Gorenje W 6523/S

Barva
bílé
Počet programů

• , zakoupeno v VEDE.cz

• Oproti ostatním pračkám je o deset cm méně hluboká (úspora místa).
    • Dětský zámek je úžasná věc ;).
    • Časovač je tak trochu zmatený a většina pracích cyklů končí o 15 - 30 minut později.
    • Instalace odpadní hadice do výšky 60 - 100 cm je trochu problematická.
    • Krátká odpadní hadice. Půl metru navíc by výrobce nezabilo.
    • Hodně vysoký tón při ždímání.

Celkově je pračka velmi šikovná. i přes několik "proti" se dá říct, že je to pračka s výborným poměrem cena x výkon. Rád doporučuji, protože při srovnání s jinými typy jde o Škodovku mezi Trabantama. ;)

• , zakoupeno v Electro World

• Slim vzhled, přehledné ovládání a jednoduchý manuál.
    • Hodilo by se mi více možností v nastavených programech, černé nelze prát jen na 30* , ale myslím že to ještě vychytám kde a jak mi který program bude vyhovovat.

Velice spokojená, jen to chce všechno prozkoušet a zjistit co jak jde přenastavit :)

• , zakoupeno v EURONICS

• Levná, základní prací funkce, prádlo vytahuji skoro suché
    • Celkem dlouhé prací programy a podivně nadprahově píská

Tuto pračku jsem si pořídila do studentského bytu. Celkově jsem spokojená, i když by to mohlo být lepší- doma máme Miele- oproti tomu je docela hlučná a prací programy trvají dlouho.

Způsob plnění
62 kg
Barva
bílé
Počet programů

Úsporná pračka Gorenje W 6523/S energetické třídy A +++ s jednoduchým ovládáním je vybavena technologiemi SensoCare a Total Weight Control, díky kterým je praní dokonalé a současně úsporné. S funkcí SterilTube snadno udržíte buben vaší pračky čistý. Díky malým rozměrům je tato pračka vhodná i do malých prostorů. V programu Partnerství Zelená úsporám je tato pračka  zařazena do „TOP kategorie“ energeticky úsporných spotřebičů.

Klíčové vlastnosti:

4zákazníci nedoporučují produkt

• dětská pojistka
    • kompaktní rozměry
    • proměnlivé časy praní
    • cestovala
    • hlučnost průměrná

již po 1,5 roce začala "cestovat", po 3 letech vyhazuje v bytě proudový chránič, servisák žádnou závadu nenašel - jedině prý vzít na dílnu, což bývá nákladné, takže na odpis

• , zakoupeno v VEDE.cz

• Oproti ostatním pračkám je o deset cm méně hluboká (úspora místa).
    • Dětský zámek je úžasná věc ;).
    • Instalace odpadní hadice do výšky 60 - 100 cm je trochu problematická.
    • Krátká odpadní hadice. Půl metru navíc by výrobce nezabilo.
    • Hodně vysoký tón při ždímání.

• , zakoupeno v Electro World

• Slim vzhled, přehledné ovládání a jednoduchý manuál.

• Dobře pere,cenově výhodná,solidní servis
    • špatně nabíhá na odstřeďování,někdy víc jak půl hodiny se točí na jednom místě,po roce /v záruce/ výměna elektroniky s upraveným softverem

asi bychom volili příště jinou značku

• Snad vše, nenašla jsem zatím po krátkém používání žádný nedostatek. Je tichá jako běžná pračka. Nic nepíská. Velký otvor pro prádlo. Krásně vyždímané prádlo, neskáče a nepochoduje po koupelně. Jsem spokojená po 5 praních vše v pohodě. Jen si přeji aby vydržela. Předchozí pračka Fagor vydržela necelých 15 let.
    • Snad jen že v gumě zůstává po vyprání trochu vody - nutné vytřít. Ale to je maličkost.

Dobrá pračka, v cenové kategorii - super. Uvidíme po nějakém tom roce užívání. V každém případě mi několik prodejců řeklo, že nové pračky nevydrží zdaleka to co před 15 lety. Uvidíme.
    Já jsem spokojená a doporučuji

• , zakoupeno v EURONICS

• Levná, základní prací funkce, prádlo vytahuji skoro suché
    • Celkem dlouhé prací programy a podivně nadprahově píská

• , zakoupeno v EVA.cz

• jsem spokojená

• Mechanismus dveří po krátké době začne dělat problémy, po delší době (1,5 roku) odešel úplně a už jsem pračku neotevřel

vše bylo v pořádku až na špatné otevírání dveří pračky, díky špatně navrženému a lacině působícímu plastovému držadlu které po nějáké době uplně odešlo.

proto tuto pračku rozhodně nedoporučuji! Předtím jsem měl 10 let pračku Bosch a problém nebyl, tuto mám rok a půl a už je rozbitá….

• - výkonná
    • - velký objem bubnu
    • - výkonná ždímačka
    • - jednoduché ovládání
    • - chyběl klíč na srovnání nožiček

Produkt jsem zakoupila na základě doporučení několika známých.

Pračka se snadno ovládá a má i funkci přerušení praní. Má velký buben, ale je celkem úzká (slim provedení), takže ji lze dostat i do koupelny v panelovém bytě, kde často bývají užší dveře. Výhodou je i to, že dvířka pračky lze otevřít až o 108°, takže se dobře plní i vyprazdňuje. Pračka má ochranu proti přetečení.

Pračka si umí sama zvážit prádlo, a podle potřeby upravit odběr vody a délku praní.

Díky výkonné ždímačce je prádlo vytažené z pračky téměř suché, ale není přilepené k bubnu - pračka prádlo před ukončením pracího programu hezky načechrá.

K pračce byl i přívodní kabel na vodu, což nebývá vždy zvykem. Bohužel na druhou stranu chyběl klíč ke srovnání nožiček.

• , zakoupeno v ELESHOP

• vynikající

je dobrá, tichá, ovladání jednoduche, doporučuji všem