Hoover HD 485AMBB/1-S

Programy Bílé Eco 40–60 °C Vlna/Ruční praní 20 °C snížená teplota praní se stejným výsledkem jako při praní na 40 °C s 60% úsporou...
10 964 Kč
Garantovaný nákup z ONLINESHOP.cz

Skladem • 1 varianta299 Kč92 % • 165 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta199 Kč98 % • 47 216 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma93 % • 1 580 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta399 Kč93 % • 17 380 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma97 % • 86 655 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 52 790 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma98 % • 3 176 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 243 047 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekZdarma96 % • 5 677 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta609 Kč88 % • 6 694 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta169 Kč97 % • 16 075 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 12 943 recenzíDalší informace

• relativně tichá
    • srozumitelná a uživatelsky příjemná aplikace
    • prodloužená záruka
    • mačká prádlo více než jsem byla zvyklá
    • ze začátku byla hlučnější a klepala se, přijde mi ale, že se usazuje a už se tolik neklepe
    • i když odstředím na max. 1400 otáček, není prádlo tak suché jak jsem byla zvyklá
    • po doprání a otevření dvířek vždy trocha vody kape na podlahu, to se mi u staré pračky nestávalo
    • dotykový displej je dost necitlivý. Musím hodně tlačit a zkusit na několikrát než navolím co potřebuji.
    • po doprání je třeba pračku vypnout, budu zapomínat
    • zimní bundu jsem musela máchat na 2x. Po uschnutí se ukázaly mapy po prášku.
    • použila jsem program EKO 40 - 60. Je nutno nastavit teplotu praní. Jinak pere ve studené, jak se stalo mně.
    • mám pocit, že se do pračky vejde méně prádla, než do mé původní, také 8/5kg
    • ušila jsem jen 2x po trošce prádla, zůstala mi ale asi někde zamotaná ponožka a z půlky nebyla vůbec vysušená, to se mi dříve také nikdy nestalo. Max. kousek méně usušený, ne takhle mokrý.
    • Nedá se dokonale odstranit lepící páska chránící okraj horního dílu pračky. Okraje jsou chyceny mezi díly a dá se jen otrhat co vyčuhuje.

Třeba pro měně náročné domácnosti bude dobrá. Já porovnávám oproti staré pračce, se kterou jsem byla spokojena. Bohužel nevydržela moc dlouho. Pouhé 4 roky.
    Byla to také kombinovaná pračka 8/5kg. S hlubším bubnem. Něco tedy může být způsobeno tímto. Prý hlubší pračky perou lépe.

• Velmi tichá pračka
    • Žena si užívá konektivitu s mobilem
    • Zatím většina praní se sušením dopadla na jedničku
    • Podivné vrzání během sušení brzy ustalo
    • Snad jen absence filtru na žmolky z bubnu
    • Subjektivní - trochu stroze působící displej
    • Subjektivní - nemám rád dotykové ovládání

Vždycky jsem si myslel, že naše pračka LG je velmi tichá, ale ve srovnání s tímto Hooverem to byla uřvaná bestie. Takhle tichou pračku jsem opravdu ještě neviděl.
    Zatím je žena velmi spokojená a dokonce se kvůli použití aplikace v mobilu rozhodla před prvním použitím prostudovat manuál, což většinou dělává až když narazí na problém. Práce s aplikací i informace v ní se mé ženě moc líbí a pochvaluje si ji.
    I když je pro mě praní španělskou vesnicí, na spokojenosti mé ženy vidím, že je tato pračka opravdu dobrá a přestože rozbití staré pračky a nemalý finanční výdaj rozhodně nepotěšil, tak jsem rád, že tato nová pračka za ty peníze stoji a že je víc, než jen pouhou náhradou té staré.

• Ovládání přes appku i wifi
    • Dobrý poměr cena/výkon
    • Vejde se i do menší koupelny
    • Rychlé spárování aplikace
    • Při prvním praní podivné zvuky připomínající rituál páření
    • Na 1400 ot/min nedoporučuji ždímat v noci. Museli jsme jí vypnout.
    • Plastový pant velkých dveří do pračky. Trochu mám obavy, jestli se časem neprověsí. Předešlá pračka vydržela 15 let a větrala se pořád.
    • Servis je docela z ruky. Snad ho nebudu nikdy potřebovat.

Vybíral jsem mezi několika kandidáty, nakonec vyhrála značka vyrábějící vysavače. 11 let záruky? Dáme jí šanci. Navíc parametrově nevypadá špatně. Design je hezký, ovládání na panelu i přes aplikaci v českém jazyce. Při prvním praní jsme zkušebně dali praní a sušení a když na nás vypadla doba 6:50 hodin, tak jsme málem omdleli. Naštěstí je to jen počáteční odhad doby a nakonec prala něco přes 2:30 hodiny. Mě tedy přijde, že prádlo je téměř suché, ale že by se dalo dávat rovnou do skříně bohužel ne. Je trochu pomačkané. Během sušení je v koupelně dost vedro, ale pračka je tichá . Lze si nechat otevřené dveře. Jen nesmí ždímat na plný knedlík, pak je to docela svistot. Nastavení programů na panelu zvládne i chlap a přes appku je to úplná sranda. Doufám, že pračka vydrží aspoň 15 let, jako vydržela její předchůdkyně.

Způsob plnění

Bílé

Eco 40–60 °C

Vlna/Ruční praní

20 °C
snížená teplota praní se stejným výsledkem jako při praní na 40 °C s 60% úsporou energie

Syntetika a barevné

Total Care

Sušení vlna – certifikovaný program Woolmark Apparel Care

Sušení syntetika

Sušení bavlna

Kompletní vysvětlení programů naleznete v manuálu spotřebiče.

Vlastnosti

- Předem plněná automatická pračka se sušičkou H-WASH 500 v bílém designu s černými dvířky

- Wi-Fi + Bluetooth připojení – možnost bezdotykového připojení k Wi-Fi a ovládání pračky přes aplikaci hOn

- Funkce naskenování štítků oblečení a možnost vytvoření virtuálního šatníku

- Aplikace hOn navrhne nejlepší program pro péči o vaše oděvy

- Kompatibilní s hlasovými aplikacemi Alexa (Amazon) a Google (v angličtině)

- Total Care – automaticky přizpůsobí průběh praní kapacitě a typologii zatížení (možnost praní různých materiálů a barev dohromady)

- Kg Mode Plus – optimalizace délky cyklu, spotřeby vody a energie v závislosti na aktuálním množství náplně

- Eco Power Inverter – BPM Invertorový motor s tichým chodem

- Nejvýkonnější bezkartáčový motor s nejdelší výdrží a největší efektivitou

- Senzorové sušení o 3 úrovních: Extra suché, K žehlení, Do skříně

- Nastavení jazyka (CZ i SK ve výbavě)

- Nastavení otáček odstřeďování a teploty praní

- Odložený start až o 24 hod

- Předpírka

- Přídavné máchání

- Pára

- Nastavení úrovně znečištění

- Nastavení úrovně vysušení

- Active Wash – optimalizace spotřeby vody a energie u malých náplní se slabým znečištěním

- Noční praní

- Program pro čištění bubnu

- Zablokování tlačítek

- Ukazatel zůstatkového času

- Bezpečnostní zámek dveří

- Ochrana proti úniku vody a proti přepěnění

- Dotykový digitální šestimístný displej v češtině i slovenštině

- Nerezový materiál bubnu

85 cm

59,5 cm

53 cm

Bílá

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Dokumenty

2zákazníci nedoporučují produkt

• relativně tichá
    • srozumitelná a uživatelsky příjemná aplikace
    • prodloužená záruka
    • mačká prádlo více než jsem byla zvyklá
    • po doprání je třeba pračku vypnout, budu zapomínat
    • zimní bundu jsem musela máchat na 2x. Po uschnutí se ukázaly mapy po prášku.
    • mám pocit, že se do pračky vejde méně prádla, než do mé původní, také 8/5kg

• Poměr cena/výkon
    • Appka i displej v češtině
    • Propojení wifi a app velmi rychlé a jednoduché
    • Velmi lacině působící plasty
    • Appka najíždí strašně dlouho
    • Na plastech po pár týdnech zůstávají vypálené fleky.
    • Plasty krytu nesnáší prací prostředky!
    • Zásuvka na prací prostředek se zespoda rozleptala aviváží a slepila se se zbytkem pračky.

Praní a sušení jako takové je celkem bez chyby. Poměr cena/výkon také, ale co výrobce předvedl na plastech krytu je děs běs. Během pár týdnů jsou na něm vyleptané fleky od pracích přípravků. Zásuvka na psací prostředky se slepila po použití aviváže se zbytkem ovládacího panelu a měl jsem co dělat je od sebe oddělit. Naprosto tragické plasty. A to jsme prali a sušili sotva desetkrát. Jak bude pračka vypadat po pár letech provozu?
    Zvažuji navrácení.

• Velmi tichá pračka
    • Žena si užívá konektivitu s mobilem
    • Zatím většina praní se sušením dopadla na jedničku
    • Podivné vrzání během sušení brzy ustalo
    • Snad jen absence filtru na žmolky z bubnu
    • Subjektivní - trochu stroze působící displej
    • Subjektivní - nemám rád dotykové ovládání

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Poměr cena-výkon
    • Vzhled
    • Wifi
    • Mnoho programů v aplikaci
    • Tichá
    • Úsporná

Do malých prostorů ideální. Nezabírá mnoho místa, je tichá. Možnost výběrů programů, oživení párou, rychlé programy. Hezký design. Líbilo se mi oznámení ukončení praní v hodinkách :)

• Ovládání přes appku i wifi
    • Dobrý poměr cena/výkon
    • Vejde se i do menší koupelny
    • Rychlé spárování aplikace
    • Při prvním praní podivné zvuky připomínající rituál páření
    • Na 1400 ot/min nedoporučuji ždímat v noci. Museli jsme jí vypnout.
    • Servis je docela z ruky. Snad ho nebudu nikdy potřebovat.

• Součástí pračky je i přívodní hadice na vodu...rozbalíš, zapojíš a pereš
    • Spousta přednastavených programů + další v aplikaci
    • Možnost spárování přes domácí wifi s mobilem
    • Umí vážit prádlo a upravuje automaticky množství vody
    • Prčka je opravdu tichá
    • 5 + 11 let záruka na vady a na motor
    • Za mne hezký design
    • Zatím nic

Za mne hezký design
    Ovládání v ČJ
    Pračka je opravdu tichá
    Za dobré peníze multifunkční pomocník do prostoru, kde se nedá použít samostatně pračka a sušička.
    Umí vážit prádlo a upravuje automaticky množství vody...šetří
    Nemám ještě vychytáno, ale myslím, že krátí čas sušení podle váhy sušeného prádla...zase šetří
    5 let záruka na vady
    11 let záruka na motor
    Zatím spokojenost
    Pračka byla za hodně dobré peníze
    Dárek k nákupu (ručníky a osuška)
    Super rychlé programy...za 1,5hod vypráno a usušeno
    Pro mne do malého prostoru je to naprostá bomba
    Jsem chlap a do 30 minut po rozbalení jsem pral :-)

• WIFI dálkové ovládání - mobilní aplikace srozumitelná a velmi zjednoduší volbu režimu
    • hodně možností praní s přesným určením
    • rozumná cena vs. výkon a kvalita praní vč. sušení (hlavně košile nemačká a dobře se pak žehlí)
    • krátké programy i na menší kusy
    • prodloužená záruka na 5 let a na motor 11 let
    • relativně tichá, nejhlasitější je zámek dvířek :-)
    • nepodařilo se napárovat přes wifi a aplikací na první pokus, zabralo to cca 40 minut
    • trošičku více vibrací při odstřeďování než předchozí, neodkládat věci na horní část :-)

Celkově plná spokojenost, plní všechny požadavky za rozumnou pořizovací cenu s garancí kvality. Hodně se mi líbí volba režimu přes aplikace, to jsem původně bral jako doplněk.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Pěkně suší a je i Tichá

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
    na Vaše další nákupy.
    Přejeme pěkný den.
    ONLINESHOP.CZ

• Design
    • Tichý provoz
    • Ovládání přes aplikaci
    • Hlučné zajišťování dvířek

Super stroj

• Líbivý design, (záleží na vkusu každého)
    • Součástí pračky je i přívodní hadice na vodu
    • Možnost spárování přes domácí wifi s mobilem
    • Uživatelsky přehledná aplikace se statistikou použití a spotřebou el en
    • Spousta přednastavených programů v aplikaci
    • Po pár praních spokojenost s výsledkem a obsluhou pračky
    • Prádlo je při použití rychlých programů trošku vlhké po usušení, Při použití dlouhého programu, popř. umístění menší váhy prádla toto není problém a prádlo je suché
    • Umí vážit prádlo a upravuje automaticky množství vody,
    • Při použití rychlého programu praní+sušení na hodinu - max 1,5kg prádla na pár kusů prádla máte vyprané a vysušené věci hned k použití ( takže přemáchnout věci např z procházky se psem a mít je za hoďku a půl i suché není problém)
    • Není až tak hlučná jak jsme čekali oproti staré pračce HotPot, (při odstřeďování je hlučnější každá pračka)
    • Levnější provedení dvířek - oplastovaná dvířka s plastovým pantem na staré byl nesmrtelný kovový pant, zatím nevadí, postupem času se uvidí jestli vydrží
    • Trošku problémovější spojení pračky s aplikací při prvním párování, ale nakonec se podařilo ;-)
    • Ze začátku při sušení je trošku cítit guma, ale vzhledem k tomu, že je pračka nová, tak

Za dobré peníze multifunkční pomocník do prostoru kde se nedá použít samostatně pračka a sušička.

Výrobce v době koupě dává/l 5 + 11 let záruku na vady a na motor

Intuitivní a přehledná aplikace / wifi ovládání

Nemá tištěný český návod - dá se ale stáhnout na webu

Je to prakticky vyšší / dražší řada Candy

Zatím spokojenost, pračka byla za dobré peníze a nabízí prodlouženou záruku

S levnějším provedením se počítalo, chtěli jsme vyzkoušet proklínané kombinované řešení a udělat si vlastní názor