Hotpoint AQGMD 129/B

Barva
bílé

produkt jsem nekoupila,nebyl na skladě.Musela jsem zakoupit jiný produkt jinde

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Největší výhodou při nakupování jednoduchý nákup z pohodlí domova. Nakupovala jsem večer, když děti spaly a nemusela jsem nikam chodit.Vybírala jsem z velkého množství.
    • Další přednosti a výhody jsou pračky se sušičkou jsou:
    • - cena je v porovnání s jinými velmi nízká
    • - doprava až do domu je u tak velkého spotřebiče opravdu nutná, proto jsem s komunikací a doručením maximálně spokojená
    • - pračka vypere velké množství prádla najednou (8kg), pro naši rodinu je to potřeba - mám 4 děti
    • - pračka a sušička v jednom je velkou výhodou, protože nezabírá v koupelně další místo
    • - jednoduché ovládání a volba programů, vše přehledné a jasné
    • - velmi pěkný design
    • Nedostatkem, který jsem zaznamenala je to, že v popiscích je uvedena energetická třída A, na pračce je však napsána B.
    • Na displeji pračky jsem při volbě jazyka nenašla češtinu, pouze slovenštinu.

Při 4 dětech je potřeba mít kvalitní, velkou a spolehlivou pračku.
    Tato pračka se sušičkou má velmi výhodnou cenu a při tom "umí vše, co je třeba".
    Buben pračky je opravdu velký, dá se vyprat velké množství prádla najednou. Je to úspora času i energie.
    Sušičky je potřeba zvláště v tyto podzimní dny, kdy prádlo nejde usušit doma (kvůli vlhkosti a plísním). Je fajn, že nejde o další velký spotřebič, který by se do koupelny nevešel, ale je to pračka a sušička v jednom.
    Ovládání je jednoduché, jasné, přehledné s možností upravit si vlastní programy a dát do paměti.
    Tento produkd bych pro jeho rozměry, cenu a možnosti doporučila zvláště rodinám s dětmi.

Způsob plnění

• Třída účinnosti odstřeďování: B

Vlastnosti:

• Podsvícený LCD displej
  • Fuzzy Logic
  • Časový spínač pro odložený start
  • Funkce snadné žehlení

• Další přednosti a výhody jsou pračky se sušičkou jsou:
    • - cena je v porovnání s jinými velmi nízká
    • - jednoduché ovládání a volba programů, vše přehledné a jasné
    • - velmi pěkný design
    • Na displeji pračky jsem při volbě jazyka nenašla češtinu, pouze slovenštinu.

Při 4 dětech je potřeba mít kvalitní, velkou a spolehlivou pračku.

• Super tichá
    • Velmi přehledné ovládání, na displeji se zobrazují všechny potřebné údaje jak o aktuálně probíhajícím programu, tak i při volbě - o délce programu, teplotě, otáčkách, speciálně volených funkcích...
    • Má lehce zmatek v jazykové výbavě. Jednak postrádá češtinu (pereme slovensky) a dále když zvolíte anglický jazyk, tak ten používá jinou znakovou sadu písmen, pletou se tam nějaké "bukvičky".
    • Uvítala bych plynulou regulaci volby délky sušení, zde lze vybírat ze 6ti předvoleb.
    • Plnící šuplíčky na prášek a aviváž jsou při chodu uzavřené pod dvířky. Nelze tedy v průběhu programu nic doplňovat, ale bohužel ani kontrolovat při seznamování s pračkou kam a v jakém okamžiku se napouští voda a kterou přihrádku vyprázdňuje.

Po předchozích zkušenostech výhradně se spotřebiči AEG jsem nevěděla, co od výrobku očekávat. Po cca 14ti dnech používání (pere denně) jsem maximálně spokojena, vyhovuje funkcemi, pere dobře. Fajn je možnost spojit praní se sušením a přijdu k "hotovému". Spolehlivost musí prověřit čas, nicméně v tento okamžik hodnotím jako VÝBORNÝ VÝROBEK ZA VÝBORNOU CENU. Pozor však na parametry uváděné v e-shopech, nelze všemu věřit. Byla avízovaná energetická třída A, nicméně na čelní straně je opravdu velký štítek s třídou B (očekávala jsem to, různé shopy uváděly různé údaje). Dále v popisech bývá uvedena funkce POLOVIČNÍ NÁPLŇ. Tak takovou funkci jsem nikde nenalezla ani v reálu, ani v návodu. Ona vlastně MNOŽSTEVNÍ AUTOMATIKA toto asi i vylučuje...

• komunikace i dodávka
    • pokyny na displeji slovensky

Pračka dorazila v pořádku, zboží bylo dle výběru, dosud vše neodzkoušeno.Velmi mne však překvapilo, že ovládací pokyny jsou ve slovenštině aniž by na to bylo upozorněno. Vzhledem, že se nejedná o zboží na jedno použití, ale na několik let mi to vadí.