Haier HW90G-B14979TU1S

Úzká pračka s předním plněním HAIER HW90G-B14979TU1S Úzká pračka HAIER HW90G-B14979TU1S vám zajistí dokonalé výsledky při praní vašeho prádla. Pračka je vybavena výkonným...
10 890 Kč
Garantovaný nákup z MALL.CZ

Skladem • 1 varianta299 Kč92 % • 511 345 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma98 % • 47 233 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaProdloužená zárukaZdarma97 % • 86 671 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 338 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 243 156 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Info v obchoduZdarma97 % • 52 793 recenzíShop roku 2022 - FinalistaDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaZdarma88 % • 361 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 12 946 recenzíDalší informace
Do 3 dnů • 1 variantaDárekProdloužená zárukaDoplňkové službyZdarma98 % • 3 176 recenzíDalší informace

Způsob plnění
Program pro alergiky

• Úzká veliká kapacita bubnu
    • Není doručeno z CZ návodem
    • Návod lze bez problému stáhnout ze stránek prodejce
    • Výhodné dlouhá Bezplatna záruka - Po registraci 5 let záruka na pračku a 12 let na motor pračky
    • Jednoduchost ovládání a nastavení programů

Zatím krátká doba na podrobnější hodnocení pracka zatím pere dobře !!

• , zakoupeno v Elektrochram

aS pračkou Haier - TYP SPOTŘEBIČE: HW90G-B14979TU1S jsem velice spokojená, hledali jsme 9-kilovou, protože jsem alergik a potřebuji prát peřiny velice často. Tato pračka to umožňuje, dokonce má i větší průměr dvířek, tudíž se do ní snadno dává prádlo (i peřiny) větších rozměrů.

• - krásný design
    • - velmi tichá
    • - slim pračka na 9kg prádla - super
    • - osvětlení bubnu pračky + velký otvor pro plnění prádla
    • - systém Smart Dual Spray - automatické čištění pračky na konci
    • pracího cyklu
    • - přehledné ovládání a variabilita nastavení pracího programu
    • - aplikace hOn a Wifi připojení pro dálkové ovládání

Pračku máme jen několik málo dní a zatím jsme velmi spokojeni. Nejenže krásně vypadá, ale je velmi tichá a má mnoho funkcí. Doporučuji.

Způsob plnění
Dětská pojistka
Aqua Stop
Sprchování prádla
Program pro alergiky

Úzká pračka s předním plněním

HAIER HW90G-B14979TU1S

Úzká pračka HAIER HW90G-B14979TU1S vám zajistí dokonalé výsledky při praní vašeho prádla. Pračka je vybavena výkonným motorem a 13 programy, které se šetrně a účinně postarají o vaše prádlo. Pračku naplníte až 9 kg prádla. Vše můžete pohodlně ovládat pomocí chytré aplikace hOn či pomocí přehledného dotykového displeje. Aplikace vám pomůže vybrat ten nejvhodnější cyklus pro vaše prádlo. Pračka HAIER HW90G-B14979TU1S je tak skvělý pomocník do každé domácnosti.

Klíčové vlastnosti pračky prádla HAIER HW90G-B14979TU1S

Kvalitní motor Direct Motion

Konektivita Wifi + Bluetooth   13 programů

Smart Dual Spray pro dvojité sprchování prádla

HAIER se speciální strukturou bubnu Pillow Drum

Aplikace hOn

Antibakteriální ochrana pro hygienické a zdravé praní

Kvalitní osvětlení bubnu

Perfektní výkon pračky HAIER HW90G-B14979TU1S

Vaše starosti s prádlem můžete tomuto domácímu pomocníkovi svěřit s naprostým klidem. Nejen, že perfektně vypere, ale ulehčí i vaší kapse.

HAIER HW90G-B14979TU1S s výkonným motorem

Pračka HAIER HW90G-B14979TU1S disponuje výkonným a odolným motorem Motor Direct Motion. Spolehlivý, jednoduchý, efektivní a tichý motor Direct Motion se zárukou 12 let - dosahuje pouze 72 dB (A) při maximálních otáčkách odstřeďování.

Pohodlné připojení k WiFi

Ovládání pračky s předním plněním HAIER HW90G-B14979TU1S nebylo nikdy snazší. Můžete ji pohodlně ovládat pomocí chytré aplikace hOn, která je snadno dostupná pro Android i iOS. Pomocí aplikace lze velmi snadno zkontrolovat stav pračky, i přesto, že se nacházíte v práci. Zjistit můžete také všechny potřebné údaje o spotřebě či údržbě. Nechybí také možnost nastavení, které vám doporučí prací prostředek pro vaši náplň a mnoho dalších tipů.

Antibakteriální ošetření působí proti tvorbě plísní v citlivých oblastech

Pračka HAIER HW90G-B14979TU1S se na konci cyklu sama vyčistí díky funkci Smart Dual Spray a s exkluzivní antibakteriální ABT ochranou bude udržovat v čistotě, bez plísní a bakterií i zásuvku na prací prostředek a těsnění otvoru dveří.

Smart Dual Spray – pračka, která se sama vyčistí

Slyšeli jste už o speciální funkci pračky se sušičkou HAIER HW90G-B14979TU1S nazvanou Smart Dual Spray? Jde o automatický čisticí systém, který se aktivuje vždy po skončení cyklu. Vstříknutím vody na těsnění a sklo dvířek odstraní všechny nečistoty zbylé po pracím cyklu.

HAIER HW90G-B14979TU1S má speciální strukturu bubnu Pillow Drum

Speciální polštářky na povrchu bubnu zajišťují, že prádlo při otáčení bubnu jemně sklouzne po povrchu a nikde se nezachytí. I ty nejjemnější tkaniny tak zůstanou v perfektním stavu, bez ohledu na to, kolikrát je v pračce se sušičkou HAIER HW90G-B14979TU1S vyperete.

Vnitřní osvětlení bubnu HAIER HW90G-B14979TU1S se postará o to, že uvnitř nic nenecháte

Díky praktickému osvětlení nerezového bubnu už uvnitř pračky HAIER HW90G-B14979TU1S nepřehlédnete žádný kousek oblečení. Osvětlení bubnu vám zajistí opravdový komfort.

Praktický odložený start

Aplikace hOn

Přizpůsobte čas praní prádla vašemu rozvrhu, ne naopak!

U pračky HAIER HW90G-B14979TU1S si můžete nastavit čas praní až 24 hodin předem. Jednoduše se rozhodnete, kdy potřebujete ukončit prací cyklus a pračka HAIER HW90G-B14979TU1S automaticky vypočítá čas zahájení.

Úzká pračka - s předním plněním, energetická třída B, váž. spotřeba energie 57 kWh/100 cyklů, váž. spotřeba vody na cyklus 48 l, odložený start, rychlý program, displej a dětská pojistka, 1330 ot/min při odstřeďování, rozměry 59 × 85 × 44 cm (Š×V×H)

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

Dokumenty

• velice tichý chod
    • velká kapacita bubnu a otvor pro plnění prádla (úzká pračka)
    • osvětlený buben
    • čištění pračky na konci pr. cyklu (systém Smart Dual Spray)
    • nádherný design (máme i sušičku)
    • snadné nastavení programů a dobrá variabilita při nastavení
    • po registraci prodloužená záruka na motor 12let
    • aplikace hOn a Wifi připojení pro dálkové ovládání
    • součástí balení obě hadice
    • při přetížení nehlásí žádný signál (prostě se jen točí, točí a točí)
    • nebylo lehké se připojit s hOn a Wifi

Pračka překvapila svou tichostí dokonce i při ždímání, vyhodnocuje dobu programu, dobře pere, obrovská škála pracích programů, lze různě kombinovat. Zatím obrovská spokojenost s produkty od značky Haier (máme i sušičku).
    Ve zkratce: Produkt doporučuji všemi deseti.

• Rozměry sedí . Pračka opravdu nevibruje i při nejvyšším stupni ždímání

• Pračku jsem koupila, protože jsem měla již zkušenost s pračkou této značky. Při praní je tichá. Ovládání přes mobil mi též vyhovuje. Můžu si nastavit svoje programy
    • Bohužel při ždímání celá pračka poskakuje, strašně mlátí. Je to strašný rachot. Nevím, asi jsme trefili na špatný kus.

Asi ji budu reklamovat.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• Úzká veliká kapacita bubnu
    • Není doručeno z CZ návodem
    • Návod lze bez problému stáhnout ze stránek prodejce
    • Jednoduchost ovládání a nastavení programů

Zatím krátká doba na podrobnější hodnocení pracka zatím pere dobře !!

Rozsypalová Alena

• S pračkou Haier - TYP SPOTŘEBIČE: HW90G-B14979TU1S jsem velice spokojená, hledali jsme 9-kilovou, protože jsem alergik a potřebuji prát peřiny velice často. Tato pračka to umožňuje, dokonce má i větší průměr dvířek, tudíž se do ní snadno dává prádlo (i peřiny) větších rozměrů.
    • Doporučuji všem.
    • Rozsypalová Alena

S pračkou Haier - TYP SPOTŘEBIČE: HW90G-B14979TU1S jsem velicespokojená, hledali jsme 9-kilovou, protože jsem alergik a potřebujiprát peřiny velice často. Tato pračka to umožňuje, dokonce má i větší průměr dvířek, tudíž se do ní snadno dává prádlo (i peřiny) větších rozměrů.
    Poměr cena/výkon je skvělá, nemá konkurenci.

• - krásný design

• Velmi tichá
    • Osvětlení bubnu
    • Velmi dobrá účinnost praní
    • Variabilita nastavení pracích programů
    • Ovládání a diagnostika přes aplikaci v mobilu hOn
    • Neodladěná a nestabilní aplikace
    • Pro prodloženou záruku nutnost registrace do 14 dnů od zakoupení.

Pračka Haier se řadí provedením ,funkcemi,kvalitou praní ,ale i cenou mezi výrobky vyšší třídy.S její funkčností a tichostí provozu jsem velmi spokojen a mohu jen doporučit.Ale jako každý výrobek nic není dokonalé - po registraci a spuštění aplikace pro dálkové ovládání hOn měla po cca hodině provozu služba výpadek a to celý víkend (údajně chyba v cloudových službách)nyní během psaní recenze funguje bez problémů.Jedná se o úzkou pračku s hloubkou 44cm což je reklamní tahák na zákazníky, reálná hloubka pračky je 51,7cm což se dočtete v manuálu nikoliv v informacích o výrobku - stejně tak to uvádí u svých výrobků i firma AEG je třeba si dát pozor když se někdo spoléhá na uvedené informace a počítá s každým centimetrem při instalaci.Na pračku je 5 letá záruka a 12 letá na motor ,pozor pouze za podmínky registrace a to do 14 dnů od zakoupení výrobku.V přibaleném informačním listě je uvedeno 60 dní na registraci (v angličtině) ,ale když se přihlásíte na stránky www.registerhaier.com a začnete výrobek registrovat vyskočí na vás info o 14 denní lhůtě od prodeje, proto doporučuji registrovat co nejdříve.Je nutné se registrovat pro 5 letou záruku pračky a 12 letou záruku na motor zvlášť takže projdete registrační martirium 2x a je nutné mít připravené seriové číslo výrobku a nákupní doklad v elektronické formě.

• Velice tichá

Zatím máme krátce, ale jsme nadmíru spokojeni.

• , zakoupeno v planeo.cz

• Přehledné ovládání, tichá i při ždímání
    • super vzhled
    • ani se nehne