Indesit IWSE 5105 B

• poměr cena-výkon
    • zatím nic

opět poměr cena

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Dobré rozměry a programy.
    • Můj kus nepoužitelný k praní.

Pračka přišla v neporušeném balení tak se asi nedá říci, že by byla poškozena při převozu. První praní (bez prádla) dle návodu proběhlo bez problému. To však bylo vše. 1. ostré praní (4kg náplň) a hned katastrofa. Pračka se na začátku odstřeďování začala klepat, což mi v to chvíli moc divné nepřišlo, ale když se rozjela na 800 otáček (maximum pračky 1000) začala neuvěřitelně skákat a jezdit po koupelně a z pod pračky vyteklo tak asi půl litru vody. Musel jsem jí držet aby neulomila umyvadlo a neomlátila vanu. Pokusil jsem se prádlo přeskládat v pračce a více vyvážit ale nepomohlo. Při pokusu o 1000 otáček již nešlo pračku udržet a začala skákat se sinými údery do podlahy (ještě že pod námi nikdo nebydlí). Druhý pokus, 400 otáček 1,5 kg náplň. I tak pračka při odstřeďování odjela asi 50 cm a pak jsem ji musel držet aby neutrhla odvod vody a nevypnula se z elektřiny. Je sobota a hned v pondělí jí posílám zpět. Dle recenzí jsem asi narazil na nepoužitelný kus. Nechci nějak hanit tento typ ani značku, ale to co mi stojí v koupelně je jako pračka nepoužitelné.

Způsob plnění

• Třída účinnosti praní: A
  • Třída účinnosti odstřeďování: C

Spotřeba vody: 43 litrů

Vlastnosti:

Eco time – možnost zkrátit čas

Velký digitální displej

Konstrukce:

Systém ochrany proti přetečení

• Barva: Bílá, šedivý okraj dvířek
  • Rozměry (VxŠxH): 85 x 59,5 x 45 cm

Vůbec nefunguje záruční servis - velice vázne komunikace, nezájem ze strany servisu, Indesit už nikdy!

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• poměr cena-výkon
    • zatím nic

opět poměr cena

• Malá
    • Snadné ovládání
    • Všechny potřebné funkce snadno přístupné
    • Velký a přehledný displej
    • Trochu horší provedení dávkovače pracích prostředků

Programy se nastavují snadno a obsahuje všechny důležité programy - různé typy praní, pouze máchání, pouze ždímání, pouze vypouštění. Všechno nastavení je pěkně vidět na velkém a přehledném displeji, kde se kromě zbývajícího času ukazuje i prací fáze. Ačkoli je pračka malá, při ždímání drží pevně na místě. Hlučnost je běžná - víte, že pračka pere, ale puštěnou televizi nepřehluší. Pouze provedení dávkovače pracích prostředků je slabší, plastové provedení by mohlo být přesnější, především plynulost pohybu a aretace při zavírání.

Reaguji na předchozí recenzi.

A odstranil jste aretační šrouby?!

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Dobré rozměry a programy.
    • Můj kus nepoužitelný k praní.