Goddess WFD1025M8

Barva
bílé
Počet programů

• jednoduchost, rychlost programů

Produkt je velice jednoduchý na používání. Programy, které jsem zatím použila, byly poměrně rychlé a prádlo, které mi zničila předchozí pračka, (černé fleky) mi vyprala na výbornou.

Zboží dodáno rychle,kvalitní.

• Pro nás "nájemní klasika", ověřeno v mnoha bytech, mnoha nájemníky
    • někdy by se hodila delší hadice pro přívod vody

rozhodně doporučuji, za tuto cenu neznám lepší variantu, příště koupím zase tuto

Způsob plnění

• Počet programů: 15
  • Volba teploty: ANO
  • Kontrola nestability prádla: ANO
  • Kontrola tvorby pěny: ANO
  • Ochrana proti úniku vody: ochrana proti přetečení
  • Regulace spotřeby vody: množstevní automatika
  • Volba otáček na odstředění: tlačítko vyloučení odstředění
  • Přívodní hadice v balení: ANO
  • Distribuce: oficiální ČR
  • Provedení výrobku: bílá barva

Cenově dostupná 51 cm hluboká pračka vypere až 5 kg prádla s nejvyšší účinností a nízkou spotřebou. Nepostrádá množstevní automatiku ani rychlý program.

Předem plněnou pračku Goddess WFD1025M8 díky hloubce 51 cm pohodlně umístíte i do menší koupelny. Vypere 5 kg prádla se spotřebou 42 l vody a 0,85 kWh v energetické třídě A+ s účinností praní A a 1000 otáčkami při odstředění. Disponuje elektronickým ovládáním s množstevní automatikou, která upraví spotřebu vody a elektřiny dle množství vloženého prádla. Lze regulovat teplotu a nechybí přídavné funkce snadné žehlení a vyloučení odstřeďování. Kromě programů pro bavlnu, syntetiku či vlnu nabízí energeticky úsporný Eko program i rychlé praní pro málo špinavé prádlo.

• Energetická třída: A+, * rozměry (VxŠxH) : 85 x 60 x 51 cm
  • Účinnost odstřeďování: C
  • Zbytková vlhkost prádla : 62%
  • Spotřeba energie: 0,85 kWh
  • Spotřeba vody: 42 l
  • Výbava: regulace teploty, možnost zastavení odstřeďování, snadné žehlení,
  • Programy: 5 bavlna, 3 syntetika, vlna, jemné prádlo, eko program, rychlý program, máchání, odstřeďování, vypouštění vody.

Rozměry výrobku:

• Záruční doba: 24 měsíců

3zákazníci nedoporučují produkt

• Pěkný vzhled
    • nekvalitní díly

Tato pračka vydrží pouze po dobu záruční doby,pak přestane fungovat programátor,dělá hluk a odcházejí tlumiče a ložiska.
    Tento výrobek bych si už nikdy nekoupil.(Takže šup s ní do sběrny)

• jednoduchost, rychlost programů

Zboží dodáno rychle,kvalitní.

• Pro nás "nájemní klasika", ověřeno v mnoha bytech, mnoha nájemníky
    • někdy by se hodila delší hadice pro přívod vody

• Cena.
    • Nevím.

Dělá to co od ní očekávám, tzn. pere.

• nekvalitní díly
    • hodně poruchá
    • hlučná
    • dlouhé prací cykly

Po 2 letech když skončila záruka, začala být pračka hlučná, z důvodu opotřebení pružin,které drží buben.rachtala,že to bylo slyšet po celém baráku.navíc vytekly tlumiče, pod pračkou olej.no a do 3 let odešla uplně.už nikdy víc,talkto levnou pračku!!!LItuju této koupě!!!

• pere
    • malinko hlučnější při odstřeďování ale na funkci to nemá vliv...

levná, jednoduchá a vypere, nic víc jsem nechtěl takže spokojenost...

• LEVNÝ PRODUKT JEDNODUCHÁ OBSLUHA
    • ZATÍM NIC

PŘI STÁVAJÍCÍ CENĚ SI MYSLÍME,ŽE JDE O DOCELA DOBRÝ VÝROBEK A MŮŽEM HO DOPORUČIT DALŠÍM ZÁKAZNÍKŮM.

• , zakoupeno v EURONICS

• Nízká cena
    • Je trochu hlučnější a má dlouhé programy (na 40st. pere cca 140min)

Cena odpovídá kvalitě. Pro nenáročného uživatele vyhovující.
    Po dvou letech mi odešla ložiska u předešlé pračky a oprava by vyšla dost draho, tudíž jsem hledala rychlou náhradu a za málo peněz - pro případ, že by pračka opět nevydržela.
    Zatím jsem celkem spokojená.
    Pere dobře, odstřeďuje také celkem dobře, jediné co mi chybí je možnost volby otáček při ždímání.
    Na delší programy si zvykám..

• , zakoupeno v elektro DVORSKÝ

dobra pračka za rozumnou cenu