Gorenje W 6823L/S

Barva
bílé
Počet programů

• , zakoupeno v Expert.cz

• Vzhled, velikost vkládacího otvoru, velké množství programů.
  • , zakoupeno v ELECTRO GARDEN.cz

• Pračka splnila všechna očekávání. Vypadá moc pěkně, programy mi vyhovují, potěšila mne i možnost zkrátit program podle vlastního uvážení.

Produkt doporučuji.

• , zakoupeno v VEDE.cz

• jednoduché intuitivní ovládání
    • nízká hlučnost
    • super ždímání

Od té doby, co ji mám, pořád peru a jsem spokojená.
    Za tyto peníze super pračka.

Způsob plnění
64 kg
Barva
bílé
Počet programů

Gorenje W 6823 L-S je úsporná pračka v energetické třídě A+++. Díky menším rozměrům je vhodná i do malých koupelen. Pro vaši spokojenost je vybavena 31 programy, technologií SensoCare
a možností nastavení konce praní, díky čemuž se vám plně přizpůsobí. Funkce Total Weight Control a SensorIQ šetří čas, energie i vodu a zaručují perfektní vyprání vašeho prádla. Díky přehlednému dvouřádkovému displeji a zvukové izolaci SuperSilent
získáte maximální uživatelské pohodlí.V programu Partnerství Zelená úsporám je tato pračka  zařazena do „TOP kategorie“ energeticky úsporných spotřebičů.

Klíčové vlastnosti:

Dokumenty

• Ložiska byla po necelých čtyřech letech v háji.
    • Cena za výměnu je jako za základní model pračky.
    • Na displaiy po ukončení zůstane svítit jedna minuta do konce a pračka nejde otevřít. To trvá třeba celou hodinu. Když, ale dvakrát praštíte pěstí do dvířek - zapípá a otevře se okamžitě.

Tuto značku už nikdy! Dnes se jí konečně po pěti letech zbavím. Kravál, který vydává už nejde vydržet.

• Pračka je kompaktná a dizajnovo pekná, bohužiaľ to je jediné pozitívum.
    • Pračku vlastním od 09/2014. Za tu dobu bolo vrámci záruky vymenené:
    • -2x základná doska s elektronikou
    • -elektromotor (od začiatku hlučný)
    • -komplet nový bubon s ložiskom (ložisko a gufero odišli po roku), i nový bubon je už po dvoch rokoch pomaly na odpis, ložisko hučí a hreje sa, nie je možné ho vymeniť samostatne.
    • Pračka je hlučná, množstvo napustenej vody je lotéria, väčšinou perie v minime vody, odhadovaný čas konca programu vačsinou +20-40 minút, pri praní na vyššie teploty (60°C a viac) citiť smrad zvnútra.
    • Gorenje odmietlo vymeniť práčku za novú vrámci reklamácie i napriek niekoľko násobným opravám a radšej vymenilo pomaly všetky súčasti práčky, no i tak je to proste nepodarok.

Po tejto skúsenosti ako aj po rozhovore so servisným technikom pračku značky Gorenje viac znovu nechcem.

• , zakoupeno v Expert.cz

• Vzhled, velikost vkládacího otvoru, velké množství programů.

• tichá
    • dobře pere
    • ždímání je katastrofa, i 1 hodinu se točí než srovná prádlo.
    • řešení, je vytáhnout půl pračky a ždímat na 2x.
    • úspora a čas, je ta tam.

příště gorenje , ani náhodou......

• , zakoupeno v ELECTRO GARDEN.cz

Produkt doporučuji.

• , zakoupeno v VEDE.cz

• jednoduché intuitivní ovládání
    • nízká hlučnost
    • super ždímání

Od té doby, co ji mám, pořád peru a jsem spokojená.
    Za tyto peníze super pračka.

• -snad jen vzhled
    • -nefunkční

Po asi měsíčním vybírání pračky, jsem vybral tenhle výrobek značky GORENJE. Skoro všude na mě vyskakovalo, jak podle dTestu patří k 5 nejspolehlivějším značkám atd. Pračku jsem koupil, dovezl domu, rozbalil, umístil do koupelny. Připojil k el.síti a pračka nejde. Jakoby do ní nešel proud. Zásuvka je samozřejmě funkční. Po zatelefonování na infolinku Gorenje, jsem zjistil, že teď budu čekat asi týden na servisáka, co se přijede na pračku podívat.Takže mám teď doma úplně novou pračku Gorenje, která ještě ani nefungovala a už čeká na servis. Myslím, že to mluví za vše. Opravdu super první zkušenost s pračkou gorenje. Třeba to bude nějaká hloupost, ale tohle je můj první poznatek k danému výrobku.

• Cena + design.
    • Čekal jsem že bude tiší. Trošku jsem se trápil nad základním nastavením čas + jazyk .

ALE za ty prachy ....

• Atraktivní vzhled(RedAward 2012),rozměry,Sw v Češtině
    • Diagnostika vyvážení prádla/než začne odstřeďovat/ a od toho odvozené prodloužení pracího cyklu.

Z počátku složitější přizpůsobení předvoleb svým požadavkům.
    - nastavení jazyka
    - času
    - oblíbených programů chvilku trvá.
    Dvojhmaty různé veletoče s knoflíky...
    Nějaký čas hlučnější motor v jednom směru(asi uhlíky na kotvě)
    5.měsíců před vypršením dvouleté záruky se při znovu nastavení zvukové signalizace "kousla" a je K.O.!!!Žádné resetovací tlačítko,nic.Odpojení od el.sítě nepomohlo.
    Údajně odešla celá elektronika.Tak teď jen čekám a čekám kdy se podaří opravit.
    Dnes už bych volil jednoznačně AEG....

• Po dlouhém výběru a porovnávání pravdivých a nepravdivých údajů z eshopů ale i manuálů jsem zvolil tuto. Je to tak, je to nejvyšší řada v dané kategorii (na stránkách Gorenje je v řadě nejdražší oproti nižším verzím, které obchody prodávají dokonce ještě dráž). Vybíral jsem podle výbavy, ceny do 10 000,- a šířky do 50 cm. Nakonec jsem ji koupil v Datartu - dobrá cena, doručení do bytu, vybalení a instalace vyjde nakonec nejlevněji. Bohužel mi hlásila chybu už při čistícím cyklu, který je doporučený provést před prvním praním. Jeden z vnitřních ventilů se chybně zavíral při napouštění vody. Pračku mi ihned vyměnili za jiný kus a vše je již bez problémů a bez práce a starostí. Proto lépe koupit u nějakého normálního obchodu než u pofidérního eshopu o 500,- levněji. Pere dobře, hlučnost normální až menší, ždímání super, ovládání snadné, design hezký. Má aquastop na hadici, senzor na pěnu atd. Programově je dobře vybaven. Vše se dá snadno nastavit tak jak je potřeba. Nemám co bych jí vytknul.
    • Nic moc proti jsem nezjistil, možná jen ten čas praní se lehce natahuje asi o 10-15 minut více, ale to píšou u všech praček. Voda za gumou moc nezůstává - jsou tam 2 odtokové dírky.

Patří mezi lepší značky, kde se dá předpokládat i lepší kvalita zpracování než značky typu Beko, které se soustředí na nejlevnější provedení s co nejvíce funkcemi. A v dané cenové kategorii už je jedno jestli to je Gorenje nebo AEG, které je se stejnou výbavou a o 1000,- dražší. Kdybych si měl vybrat znovu, vzal bych ji zas. Kdybych chtěl dát o 2-4tis. víc, už bych asi vybíral LG nebo Samsung, který má invertorový motor.