Hotpoint AQ83D 29 EU/B

Třída účinnosti odstřeďování
B
Aqua Stop

• , zakoupeno v EURONICS

• Tichá,pěkně pere,hezky vypadá.
    • Cena.
    • Malý nedostatek,u zboží nebyl český manuál.
    • Ale není problém vyhledat na netu.

Na základě recenzí,cena.
    Jednoduché ovládání,čeština na displeji.
    Ovládání bez potíží,zvládne každý.

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• Maximálně tichá, krásně pere, snadno ovladatelná.
    • Manuál je trošku zcestný, plete si minuty s vteřinami, např. "pro změnu stiskněte tlačítko na pět minut" atd, ale za to pračka samozřejmě nemůže :)

Máme ji zatím chvíli a jsme maximálně spokojeni. Určitě doporučujeme !

• 8kg prádla-peru 1x za 2týdny
    • desin
    • odložený start
    • množstevní automatika
    • nemožnost zasáhnout do programu
    • pro mě málo podrobný návod

Uhranul mi vzhled. Kromě deky se mi do ní všechno vleze. Na ovládání mi příjde jednoduchá akorát občas nevím co si mám přectavit pod jednotlivýma programama. Pračka je vcelku tichá. Jako chlap oceňuju jak se mnou komunikuje a za jak dlouho bude prádlo vyprané.

Způsob plnění
Třída účinnosti odstřeďování
B
Aqua Stop

AQ83D 29 EU/B PRAČKA HOTPOINT

Automatická pračka AQ83D 29 EU/B PRAČKA HOTPOINT plněná předem se svým designem se stříbrnými dvířky hodí do moderně laděných i klasických domácností.

Uživatele jistě potěší její velmi nízka roční spotřeba 196 kWh, díky níž se řadí mezi úsporné pračky energetické třídy A+++. Hlučnost pračky je při praní 51 dB a při odstřeďování 80dB. Odstřeďování lze nastavit až na 1200 ot./min.

Tato pračka disponuje 13 programy, které jsou rozděleny podle typu oblečení nebo materiálu. Kromě základních programů jako je bavlna, vlna, předpírka atd. je vybavena i programem Anti alergy a Bed Bath, který je vhodný pro ložní prádlo a ručníky. Pohodlné ovládání zajišťuje otočný knoflík a aktuální informace o chodu pračky se zobrazují na LCD displeji. Takže máme perfektní přehled a zároveň skvěle vyprané prádlo.

Konec praní můžete přizpůsobit svému příchodu domů odloženým startem, díky kterému v pračce oblečení nebude ležet tak dlouho.

Programy

• Hlučnost odstřeďování: 79 dB
  • Max. rychlost odstřeďování: 1 200 ot./min
  • Počet programů: 13
  • Hmotnost: 75 kg
  • Barva: bílá se stříbrnými dvířky

Rozměry

• Výška: 85 cm
  • Šířka: 59,5 cm
  • Hloubka: 55,1 cm

Dokumenty

• , zakoupeno v EURONICS

• Tichá,pěkně pere,hezky vypadá.
    • Cena.
    • Malý nedostatek,u zboží nebyl český manuál.
    • Ale není problém vyhledat na netu.

Na základě recenzí,cena.
    Jednoduché ovládání,čeština na displeji.
    Ovládání bez potíží,zvládne každý.

• , zakoupeno v KupToTu.cz

• Maximálně tichá, krásně pere, snadno ovladatelná.

Máme ji zatím chvíli a jsme maximálně spokojeni. Určitě doporučujeme !

• 8kg prádla-peru 1x za 2týdny
    • desin
    • odložený start
    • množstevní automatika
    • nemožnost zasáhnout do programu
    • pro mě málo podrobný návod

• Téměř rok pere perfektně, občas kecá s časem do konce,ale to neřeším. Je tichá, slyšíme jen ždímání, když jsou otevřené dveře. Je skvělá
    • během skoro roku použití nic. Možná jedna věc - to jsem měla u minule Elektrolux. Tam byla možnost zvolení programu něco jako "Máchání s aviváži a ždímání". A to máchání bylo jen jednou, pak ždímání. Zde je program máchání a máchá to 3x. Ale tragedie to není.

Důvody - cena, počet programů, spotřeba. Teď jsem objednala k ni "ségru" - sušičku AQC8 2F7 TM1 EU Aqualtis. Tak pak po nějakém čase napíšu zas.

• absolutně tichá
    • krásný design
    • jednoduché ovládání ,zvládne každý
    • čitelný displej
    • prádlo perfektně vyprané
    • po skončení nedává signál ,že doprala
    • jinak nic

tento produkt jsme si vybrali ,protože tato značka není vůbec špatná.
    Používání je perfektní

• , zakoupeno v TEshop

• tichý chod pračky
    • vzhled
    • jednoduchá manipulace

Pračku jsem si vyhlédla v obchodě. Byl to jediný ochod v Chebu, kde tento typ pračky měli i když byla o něco menší na 7kg prádla. Ze všeho nejdřív mě zaujal vzhled pračky a její řešení zásobníku na prací prášek a máchadlo, které je ukryté za dvířky.
    Ovládání je jednoduché a tichý chod pračky mě mile překvapil.