Gorenje W 7443 L

Displej
Dětská pojistka
Aqua Stop

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Osvědčená značka,záruka kvality.
    • Tichý chod.
    • Možnost volby usporného programu.

Tento produkt máme zatím krátce,ale zatím jsme max.spokojeni.
    Nedám na tuhle značku dopustit,předtím jsme měli taktéž značku Gorenje a vydržela nám 15 let bez velkých oprav.
    Pouze se měnilo 2 krát ložisko za pár kaček.
    Takže jsme byli max.spokojeni
    s dlouhou životností téhle značky.

• Je to již od této značky třetí pračka a jsem velice spokojená

Super pračka , za ještě lepší cenu. :-)

• , zakoupeno v Alza.cz

Odložený start
Displej
Dětská pojistka
Aqua Stop

Pračka nové generace W 7443L v energetické třídě A+++ s náplní 7 kg a 1400 otáčkami odstředění se díky technologii SensoCARE  plně přizpůsobí Vašim potřebám. Dokonalou péči o Vaše prádlo zajistí čtyři základní režimy NormalCARE, EcoCARE, TimeCARE, AllergyCARE, které přednastavenými styly praní plně vyhovují potřebám každého zákazníka. Přehledný ovládací display na ergonomicky řešeném panelu umožní jednoduchou obsluhu. Funkce TotalWeightControl je zárukou nízké energetické náročnosti. V programu Partnerství Zelená úsporám je tato pračka  zařazena do „TOP kategorie“ energeticky úsporných spotřebičů.

Klíčové vlastnosti:

• průměrná pračka za rozumnou cenu.
    • Po roce používání nufunguje motor. Oprava řešena v záruce, cca dva až tři týdny budeme čekat na nový motor !!!
    • Ještě bych možná zmínil, že po vyprání prádla zůstává velké množství vody mezi gumovým těsněním a dvířky.

• , zakoupeno v OKAY.cz

• Osvědčená značka,záruka kvality.
    • Tichý chod.
    • Možnost volby usporného programu.

Tento produkt máme zatím krátce,ale zatím jsme max.spokojeni.
    Pouze se měnilo 2 krát ložisko za pár kaček.
    Takže jsme byli max.spokojeni
    s dlouhou životností téhle značky.

• Je to již od této značky třetí pračka a jsem velice spokojená

Super pračka , za ještě lepší cenu. :-)

• , zakoupeno v Alza.cz

• Cena v poměru ke kvalitě dobrá

Spokojenost

• , zakoupeno v Electro World

S pračkou jsem spokojena. Při praní není vůbec slyšet, neposkakuje. Ovládání je jednoduché a lehce se na něj zvykne. Návod je srozumitelný.

• Jednoduchost ovládání
    • nevím

náhodně vybraný

• Poměr cena/výkon. Zatím máme krátce, ale plná spokojenost.
    • Nízká hladina hluku i při ždímání. Možnost úpravy časů praní (sice s větší spotřebou vody) Lehká obsluha.
    • Zatím nic.

Před tím jsme měli Whirlpool, ale už nikdy. Do 5-ti let odešla a oprava by stála jako pračka nová. Pro vadné ložisko nutná výměna celého motoru i s bubnem.
    Gorenje má motor samostatně, dostatek náhradních dílů (zatím) tak jí prostě věříme.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

Naprostá spokojenost !!!

• znama osvedcena značka
    • mame již druhou a jedine gorenje.... Ardo ani Electrolux již nikdy...!!!
    • Dobra cena za 5999.-
    • pekny desing
    • vcelku ticha!!!
    • pere luxusně
    • hromada funkcí
    • nemam vyhrady
    • nic mne nenapada

znama značka s dlouhou tradicí ,ktera nezklamala....
    pradlo dobře pere
    po vyzdimani lehce vlhka tak jak je pradlo po 1000 otačkach..
    nemam problem

• , zakoupeno v Electro World

• Luxusni prani. Skvele ovladani. Aquastop. Pekny design. Naprosto ticha pracka. Za tu cenu by v teto tride jina nebyla. Velka spokojenost.
    • Nic jsem nenasel.