Indesit PWDE 81473 W

bílé
Maximální náplň sušičky
6 kg

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

pračka je super :) doporučuji.
    Skvělá cena za skvělý výrobek

super...všem doporučuji

• tichá, stabilní, hezký vzhled, dobře pere i suší
    • prozatím nic

původní pračka po 19 ti letech dosloužila a protože byla se sušičkou, hledala jsem opět kombinaci pračka-sušička. Tady mně mile překvapila tichost pračky i ždímání, svetry po vhodném programu jsou příjemně měkké, prádlo obecně voňavé i ze sušičky. Pračku mám krátce, tak trochu tápu v obsluze. Pračku se sušičkou doporučuji do malé koupelny, a v každém případě. Po letech používání pračky se sušičkou jsem si neuměla představit, že bych přišla o sušičku. Veškeré froté prádlo je nadýchané a měkké, to se běžným sušením nedocílí. Navíc je v případě potřeby prádlo brzy k dispozici a nevlaje v koupelně.

Způsob plnění
Maximální náplň sušičky
6 kg

INDESIT PWDE 81473 W EU - PRAČKA SE SUŠIČKOUPRAČKA SE SUŠIČKOU 2V1
Snadné žehlení
Pro snadnější žehlení, stačí stisknout toto tlačítko, které aktivuje příslušnou elektroniku a na základě druhu tkaniny zařídí výběr těch nejlepších podmínek pro prací, odstřeďovací a sušicí cykly z hlediska minimalizace zmačkání.

Časovač odloženého startu
S využitím této funkce lze opozdit spuštění pracího cyklu o 2, 4, 6 nebo 9 hodin (až o 24 hodiny u modelů s displejem), podle toho, jak zrovna potřebujete. Připravíte si náplň prádla, prášek v potřebném množství, nastavíte program, ale pračka program spustí až v předem nastavenou dobu. Také můžete přesněji naplánovat celkovou spotřebu zapnutých spotřebičů a vyvarovat se tak výpadkům proudu při současném zapnutí i ostatních spotřebičů.

Hedvábí/záclony
Díky tomuto programu, který zabezpečuje dokonalý výsledek bez namáhání vláken, je možné v této pračce prát i ty nejjemnější tkaniny.

Speciální sportovní oděvy
Milovníci sportu, kteří často chodí na tréninky vědí, jak je důležité mít čistý oděv, aby byl připraven, jen si ho na sebe před tréninkem obléknout. Tento program zvládne takové vyprání za pouhých 45 minut s vynaložením minimálního množství práce pro vás a bez žehlení. Program je vhodný především pro dresy z umělých vláken do tělocvičny.

*Detaily produktu:
*Třída účinnosti odstřeďování: A
*En. spotřeba praní/sušení: 1,33/5,67 kW/hod
*Spotřeba vody praní/ sušení: 69/103 litrů
*Délka pracího cyklu 60oC: 160 min
*Hlučnost praní/odstřeďování: 51/78 dB(A)
*Tichý chod Bezuhlíkový motor
*SMART technologie možnost zkrátit čas
*Velký digitální displej
*Ukazatel délky pracího cyklu
*3 sportovní programy
*Hedvábí, Košile, Džíny, Ruční praní
*Rychý 30min, Outdoor, Bavlna s předpírkou
*Automatické sušení - (suché do prádelníku, k zavěšení, k žehlení)
*Časované sušení, Sušení vlny
*Bezuhlíkový motor
*Poliplexová vana
*Šíře dvířek 46 cm
*Systém ochrany proti přetečení
*Barva: bílá
*Rozměry (v x š x h): 850 x 595 x 616 mm

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

pračka je super :) doporučuji.
    Skvělá cena za skvělý výrobek

super...všem doporučuji

• tichá, stabilní, hezký vzhled, dobře pere i suší
    • prozatím nic

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

za tuto cenu je to skvělý výrobek

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• energetická třída AAA, dost programů, sušící program je samostatný
    • chybí rychlý program

Jsem spokojená,

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Mám jí zatím krátce ale jsem s ní spokojená. Je tichounká docela přehledná a sušička suprová.

pračku se sušičkou jsem koupila protože ušetří spoustu práce s věšením prádla a máme malý byt a zakopávali jsme o sušák.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Pračku mám týden a jsem spokojená.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Pračka i sušička v jednou na super cenu
    • Zezačátku smrdí gumou a novotou :-)

Jsem spokojená. Na nejvyšší stupeň sušení usuší úplně do sucha - super. Vypere velké množství prádla najednou v relativně krátkém čase.
    Za málo peněz hodně muziky :-)

• 2 v 1

Do bytu vřele doporučuji.

• , zakoupeno v EVA.cz

odpovídá očekávání