Indesit IWSC 4085

Barva
bílé
Počet programů

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• Perfektní cena, pere bezvadně.
    • Na hadici pro odtok vody není napojení na odpad, pouze přepad do vany.Ale s tím jsme si poradili.

Za levné peníze pěkný výkon.Zabere málo místa, má pěkný, velký buben, ovládání je jednoduché.

• Vše v normě.
    • Nic.

Doporučuji všem.

• znám tuto pračku
    • velikost pro umístění po linku
    • sundávací víko

Pračku jsem vybrala ne pro sebe, ale do bytu, který budu pronajímat, čili hlavně kvůli ceně.
    Zkušenost osobní nemám, ale dcera tuto pračku má, a je spokojená, pokud bude mít ale rodinu, nebude již dostačující.
    Doporučuji nenáročnému spotřebiteli, na trhu jsou samozřejmě kvalitnější výrobky. Pro dva mladé nebo starší lidi ideální.

Způsob plnění
67.5 kg
Barva
bílé
Počet programů

Pračka plněná předem INDESIT IWSC 4085 (EU). Pračka IWSC4085 s digitálním displayem, LED kontrolky, 0-800 ot./min., 4,5 kg, kolektor, program hedvábí, 3 sport programy, džíny, expres, ECO, A+AC, Overflow, odložený start, vana poliplex, bílá, 85x59,5x45.

• , zakoupeno v Spořílek.CZ

• Perfektní cena, pere bezvadně.

• Vše v normě.
    • Nic.

Doporučuji všem.

• znám tuto pračku
    • velikost pro umístění po linku
    • sundávací víko

• Nízká spotřeba , užitečné programi

má i jiné užitečné programi oproti jinejm znackám

maximalní spokojenost

• -nízká spotřeba elektřiny, vody
    • -poměrně tichý chod
    • -chválena v recenzích, klady potvrzeny
    • -dobře pere, bílé prádlo je opravdu bílé, to stará pračka nedokázala....
    • -snadné ovládání
    • --

Malé rozměry, krásně se vejde pod kuchyňskou desku, jdou zavřít dvířka linky, tak že pračka není vidět. Jednoduchý, srozumitelný návod. Poměrně tichý chod, nízká spotřeba vody+ elektro, ždíme podstatně lépe, než je uváděno. Naprostá spokojenost.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Funkčnost, obsluha, úspornost, hlučnost (tichost)

To co má dělat dělá. Spolehlivost zatím hodnotit nemohu ale vypadá dobře, tedy vše drží a funguje jak má.

• JE DOBRÁ
    • TROCHU HLUČNÁ PŘI ODČERPÁVÁNÍ VODY-

DOBRÁ CENA -DOBRÉ PROGRAMY

• , zakoupeno v ePROTON.cz

• Velmi tichá, výborná manipulace.
    • zatím jsem žádná proti neshledala

Mám ji zatím chvíli, ale nemám si na co stěžovat, návod je přehledný i obsluha pračky je velmi snadná. Vyhovující je velmi odložený start a možnost programu ECO TIME, při malém množství prádla. Tento produkt jsem si vybrala kvůli cenové dostupnosti, kladným recenzím a fukcím, které nabízí. Určitě bych jej doporučila svým známým.

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• nízká cena