Hotpoint AQS73D 29

• možnost otevření v průběhu praní
    • jednoduché ovládání
    • tichá i při ždímání
    • hlasitý kovový zvuk při uzamykání pračky, který mě zkraje vyděsil

Nejdůležitější důvod pro výběr tohoto typu bylo otevírání dveří z leva do prava. Pračka má všechny podstatné funkce, které jsem požadovala, je tichá, má možnost výběru počtu otáček pro ždímání, odložený start, je jednoduchá na ovládání, v nastavení programů je možná úprava difoltního nastavení.
    S pračkou jsem moc spokojená, určitě bych ji doporučila.

• , zakoupeno v KupToTu.cz

* Energetická spotřeba bavlna 60°C plná náplň: 1,002 kW/hod
* Energetická spotřeba bavlna 60°C pol.náplň: 0,564 kW/hod
* Roční spotřeba vody (220 cyklů): 10428 litrů
* Délka pracího cyklu 60oC: 186 min
* Hlučnost praní/odstřeďování: 52/74 dB(A)
Funkce:
* Barva: Bílá se stříbrnými dvířky

4zákazníci nedoporučují produkt

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• nízká hlučnost (16)
  • jednoduchá obsluha (11)
  • design (8)
  • programy (5)
  • rozměry (4)
  • cena (3)
  • programy (4)
  • , zakoupeno v www.virena.cz

• Velmi ticha pračka
    • otvaranie dvierok do pravej strany

• Máme ji již 5 let a funguje bez problémů.
    • Prádlo je perfektně vyprané.
    • Tichá.

• Cena,otvírání dvířek z leva do prava,úzká.
    • Hlučná při vypouštění,hlučná při ždímání.

Při výběru pračky rozhodlo otvírání dvířek,ale příště koupím jinou značku.

• Otvírání dvířek zleva do prava.
    • Při praní tichá,ale vypouštění a ždímání katastrofa.Při naplnění pračky menším množstvím prádla jsem nezaznamenala žádné,upozorňuji,ŽÁDNÉ,přepočítání času praní a při menším množství prádla se třesu,že při ždímání bude pračka pochodovat po koupelně.Takže o nějakém vyvažování při ždímání nemůže být řeč.

Kdybych jsem si teď měla vybrat, určitě bych si koupila jinou značku,ale rozhodující v tu dobu bylo otvírání pračky.

• otevírání dveří z leva do prava
    • malé rozměry
    • možnost otevření v průběhu praní
    • jednoduché ovládání
    • tichá i při ždímání
    • hlasitý kovový zvuk při uzamykání pračky, který mě zkraje vyděsil

S pračkou jsem moc spokojená, určitě bych ji doporučila.

• , zakoupeno v KupToTu.cz

dostacujici funkce za skvelou cenu

• Hezky vypadá.Vzhled je zajímavý.
    • Pračku jsem měla pouze 3,5 roku,protože nevydrželo ložisko.
    • Výměna ložiska by vyšla na cca 5.000 Kč, nejde vyměnit samostatně,musí být vyměněná celá vana. Takže dle opravářů se oprava nevyplatí.

S pračkou jsem byla spokojená, měla tichý chod,hezky vyprala i vyždímala, ale bohužel krátkou životnost ložiska.

• , zakoupeno v EURONICS

• Zatím velká spokojenost :-)
    • Tichá a dobře bere

Všechno zatím super :-)

• , zakoupeno v EURONICS

• Dobrá cena. Dobře pere. Na 7 kg prádla a přitom úzká. Rozumný výběr programů. Pere velmi tiše. Jednoduché ovládání, vše v češtině. Co mě nadchlo, že si pračka sama přepočítá čas praní, pokud není úplně plná.
    • Při vypouštění vody hlučnější. Některé programy oproti staré pračce dlouhé.

S pračkou jsem spokojená, prošla si zátěží a nezklamala. Zvládla i velkou deku. Jsem moc spokojená. Dlouho jsem si nemohla pračku vybrat, ale jsem spokojená. Vzhledem k poměrně nízké ceně, vysoká kvalita. Uvidíme co přinese budoucnost této pračky :)

• , zakoupeno v Electro World

• tichá, zatím pere i odstřeďuje dobře, jednoduché a srozumitelné ovládání

Doporučuji.