Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu. Na základě vašeho chování na Heurece personalizujeme její obsah. Kliknutím na „Rozumím“ nebo jinam souhlasíte také s využíváním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na dalších webech. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete vypnout v nastavení prohlížeče. Více

Specifikace Electrolux PerfectCare 700 EW7W447W

Parametry Electrolux PerfectCare 700 EW7W447W

Popis produktu

Pračka se sušičkou se dokáže postarat o vyprání vašeho prádla i o jeho usušení v rámci jediného programu. Systém DualCare dokáže identifikovat, o jaký druh tkaniny se jedná a jakou má náplň hmotnost. Díky tomu upraví teplotu i pohyby bubnu takovým způsobem, aby bylo praní maximálně šetrné a zároveň efektivní. Systém SteamCare se stará o osvěžení prádla za pomoci páry, díky čemuž dochází k eliminaci vzniku přehybů a následné minimalizaci potřeby žehlení. Pračka dokáže sama zvolit vhodný program pro danou náplň, díky tomu je optimálně nastavena doba praní. Malé náplně prádla je možné připravit k opětovnému nošení za pouhou hodinu.

Optimální nastavení

Systém DualCare dohlíží na to, aby byl program automaticky přizpůsoben typu tkaniny i hmotnosti náplně. Teplota a pohyb bubnu jsou tak maximálně optimalizovány pro danou náplň. Praní i sušení navíc probíhá v rámci jediného souvislého procesu. Prádlo si maximálně uchovává svůj vzhled po co nejdelší dobu.

Optimální nastavení
Osvěžení za využití páry

Osvěžení za využití páry

Program SteamCare využívá páru pro osvěžení prádla a eliminaci přehybů. Díky tomu je možné výrazně omezit žehlení. Prádlo si tak déle zachovává svůj tvar i texturu. Systém FreshScent páru kombinuje s vůní, tak aby bylo prádlo maximálně svěží.

Správná délka programu

Systém SensiCare vyhodnotí hmotnost každé náplně a automaticky přizpůsobí program tak, aby doba praní přesně odpovídala potřebám. Eliminuje tak nadměrné praní, které by mohlo prádlo poškodit.

Správná délka programu
Bleskové praní

Bleskové praní

Pro případ menší náplně prádla, kterou je potřeba mít maximálně rychle připravenou, je pračka vybavená programem Non-stop 60 minut. Během jediné hodiny dokáže prádlo vyprat i usušit, tak aby bylo ihned připravené k opětovnému použití.

Maximální pohodlí

Program Wash&Dry dokáže zajistit komplexní péči za pomoci stisknutí jediného tlačítka. Všechno prádlo je tak možné vyprat v rámci jediného procesu až po usušení. Zároveň je možné zvolit skutečně flexibilní péči za využití samostatných programů pro praní a pro sušení.

Maximální pohodlí
Prodloužená záruka

Prodloužená záruka

Spotřebiče Electrolux s ÖKOInvertor motorem je možné do tří měsíců od nákupu registrovat a získat díky tomu certifikát prodloužené desetileté záruky na motor.

Parametry produktu

Souhrn

Zařazení Pračka s předním plněním, Pračka se sušičkou
Výrobce Electrolux opravit
Způsob plnění přední opravit
Způsob umístění volně stojící opravit
Maximální náplň pračky 7 kg opravit
Hlučnost při praní 51 dB opravit
Počet otáček 1400 ot./min opravit
Hlučnost při odstřeďování ? 76 dB opravit
Hmotnost 65.5 kg opravit
Barva Bílá opravit
Vestavná ne opravit
Maximální náplň sušičky 4 kg opravit
Minipračky ne opravit

Energetické údaje

Energetická třída A opravit
Příkon 2200 W opravit
Spotřeba el. energie 938 kWh opravit
Regulace spotřeby vody ano opravit
Spotřeba vody ? 92 l opravit

Rozměry

Šířka 60 cm opravit
Hloubka 57.2 cm opravit
Výška 85 cm opravit
Objem bubnu 55 l opravit
Délka kabelu 1.8 m opravit

Třídy

Účinnost pracího výkonu ? A opravit

Funkce a ovládání

Sušička ano opravit
Odložený start ? ano opravit
Displej ano opravit
Dětská pojistka ano opravit
Chybí či je nepravdivý některý důležitý parametr? Kontaktujte nás!

Uvedené informace jsou pouze orientační, před zakoupením ve vybraném obchodě doporučujeme ověřit, že prodávaný model má klíčové vlastnosti dle vašich požadavků. I když se snažíme o maximální přesnost informací, bohužel nemůžeme zaručit jeho 100% správnost.
Ceny produktů jsou uváděny včetně DPH.