Gorenje WEI863S

Barva
bílé

Spokojenost

• , zakoupeno v MALL.CZ

Mám po dlouhé době pračku z boku plněnou, jinak jsem měla 3x vrchem plněnou. Pračka pere potichu, skoro neslyším ani signál o ukončení (takže vhodné pro rodiny s malými dětmi, nevzbudí je to). Učím se s návodem, na pračce je popis v angličtině. Jediné mínus je kratší kabel, ale mám velkou koupelnu, takže jsem ji musela zorganizovat trochu jinak. Jsem spokojena s nákupem, předešlá pračka "rachotila více" :-)

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Je to opravdu mašina :-) Pro velkou rodinu na 8 kg prádla ideální. Jinak pračka je opravdu chytrá. Jen teda ta doba praní cca 3h.20min na to si musím zvyknout, ale je logické, že na 8 kg prádla potřebujete i delší čas přání než u pračky na 5 kg prádla.
    • Teprve se seznamujeme :-) A doufám, že mi vydrží taky těch 15 let jako předešlá :-)

Asi mě jen napadá, že u některých programů nelze navolit vlastní počet otáček na ždímání, ale to není přímo nevýhoda.

Způsob plnění
přední
Barva
bílé

Předem plněná automatická pračka, energetická třída A+++, kapacita 8 kg prádla, 16 programů, max. otáčky 1600, odložený start, dětský zámek, nerezový buben, samočistící program bubnu pračky, StableTech boční stěny pro výrazně snížené vibrace a vyšší stabilitu, rozměry (VxŠxH) 850 x 600 x 545 mm.

Spokojenost

• , zakoupeno v MALL.CZ

Tichá, pojme hoooodně prádla, lze zkrátit program, navolit si teplotu a super je i dětská pojistka- bez té bych asi nevyprala (syn MONTÉR 1,5 roku )
    Zatím nejlepší pračka, ve které jsem prala.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

Po 3 cyklech praní těžko hodnotit.
    Zatím bez závady.
    Věřím že značka sebou nese i kvalitu. Vše tomu nasvědčuje.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Byl to dárek, pračku gorenje sama mám, proto jsem ji vybtala, protože jsem s ní spokojená

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• slušné parametry a za ně dobrá cena
    • 2 programy s párou
    • účinné ždímání až 1600 ot., i při nich poměrně tichá

Koupili jsme jako náhradu za poruchovou Philco. Je nová, tedy vše odpovídá nabídce, uvidíme jak se bude chovat časem po zátěži, zatím po vyzkoušení všech programů bez problémů.

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
    na Vaše další nákupy.
    Přejeme pěkný den.
    ONLINESHOP.CZ

• Vysoké otáčky ždímání
    • Nízká hladina vody v bubnu - možno kdykoliv během praní přidat prádlo do pračky když na něco zapomenete.
    • Možnost regulace otáček u jednotlivých programů.
    • Omezená nabídka programů
    • Hlučnost