Indesit IWSNE 61252 C ECO

Displej
Dětská pojistka

• , zakoupeno v TIVIS.cz

• Pračku mám sice teprve týden,ale zatím jsem spokojena,poměrně levná ke
    • Naprostá spokojenost, skvělá pračka za super cenu! Doporučuji.
  • , zakoupeno v MALL.CZ

V krátké době zatím skvělé výsledky,prádlo cistě vyprané a téměř suché.

• , zakoupeno v EVA.cz

po přečtení recenzí jsem se rozhodla k nákupu a jsem s pračkou opravdu spokojená je tichá ale musím si zvyknout na to jak ji mám nastavit měla jsem před tím Wirpulku a tam se mě to zdálo jednodušší ale jinak úplná spokojenost

Způsob plnění
B
Odložený start
Displej
Dětská pojistka

Předem plněná pračka v bílém provedení je vybavena funkcí Eco Time, speciálními programy pro sportovní oblečení, 16 pracími programy. Maximální prací náplň je 6kg. Energetická třída A++. Velký displej s elektronickým ovládáním.

Úzká A++ pračka s kapacitou pro 6 kg prádla a rychlostí odstřeďování až 1200 ot./min zaujme především svou nízkou cenou a jednoduchým ovládáním, navíc se vejde i do menších koupelen. Může se pochlubit například funkcí Eco Time pro zkrácení času nebo funkcí Energy Saver pro úsporu energie. Jistě oceníte také senzor Water Balance, program 20°Zone, velký digitální displej, funkci odloženého startu nebo množstevní automatiku. Mezi další přednosti patří 3 sportovní programy, volba pro snadné žehlení, přídavné máchání pro osoby s citlivou pokožkou nebo systém ochrany proti přetečení.

Eco Time:

S volbou Eco Time není třeba vyčkávat na plnou náplň, tato volba má být použita, kdykoli potřebujete rychle vyprat menší náplň. Vyprat takto můžete náplň do 3kg lehce znečištěného bavlněného nebo syntetického oděvu o 30% rychleji a s úsporou vody a energie až 40% .

Energy Saver:

Volba Energy Saver pro program bavlna, syntetika a jeans umožňuje dosáhnout optimálních výsledků praní s úsporou energie až 70% (ve srovnání s pracím programem bavlna 30°C).

Water Balance:

Senzor Water Balance měří hmotnost prádla ve všech fázích praní, aby bylo do bubnu pračky načerpáno pouze nezbytné množství vody. Tak je zaručena minimální spotřeba energie při jejím ohřevu.

Zóna 20°C:

Prací cykly Zóny 20°C jsou navrženy pro praní oděvů při nízkých teplotách (20° C) při zaručení výsledků cyklu 40°C a s úsporou energie až 40%. Speciální pohyb bubnu je využitý při každém programu pro optimalizovaný účinek pracích prostředků a dokonalé odstranění nečistot skvrn.

Časovač odloženého startu:

Dle Vašich potřeb je možné odložit start programu (u nejpokročilejších modelů až o 24 hodin). Připravte náplň, přidejte prací prostředek, nastavte program a pračka spustí praní ve zvoleném čase.

Extra Máchání:

Volbou této funkce se zvýši účinnost máchání a zajistí se maximální stupeň odstranění pracího prostředku. Je užitečná zejména pro mimořádně citlivé pokožky.

Snadné žehlení:

Volbou této funkce budou praní a odstřeďování náležitě změněny za účelem snížení tvorby záhybů. Na konci cyklu pračka provede pomalá otáčení bubnu.

Program Džíny:

Program Džíny umožňuje důkladně prát denimové tkaniny, aniž by došlo k poškození vláken nebo jejich vyblednutí. Ochrana džínsoviny je nyní dokonce snazší s tímto jemným praním. Vaše džínsy budou vyprány a usušeny perfektně a je věnována zvláštní péče ochraně sytosti barev.

Program Sport Intensive:

Určené pro silně znečištěné sportovní oblečení (např. fotbalový dres, teplákové soupravy, šortky atd.).

Program Sport Light:

Ideální pro praní sportovních oděvů používaných uvnitř tělocvičny (např. dresy na aerobic, teplákové soupravy, šortky atd.).

Program Sport Shoes:

Program určený pro praní sportovní obuvi.

Program Mix Light:

Tento program je ideální pro smíšené náplně (bavlna a syntetika), tvořené středně znečištěným prádlem. Dobrá výkonnost praní i za studena je zaručena mechanickým působením, které je založeno na změně rychlosti ve středních nebo určených intervalech.

Program 20’ Refresh:

Ideální cyklus pro osvěžení a praní mírně znečištěného prádla v průběhu pár minut. Trvá pouze 20 minut a šetří tak čas i energii. Umožňuje prát dohromady tkaniny různého druhu (s výjimkou vlny a hedvábí) při náplni nepřesahující 1,5 kg.

• , zakoupeno v TIVIS.cz

• Pračku mám sice teprve týden,ale zatím jsem spokojena,poměrně levná ke
    • Naprostá spokojenost, skvělá pračka za super cenu! Doporučuji.
  • , zakoupeno v MALL.CZ

V krátké době zatím skvělé výsledky,prádlo cistě vyprané a téměř suché.

• Tichá
    • Takřka žádné vibrace
    • Prádlo po vytažení vlhké až takřka suché(600 otáček)
    • Rozměry
    • Trochu delší prací programy a nejde přenastavit čas

Pračku jsem vybíral hlavně podle ceny a tahle byla ideální. Je malá, relativně lehká a má malou spotřebu+možnost až 6kg prádla. Když na ni postavíte sklenici s vodou, tak se téměř nehýbe. Pračka je levná, úsporná a výborně pere.
    Nemohu jinak než doporučit.

• , zakoupeno v EVA.cz

• , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

• Cena, rozměry
    • Až moc druhů programů

Při zkrácených programech je prádlo zašlé, špatně vyprané. Při dlouhých programech je to v pořádku, ale praní při nich je moc dlouhé. Ale jde o zvyk.

• Minimální hloubka s kapacitou 6kg
    • 1200ot, prádlo je jen vlhké

Určitě vyzkoušejte jako já funkci
    Funkce Energy Saver – praní ve studené vodě s přizpůsobeným otáčením bubnu
    * 20°C Zone – praní při 20° se stejnou účinností jako při 40°

budete jako já překvapeni , že opravdu při takto ekonomickém provozu dokáže stále kvalitně vyprat.

• úzká super pračka s velkým displejem A++