Hoover HWP 610AMBC/1-S

invertorový
Kapacita pro program Eco
Český panel

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Horší pračku jsem nikdy neměla, hlučná, cestuje, když má ždímat, tak v ní mlátí. Viděl jí technik a prý je vpořádku, raději jsem si mněla nechat 11 let starou Indesitku, ta alespoň necestovala po koupelně.

• , zakoupeno v Alza.cz

Velká, díky vysokým otáčkám vyndávám téměř suché prádlo, tichá, stojí, ani se nehne. Vyhovuje mi možnost přizpůsobit si programy míře znečištění prádla, upravit si teplotu i otáčky při ždímání. Pračka si zváží prádlo a přizpůsobí množství vody. Cena je, zejména vzhledem k parametrům pračky, také příjemná. Otáčky - 1600 opravdu ojedinělé. Objem 10 kg - velký buben, velká dvířka. Jsem celkově velmi spokojená.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Hoower jsem nakoupil celé rodině a všichni jsme spokojeni. Sám, užívám dvě pračky, přítelkyně pračku a sušičku, dcera pračku se sušičkou, rodiče vysavač a všechny spotřebiče pracují spolehlivě a bez problémů.
    • Krásný design, tichý a spolehlivý motor, velkorysá záruka jak na pračku, tak na motor. Prozatím nemám co bych vytknul.

Snad jen existence jediného, značkového servisu. Prozatím jsem jej ovšem nepotřeboval.

Způsob plnění
Český panel

Programy

Bílé

Eco 40–60 °C

Vlna/Ruční praní   20 °C snížená teplota praní se stejným výsledkem jako při praní na 40 °C s 60% úsporou energie

Syntetika a barevné

Rychlá péče 30 min

Rychlá péče 44 min

All In One 59 min

Auto Care

Kompletní vysvětlení programů naleznete v manuálu spotřebiče.

Vlastnosti

• Předem plněná automatická pračka H-WASH 500 v bílém designu s černými dvířky
  • Wi-Fi + Bluetooth připojení – možnost bezdotykového připojení k Wi-Fi a ovládání pračky přes aplikaci hOn
  • Funkce naskenování štítků oblečení a možnost vytvoření virtuálního šatníku
  • Aplikace hOn navrhne nejlepší program pro péči o vaše oděvy
  • Kompatibilní s hlasovými aplikacemi Alexa (Amazon) a Google (v angličtině)
  • Auto Care – automaticky přizpůsobí průběh praní kapacitě a typologii zatížení
  • Kg Mode Plus – optimalizace délky cyklu, spotřeby vody a energie v závislosti na aktuálním množství náplně
  • Eco Power Inverter – BPM Invertorový motor s tichým chodem
  • Nejvýkonnější bezkartáčový motor s nejdelší výdrží a největší efektivitou
  • Nastavení jazyka (CZ i SK ve výbavě)
  • Nastavení otáček odstřeďování a teploty praní
  • Odložený start až o 24 hod
  • Předpírka
  • Přídavné máchání
  • Nastavení úrovně znečištění (3)
  • Active Wash – optimalizace spotřeby vody a energie u malých náplní se slabým znečištěním
  • Noční praní
  • Pára
  • Program pro čištění bubnu
  • Zablokování tlačítek
  • Ukazatel zůstatkového času
  • Bezpečnostní zámek dveří
  • Ochrana proti úniku vody a proti přepěnění
  • Dotykový digitální šestimístný displej v češtině i slovenštině
  • Nerezový materiál bubnu

Hloubka 58 cm

Bílá

Dokumenty

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• 10 kg,1600 otáček,WiFi, hodně programů přes aplikaci,třída A,odložený start...
    • Jen málo programů je na 10 kg ,pokud chcete 30-20 stupňů musíte dát méně prádla

Doporučuji ,možnost navolit přes aplikaci svoje programy.

• - tichý chod
    • - jednoduché ovládání
    • - velký buben
    • - možnost prodloužení záruky
    • - zatím nefunguje propojení s Wi-Fi

Pračku mám zatím krátce, ale věřím, že budu spokojená.

• , zakoupeno v Alza.cz

• Pračku mám krátce, ale i tak jsem s ní spokojená
    • Velký buben
    • Příjemné ovládání
    • Tichý chod při ždímání
    • Plno základních programů + programy po připojení k aplikaci
    • Spotřeba energie třídy A
    • Ovládání pře aplikaci je bez problému
    • zatím nic
  • , zakoupeno v OKAY.cz

• , zakoupeno v MALL.CZ

Zatím máme jen krátce, nestihla se projevit případná závada. Pračka je tichá, při ždímání i na ty nejvyšší možné otáčky (cca 1600) je naprosto stabilní. Super buben na 10 kg prádla, prostorný vstup na vkládání velkých kusů prádla, dostatečné množství programů s volitelnými úpravami, možnost ovládání na dálku. Zatím jedinou drobnou nevýhodou je nemožnost plně vysunout šuplík na dávkování pracích prostředků při dokořán otevřených dvířkách pračky.

• zatím splňuje očekávané
    • aby jste se dostali k návodu musíte pračku zapojit i do zdroje elektřiny

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
    na Vaše další nákupy.
    Přejeme pěkný den.
    ONLINESHOP.CZ

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Ovládání přes aplikaci bez potíží
    • Sama si upravuje délku praní
    • Velké množství programu
    • Mrzí mě, ze u některých programu není možnost upravit teplotu vody