Indesit XWDA 751480X WSSS

• tichý chod
    • 2 v 1, pro mě výhoda

ovladaní

• , zakoupeno v MALL.CZ

Mám ho krátce na hodnocení, ale zatím funguje jak má. Přesně podle popisu jak uváděl obchod o výrobku.

Způsob plnění
Displej
Dětská pojistka
Parní praní
Program pro vlnu

Volně stojící pračka se sušičkou XWDA 751480X WSSS EU v bílém provedení. Rychlý program praní a sušení .Volba Regulace rychlosti otáček. Speciální programy. Úrovně automatického sušení

Základní informace

Třída energetické účinnosti: A
Kombinovaná spotřeba na cyklus praní+sušení: 4,76 kWh
Energetická spotřeba na cyklus praní: 1,05 kWh
Třída účinnosti praní: A
Max. odstřeďování: 1400 ot./min
Náplň prádla praní/sušení: 7/5 kg
Kombinovaná spotř. vody na cyklus praní+sušení: 92 l
Hlučnost při praní/odstřeďování/sušení: 54/80/59 dB(A)

Počet programů praní : 16
Počet programů sušení : 12
Rychlý program praní a sušení
Volba Regulace rychlosti otáček
Výška včetně obalu (cm) : 89.0
Šířka včetně obalu (cm) : 64.5
Hloubka včetně obalu (cm) : 59.0

Speciální programy
Program Rychlé praní and sušení vypere, usuší a připraví prádlo k oblečení za 45 minut! Ochrana džínsoviny je nyní dokonce snazší s tímto jemným praním. Vaše džínsy budou vyprány a usušeny perfektně a je věnována zvláštní péče ochraně sytosti barev. Sportovní programy jsou perfektní pro péči o technické látky a obuv.

Úrovně automatického sušení
Ať už pračka se sušičkou nebo kondenzační sušička Indesit, oba typy využívají automatický senzor v bubnu, který monitoruje úroveň vlhkosti a zastaví buben, v okamžiku kdy je oděv perfektně suchý. Zvolte přístroj se systémem víceúrovňového senzoru a budete si moci vybrat požadovanou úroveň suchosti – sušení k žehlení, zavěšení na ramínko nebo uložení do skříně. Sušičky s funkcí časovaného sušení umožňují nastavit čas sušení v minutách od 30 do 180.

3zákazníci nedoporučují produkt

ovladaní

• po12ti letech koupě opět značky Indesit
      • pračka je tichá
      • návod srozumitelný
      • máme týden, už jsem použila i sušičku a spokojenost
      • chybí mi displej s údajem o délce praní
    • , zakoupeno v MALL.CZ

Pračka je přehledná a tichá, má docela hodně funkcí. Sušení trvá delší dobu, což je jedinou nevýhodou. Máme jí, ale krátce, tak uvidíme.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• zatím spokojenost
      • nevím

jsem spokojen

• přestala fungovat měsíc po záruce

Pračku jsem koupil 5. 10. 2017. 2 roky soužila k maximální spokojenosti. 19. 11. 2019 během praní začaly problikávat všechny diody ve chvíli kdy měla pračka začít vypouštět. Domníval jsem se, že bude problém s čerpadlem, které stojí cca 500,- Kč. Bohužel opravář mi řekl, že se jedná o závadu elektroniky programeru a oprava by stála více jak 5000,- Kč. Měsíc a půl po záruce to je skutečně tristní!

• neskutečně tichá
    • , zakoupeno v MALL.CZ

• jednoduchý a snadný k ovládání
    • , zakoupeno v APspotrebice.cz

• geniální výrobek

dlouho jsem zvažovala, zda jít do výrobku 2 v 1. ale rozhodně nelituji. na samostatnou sušičku nemám místo a tento výrobek funguje spolehlivě. prádlo je po vysušení krásně měkké...nenašla jsem po dlouhém používání jedinou chybu. doporučuji.