Recenze Electrolux PerfectCare 700 EW7W447W

Ověřený zákazník VEDE.cz

Jirka

Přidáno: 13. ledna 2019

Zakoupeno v VEDE.cz

Pračka je tichá,za ty peníze splnila svuj učel.Co má dělat. dělá.

Martin

Přidáno: 10. ledna 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

• Pěkně vypadá, dostatečný výběr programů, pěkně pere, překvapila mě kritizovaná hlučnost - pračka je podle mě tichá. Mám ji krátce, ale zatím je vše jak má být.

Jedinou nevýhodou je dost krátká hadice na přívod vody, musím sehnat delší, taktak dosáhne k blízkému přívodu a zalamuje se.

Hlučnost: Běžná

Semri

Přidáno: 8. ledna 2019

Zakoupeno v MALL.CZ

• Velmi tichá klidně do obýváku

Sušičku sme zatím nevyskoušeli.

Marek Doskočil
Marek Doskočil

Přidáno: 7. ledna 2019

• 2v1
  • tichá
  • variabilní programy, avšak zvládnete i bez návodu
  • široký vstupní otvor
  • snad první velmi dobře popsaný manuál
  • zatím jsem nenašel

Hodně lidí, kteří mají pračku a sušičku zvlášť, mě od koupě 2v1 odrazovali. Je pravdou, že nevýhody zde vidím, ale ty jsou pouze v parametrech - spotřeba energie/vody, zhruba poloviční využití bubnu na sušení, snad jen jeden model s tep. čerpadlem, ale tím to asi končí, aspoň pro mě. Kombinované zařízení jsem vybral za 1) úspora místa (nemohu si v bytě dovolit mít dvě mašiny zvlášť, ani na sobě), 2) sušení jako doplněk (budu využívat hlavně v zimních měsících, kdy prádlo špatně schne, v bytě se tvoří vlhko, tak proč mít přes léto sušičku zvlášť, která bude nevyužitá). U tohoto modelu oceňuji dostatečný výběr programů, které lze upravovat a zasahovat tak do přednastaveného pracího/sušícího cyklu. Vypral jsem a vysušil první várku prádla, prádlo bylo dokonale suché, a to jsem cyklus zkrátil. Ano, bylo pomačkané, ale taky jsem ho po vysušení hodil na hromadu a složil po několika hodinách, navíc si myslím, že jsem i překročil doporučená 4 kg na sušení... Co se sušení týče, určitě to bude chtít vychytat, co lze sušit a co ne, kolik toho nandat a za jak dlouho to sušička dokáže dobře vysušit - osobně si myslím, že přednastavené sušení je nadimenzované, ale zase lepší, než jej příliš zkrátit a prádlo vytáhnout vlhké. Co mě mrzí, že displej neukazuje váhu prádla - podle manuálu to v případě přeplnění akorát ukáže na displeji "MAX" dle navoleného programu, ale třeba jsem to ještě neobjevil. Marně jsem hledal délky pracích cyklů, ale vzhledem k tomu, že pračka si každý cyklus upraví individuálně dle váhy či materiálu prádla, postrádal by tak "pevný" čas v návodu smysl - beru to jako plus, ale i trochu nevýhodu. Co je super, tak to je klapka v zásobníku na prací prášky - konečně mi nebude tekutý prášek vytékat, ale pračka si při praní klapku sama otevře :) - pro někoho blbost, za mě fajn vychytávka. Po sušení jsou menší nánosy vláken u gumového těsnění bubnu - na toto ovšem upozorňuje i manuál, takže to není chyba, stačí otřít hadrem, z toho se nezblázním. Super bude "praní" v páře - občas člověk přijde z restaurace jak uzenka a pokud máte čerstvě vyprané oblečení, je super ho kvůli pachům prát znovu. Závěrem jsem opravdu spokojen, věřím, že se vše vychytá, především u sušení. Co může být nevýhodou, že cykly praní + sušení jsou dlouhé, a zařízením 2v1 tak ztratíte možnost mezitím vyprat něco jiného a musíte čekat. Cykly se ale dají zkrátit a prát a sušit budu dle priorit - co potřebuji hned, tím logicky začnu, další várku prádla nechám na pozdější - delší - cykly.

Po vyprání je prádlo: Vlhké
erik
erik

Přidáno: 30. listopadu 2018

• Pračka je pěkná, velký buben, sušička,programu dostačující

Při výběru jsem ji porovnával se stejnou prackou od společnosti AEG. Při porovnání jsem zjistil že si jsou naprosto totožné jen se liší cenově a to rozdílem 3000 Kč a to je dost. Proto padl výběr na pracku Electrolux! Rozšířená záruka 5 let v ceně a 10 let na motor je velmi lukrativní! Vypere výborně, vysuší dosucha. Jen chválím nemám co bych vytkl.

Přidáno: 29. října 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

• Pouzivam kratce,zatim spokojenost...

Přidáno: 10. září 2018

Zakoupeno v MALL.CZ

• pračka a sušička v jednom,úspora místa v malém bytě

Hlučnost: Běžná

Samsung WW70J5446DW