Electrolux EWW 1686 HDW

Aqua Stop
Sprchování prádla
Program pro hedvábí

• , zakoupeno v Suprshop.cz

• Dobře pere i suší, výhoda je velký buben, pro vícečlennou rodinu obstojí.

povedený výrobek

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• spousta volba programů, za jeden den jsem zvládla vyprat 6 praček, 2 z toho jsem také usušila,......do večera jsem měla vše hotové, připravené ke zbalení na dovolenou.

Kvůli místa jsem musela volit dva přístroje v jednom, také jsem sledovala recenze, které mne nakonec přesvědčily, včetně ceny.
    Spousta volba programů, za jeden den jsem zvládla vyprat 6 praček, 2 z toho jsem také usušila,......do večera jsem měla vše hotové, připravené ke zbalení na dovolenou.
    Cena odpovídá kvalitě.
    Funguje skvěle zatím jsem maximálně spokojena.

• pračka a sušička v jednom
    • V návodu by se mělo podrobně popsat jaké šrouby kde vyndat před prvním praním. Je potřeba zjistit postupně, jak prát, aby bylo prádlo suché. Jinak funguje dobře.

Dobrá je pračka se sušičkou v jednom, nezabere moc místa. V návodu by se mělo ale napsat víc k tomu, jak pračku zprovoznit. Jinak značka Elektrolux má kvalitní výrobky. Už máme myčku, se kterou jsme spokojeni několik let. Pračku máme chvilku a sušičku zkoušíme, takže uvidíme za delší čas, je potřeba se s tímto výrobkem naučit pracovat. Je fajn, že se dá i jen prát a zvlášť třeba prádlo sušit!

Způsob plnění
Dětská pojistka
Aqua Stop
Sprchování prádla
Program pro hedvábí

Automatická pračka se sušičkou EWW1686HDW v energetické třídě A. Nejen, že tato pračka se sušičkou zároveň prádlo vypere a usuší, ale díky její třídě energetické účinnosti A je také velmi úsporná. Díky velké kapacitě pro praní a sušení prádla vám tato pračka se sušičkou nabízí flexibilitu pro praní a sušení větších náplní prádla, kdykoliv potřebujete.

Vlastnosti

Volně stojící pračka se sušičkou

• Kapacita pračky: 8 kg
  • Maximální otáčky odstřeďování: 1600 ot./min.
  • Kondenzační sušička: vlhkost je kondenzována na kapalinu do nádrže a není třeba řešit odvětrání par
  • Sušící kapacita: 7 kg

LCD displej

Zpožděný start

Program na vlnu pro praní takto označených textilií.

Programy: vyp / zap, bavlna, bavlna s předpírkou, bavlna ekonomický, syntetické, jemné, bavlna suché do skříně, pára - osvěžení, pára - odstranění pomačkání, vlna plus, peřiny, máchání, odstředění/vypouštění, vlna suché do skříně, syntetika suché do skříně

Protipěnový systém

Invertor motor pro zvýšenou účinnost a extrémně tichou práci

Funkce vyvážení náplně v bubnu

Nožičky: 4 nastavitelné nožky

Ochrana proti vytečení

Rozměry spotřebiče VxŠxH (mm): 850 x 600 x 605

Kapacita praní (kg) 8

Kapacita sušičky (kg) 7

Max. rychlost odstřeďování (ot./min.) 1600

Zbytková vlhkost (%) 44

Funkce výběr teploty, výběr otáček, časový manažer - možnost zkrácení pracího cyklu, časový manažer - možnost prodloužení pracího cyklu, čas sušení, úroveň sušení, zpožděný start, extra máchání, start/pauza

Časovač Ano

Šířka balení (mm) 640

Hloubka balení (mm) 710

Čistá hmotnost (kg) 81.3

• , zakoupeno v Suprshop.cz

• Dobře pere i suší, výhoda je velký buben, pro vícečlennou rodinu obstojí.

povedený výrobek

Cena odpovídá kvalitě.
    Funguje skvěle zatím jsem maximálně spokojena.

• pračka a sušička v jednom

• , zakoupeno v OKAY.cz

• TICHÁ,FUNKCE PROGRAMŮ MAX.SPOKOJENOST.PŘI PRVNÍM SUŠENÍ ZÁDNÝ ZÁPACH (spálenina) JAK JSEM ČETLA U JINÝCH VÝROBKŮ

DOSTUPNÁ CENA 2v1,KVALITNÍ ZNAČKA,JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ POPŘ.ŠPATNÉ VOLBY DISPLAY PORADÍ ,DOPORUČUJI

• , zakoupeno v Elme.cz

• tichý chod
    • krásně vyprané prádlo
    • možnost volby usušení prádla
    • pěkný designe

Produkt jsem si vybrala v pohodlí domova, měla jsem možnost srovnávat přímo v obchodě i na internetě.
    Práčka krásně vypere prádlo, z různych programů si můžu vybrat jak moc chci prádlo usušit, práčka je tichá, Je pěkná na pohled, lehce se ovládá. Moc si chválím funkci odloženého startu. Doporučuji tento typ práčky se sušičkou všem, kteří uvažují o její koupi.
    Cena je víc než příznivá. Kvalita práčky za tuto cenu se nedá srovnat, protože se domnívám, že takhle kvalitní práčka se sušičkou by mohla být i dražší. (doufám, že si proto nezdražíte :-) ).
    Dřív jsem měla pouze pračku a prádlo jsem sušila v bytě nebo na balkóně. I když jsem používala různe aviváže, prádlo nikdy nevonělo tak jak nyní, když vyperu a vysuším prádlo a to už ani aviváž nepoužívám.
    Rozhodně nelituji, že jsem si trvala na svém a koupila si právě tuto práčku se sušičkou. Všem opravdu vřele doporučuji!!!

• dodali nám ji dvakrát a vždy tekla zespodu hned při prvním propláchnutí, oficiální zastoupení firmy Elektrolux nedokáže vůbec nic vysvětlit !

Katastrofa

• , zakoupeno v Alza.cz

• standartni pračka,nic extra jen reklama

draha,prani neodpovida cene,neukazuje na jake fazi pere

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

vyborný prací výsledk odstře´dování pri 1600 otáčkách výborné, , funkčnost výrobku naprosto odpovídá pořizovací ceně. Sušení prádla také bez problémů. Tato pračka je dobrá volba, pokud jako já nemáte místo na pračku a oddělenou sušičku.

• , zakoupeno v Electro World

• Tichá, krásně pere
    • sušení je slabší.....přeci jen je to kombi pračka-sušička.

:-)

• , zakoupeno v Electro World