Gorenje W 6503/S

Program pro hedvábí
Program pro outdoor

Ocenění

Produkt roku 2014 - Finalista

Je úsporná pračka řazená do energetické třídy A +++. Je vybavena jednoduchým ovládáním a technologiemi SensoCare, SensorIQ a Total Weight Control, s nimiž bude vaše prádlo vždy perfektně přitom úsporně vypráno. Dokonalou čistotu vnitřku pračky obstará program SterilTube.V programu Partnerství Zelená úsporám je tato pračka  zařazena do „TOP kategorie“ energeticky úsporných spotřebičů.

Klíčové vlastnosti:

Dokumenty

• pere :-)

Spolehlivý

• levná

• zatím dobré

• pere no
    • nedoporučuji, hlučná, skáče, vibruje - několikrát jsem ji reklamovala, po ždímání je o několik metrů dál, ovšem servis mi řekl, že je to v pořádku :D prodávám a kupuji LG !!

nekupovat

• , zakoupeno v Scorpion-elektro.com

Malá velikost , dobrá cena

• levná, hezky vypadající pračka
    • displej divně bzučí, pračka každé skoro páté praní nevyždímá prádlo

Pěkná pračka, ale čekala jsem něco lepšího, trochu se bojím, když ten displej divně bzučí, aby brzo neodešel a když nevyždímá, tak musím prádlo vždy odendat a ždímat na části, dost otravné, její předchůdkyně 10 let stará whirpoolka, toto nedělala, myslela jsem, že si s novou pračkou polepšíme, ale už ten pocit nemám, dle návodu, prádlo nevyždímá z důvodu špatného vyvážení prádla v bubnu...

• , zakoupeno v MALL.CZ

Výrobek jsem zvolil, protože se ještě vyrábí v Evropě. Výrobce Gorenje ve městě Velenje ve Slovinsku.
    Protože moji přátelé a známí výrobky Gorenje dobře hodnotí, mají je řadu let a bez poruch.
    Pro mě je +, že jsou ekologicky výrobky značky Gorenje do České republiky (přepravovány po železnici).
    Pračka vhodná pro běžnou rodinu. Pračka je tichá, návod je psán dobře. trochu mě zarazilo, že se moc nevyždímaly záclony, na dně zůstala trocha vody, která se pak musí odčerpat, ale pračka je vybavena systémem proti poškození bubnu, tak asi proto. k bodu (po vyprání je prádlo mokré/vhké/skoro suché, se mi moc dobře neodpovídá, vypral jsem v ní teprve 3x.

• jsem spokojená

spokojenost s výrobkem