychlost programů