Indesit WISL 105 EX V

4.5 kg
Barva
bílé

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Cena odpovídá výkonu i kvalitě. Pračka pere dobře, před sušením nutno prádlo vyndat a protřepat, pak se nemusí skoro žehlit.

• pere jak ďábel, není nutné hlídat, zatím spokojená
  • , zakoupeno v Elektro-partner.cz

• Pračku jsem si vybrala z toho důvodu, že jsem měla pračku Indesit 13 let a bez jakohokoliv problému.
    • Zatím jsem měla pouze záporné zkušenosti s výše uvedeným produktem. A to, pračka lze špatně zapnout, pračku se nám podařilo zapnout až po několikahodinovém snažení a to na radu servisního technika. Dvířka se nám nedařila zavřít, tak aby se pračka spustila, musí se s nimi docela dost razantně praštit a to několikrát, hned při prvním praní spadl klínový řemen. Prádlo po hodinovém praní jsem vyndala napůl suché a nevyprané, asi jsem zvolila špatný program, ale i tak je zarážející, že prádlo bylo napůl suché.

Nejsem s výrobkem spokojena, asi budu příště volit spíše obchod, reklamace se mi zdá jednodušší. Již jsem zjišťovala jakým způsobem se řeší reklamace přes obchod Elektro-partner.

Způsob plnění
přední
Maximální náplň pračky
4.5 kg
Barva
bílé

Pračka WISL 105 EX V. Automatická pračka Indesit WISL 105 EX V s předním plněním má 16 pracích programů, vypere až 4,5kg prádla. Spotřeba vody na jedno vypraní je 52 litrů a spotřeba elektrické energie 0,76 kWh. Rychlost odstřeďování: 1000 ot./min.Tato pračka je dodávána v bílém provedení se záruční dobou 24 měsíců.

• pere jak ďábel, není nutné hlídat, zatím spokojená

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Tento server jsem navštívila poprvé a hned jsem si objednala, bohužel z Vaší strany nejsou aktualizována data není jistota že objednané zboží je skladem. škoda přes tento server již nikdy nebudu nakupovat