Gorenje WEI84CPS

invertorový
Kapacita pro program Eco
Český panel

• Pere čistě,je tichá,vyhovující programy,
    • Při použití aviváže 2x máchá a vypouští, takže prádlo potom vůbec nevoní a je jako prkno protože máme tvrdou vodu. Nebo ten program neumím nastavit. Byla bych ráda kdyby mi někdo poradil.

• poměr funkce a cena
    • pračka nemá klasický vypínač, a tudíž je stále ve standby stavu a má odběr 1,5 W - celkem za rok 13 kW což je pro mne nepochopitelné.Pral jsem zatím jen párkrát ale má stejný nešvar jako stará pračka,po několika otáčkách vložená prací kapsle vyjede z bubnu a vklouzne do těsnění dvířek.Dvířka jsou zbytečně veliká a vystouplá do prostoru vzhledem k velikosti otvoru do pračky.Nechápu proč nemůže být panel ovládání česky ,když dražší model to má,to by v dnešní době měl být snad standard ,ale toto jsem před koupí věděl

pračka nemá klasický vypínač, a tudíž je stále ve standby stavu a má odběr 1,5 W - celkem za rok 13 kW což je pro mne nepochopitelné,zesilovač mi při stadby stavu bere 0,5W.Pral jsem zatím jen párkrát ale má stejný nešvar jako stará pračka,po několika otáčkách vložená prací kapsle vyjede z bubnu a vklouzne do těsnění dvířek.Dvířka jsou zbytečně veliká a vystouplá do prostoru vzhledem k velikosti otvoru do pračky.Nechápu proč nemůže být panel ovládání česky když dražší model to má,to by v dnešní době měl být snad standard ,ale toto jsem před koupí věděl.Chválím gumové nožičky,ale z výroby byly tak dotažené, takže plochým klíčem nešli povolit protože klíč v gumě prokluzoval a musel jsem použít jiný nástroj což při váze pračky a dostat se odspodu byl zážitek,A o kontramatici na nožičkách ani nemá cenu hovořit,běžně dostupným klíčem se tam nedostanete

• tichá, pere dobře, dostatek programů, + parní program

Motor
invertorový
Kapacita pro program Eco
Český panel

Pračka bokem plněná Gorenje WEI84CPS, 8kg, A+++ Předem plněná pračka Gorenje WEI84CPS se stane nepostradatelnou součástí vaší domácnosti. Svou energeticou třídou se řadí do kategorie A+++, což ušetří vaše finance. Její celková kapacita 8 kg je vhodná pro celou rodinu a 1400 otáček za minutu se efektivně zbaví přebývající vody. SteamTech Pára na konci pracího cyklu dokonale snižuje míru pokrčení a postará s o odstranění bakterií a nepřímených pachů. Oblečení bude čisté, bez pokrčení a jemnější na dotek....

Dokumenty

Zákazníci nejčastěji zmiňují

• nízká hlučnost (6)
  • programy (3)

• Pere čistě,je tichá,vyhovující programy,

• poměr funkce a cena

• tichá, pere dobře, dostatek programů, + parní program
    • , zakoupeno v DobréElektro.cz

• Velký buben, vše se vejde
      • cena přijatelná
      • snadné zapojení
      • hlasitější

Chvíli mi trvalo, než jsem přišla na to, proč se mi pračka vždy zastaví před posledním mácháním. 10 minut před koncem prostě stopla a musela jsem jí dát pokyn k dokončení programu. Nakonec jsem na to ale přišla. Pere jak má. Jednoduše fajn pračka.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Pračka je velmi to tichá
      • Prádlo je nadýchané
      • A v zimě nezmrnou ruce jelikož je prádlo úplně vařící když se vytahuje po skončení programu
      • Zatím jsem na nic nepřišla

ONLINESHOP.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
      na Vaše další nákupy.
      Přejeme pěkný den.
      ONLINESHOP.CZ

• pračka je super
      • ještě jsem nevyzkoušela všechny programy
      • pračka je tichá
      • když dám aviváž do přihrádky, tak se mi spláchne s prvním napuštěním vody
      • návod by mohl být srozumitelnější
      • teče mi voda někde ze spodu pračky

Snad až se s ní naučím prát, tak bude vše ok

• , zakoupeno v DobréElektro.cz

Je velmi tichá, vůbec o ní nevíme když pere. A prádlo i na krátký program je super .

• , zakoupeno v MALL.CZ

Naprostá spokojenost , není to první výrobek značky
      Gorenje v mé domácnosti a neměla jsem dosud
      špatnou zkušenost. Tato pračka má i parní napařování
      a proto jsem na rozdíl od předchozí nemusela
      žehlit vyprané záclony. Za mě super. Cena 9000,-
      přijatelná.

• , zakoupeno v Scorpion-elektro.com

Tichá, kvalitní pračka v cenové relaci řekl bych bezkonkurenční.

• Ticha
      • Prehledny dotykovy displej
      • Dost programu
      • Malicko hlasiteji napousti kazdopadne je to fakt detail proti vyhodam.