Indesit IWSD 61251 C

• ticha, spolehliva, vypere, vyzdime,funguje
    • neni nic proti

doporucuji...za dobrou cenu, dobra pracka

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Dobrá cena, vyhovující rozmezí programů včetně úsporných na energii a čas, odložený start atd.

Nemám výhrad.
    Přešla jsem ze staré pračky stejné značky, kterou mám za ta léta vyzkoušenou.
    S touto pračkou jsem velmi spokojená.

• velikost skušenost se značkou INDESIT

Vybrala jsem si tento produkt,protože již jsem pračku Indesit měla a dobře mi sloužila 12 let.Má malou hlučnost a dobře se ovládá.Doporučuji ji ostatním.

Způsob plnění
81 dB
62 kg
Barva
bílé

Předem plněná pračka Indesit IWSD 61251 C ECO EU v úsporné energetické třídě A+. Má šířku pouhých 42cm s tím se vejde do každého menšího prostoru. Naplnit ji můžete až 6kg prádla a vyždímat prádlo až na 1200 ot./min. Z funkcí si můžete vybrat např. Eco time – zkrátí čas praní, nebo funkci Energy saver pro úsporu energie – pere prádlo ve studené vodě.

Technické parametry

• En. spotř. bavlna 60°C plná náplň: 1,048 kW/hod
  • En. spotř. bavlna 60°C pol.náplň: 0,691 kW/hod
  • Roční spotřeba vody (220 cyklů): 9303 litrů
  • Délka pracího cyklu 60oC: 197 min
  • Hlučnost praní/odstřeďování: 60/81 dB(A)

Eco time – možnost zkrátit čas

Funkce Energy Saver – praní ve studené vodě s přizpůsobeným otáčením bubnu 20°Zone -  praní při 20°C s úsporou energie

Malý digitální displej

• neni nic proti

doporucuji...za dobrou cenu, dobra pracka

• , zakoupeno v MALL.CZ

Nemám výhrad.
    Přešla jsem ze staré pračky stejné značky, kterou mám za ta léta vyzkoušenou.
    S touto pračkou jsem velmi spokojená.

• velikost skušenost se značkou INDESIT