Hoover RH3W 48HMCB-S

Fuzzy Logic
Parní praní
Program pro alergiky

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Špatně popsané rozměry (již výrobcem). V popisu je: Výška 85 cm, Šířka 60 cm, Hloubka 55 cm. Hloubka je "k ovládání". Dvířka jsou 8 cm vystouplá, takže reálná hloubka je 63-64 cm (a dvířka jsou pevnou součástí). Pokud máte jen malinko vypouklé zárubně, nebo jste je několikrát natřeli pračku 60x64x85 do koupelnových 60tkových dveří nedostanete!

Zatím jsou všechny uživatelky spokojené - jsem spokojen i já.

• , zakoupeno v Electro World

Má jí sestra i babička obě si nemohou vynachválit kvalitu praní a lehkost obsluhy. Přes velká dvířka je větší jak minulá pračka. Záruka byla na motor 5 let tak veříme že vydrží.

• Tichý chod

Fuzzy Logic
Parní praní
Program pro alergiky

AŽ 5 LET PLNÉ ZÁRUKY

Koupí tohoto spotřebiče získáváte nárok na bezplatné prodloužení záruky až na 5 LET. Podmínkou pro uplatnění prodloužené záruky je spotřebič  zaregistrovat do 14 dnů od data jeho zakoupení nawww.registrace-zaruka.cz.    11 let záruky na motor po registraci

Na modely s invertorovým motorem nebo kompresorem (označené touto ikonou) platí prodloužená záruka 11 let záruka na motor. Pro získání této prodloužené záruky je nutné výrobek registrovat do 14 dnů od data zakoupení spotřebiče na www.registrace-zaruka.cz .

Programy

Jemné

Syntetika

Rychlý 15 min

Rychlý 59 min

Kompletní vysvětlení programů naleznete v manuálu spotřebiče.

Vlastnosti

• Předem plněná automatická pračka v bílém designu s černými prvky
  • Invertorový motor – tichý chod, vysoký výkon
  • Funkce Pára pro osvěžení a hygienické ošetření prádla
  • Dětský hygienický program pro hloubkové vyprání odolných nečistot
  • 2 rychlé cykly do 1 hodiny
  • 11 programů
  • Nastavení otáček odstřeďování a teploty praní
  • Odložený start až o 24 hodin

• zatím spokojenost
    • + hodinový program
    • + velký objem
  • , zakoupeno v MALL.CZ

Zatím jsou všechny uživatelky spokojené - jsem spokojen i já.

• Překonala mé očekávání - poměr cena a kvalita.
    • Velmi tichá
    • Rychle zváží prádlo ( 10 vteřin max.) a upraví délku času praní.

Pračku jsem vybírala podle parametrů, které jsem chtěla - 8kg, 1350 a více otáček, Energetická třída A. Na trhu je spousta praček s těmito parametry, ale nepotřebovala jsem nic extra drahého a proto můj výběr rozhodla recenze a cena produktu.

Při prvním spuštění pračky jsem byla mile překvapena, neskutečně tichá, rychle vypočítala dobu praní. Prádlo vyprané perfektně. Ani ždímání bych nehodnotila jako hlučný proces ba naopak. Mám starou (9 let) pračku na 7kg prádla, ale nevypere polštář a přikrývku najednou a u špatně vyváženého prádla nevyždímá. Nová pračka nemá problém s množstvím ani s vyvážením ke ždímání.

I přesto, že se s pračkou a programy ještě seznamuji, musím konstatovat, že kvalita převyšuje cenu.

Vzhled pračky nebyl můj parametr pro výběr, ale i v tomto bodě bych řekla, že je provedení líbivé.

Závěrem bych řekla jen to, že jsem velmi spokojená a pravděpodobně se budu v budoucnu zaměřovat na produkty značky Hoover.

Jak se říká: Hodně muziky za málo peněz.

• , zakoupeno v Electro World

• Tichý chod
    • Nadstandardní záruka
    • Poměr cena/vykon
    • Nemá praci program na 30C

• Pračku mám krátce,ale jsem zatím více jak spokojená.Dobře pere,je tichá a ještě navíc usporná.
    • Žádné proti jsem zatím nenašla.

Stará pračka nám,,odešla"a já vybírala takovou která by byla usporná, měla by program i na více kg který nepotrvá dlouho a aby měla ždímání nad 1000 otáček za min a samozřejmě rozhodovala cena.Námi koupená pračka má až 1400 otáček a přesto,když ždíme,tak o tom skoro ani nevíme a cena byla také více než dobrá.Tato pračka splnuje vše a ba i víc,než jsem si představovala.Jako velkou výhodu také vnímám nastavení teploty praní na 20stupnu.Pračka Hoover,predčí s tím co muže nabídnout o mnoho dražší pračky od jiných výrobcu.Také to,že má invektorový motor,vidím jako výhodu a snad nám bude dlouho sloužit.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Výhodná cena, nízká spotřeba, krátký program praní..
    • Zatím nic..

Pračku jsem hledala dle energetické třídy a ceny..v neposlední řadě se mi pračka líbí i vzhledem.
    Ještě jsem v ní mockrát neprala, takže nemám ještě vše vyzkoušeno.

• Tichý chod, zatím jsem spokojená, rychlé dodání, cena v pohodě
    • Zatím žádné

• Pračka je tichá
    • Program "Eco 40-60" - ani v návodu se člověk nedozví, na jakou teplotu bude při této volbě pračka prát.

Jelikož u předchozí pračky odešel za 6 let 2x motor, tak jsem dal na radu servisáka, který tvrdil, že jsou to dnes všechno +/- stejné krámy, ale ať vyberu něco s 5-ti letou zárukou, abych do toho nemusel 5 let nic investovat.
    Tak jsem zvolil levnější model, který to splňuje a má dobré recenze. Ty nelhaly - pračka pere dobře a je nezvykle tichá.

• Tichá
    • Jednoduchá
    • Pára
    • Áčko
    • Nesrozumitelný program ECO

U praček už dlouho neřešíme značku, takže volba padla na Hoover, především kvůli tomu, že je za přijatelnou cenu v Áčku . Ovládání je intuitivní a pračka je opravdu tichá.
    Pokud budete chtít 5-ti letou záruku, tak se musíte zaregistrovat u Hoover, ale nic složitého. Asi jako takové malé mínus je pro nás nesrozumitelný program ECO a také se nám zdá prádlo trochu víc pomačkané, než z předchozí pračky, ale pokud zvolený program dovolí zapnout páru, tak je vše ok.