Electrolux EWT 1567 VDW

Aqua Stop
Parní praní
Program pro vlnu

• , zakoupeno v aWORLD

• Perfektní výběr programů, parní nemá chybu. Je tichá. Doporučuji.
    • Špatně reaguje dotykový display, nemá konečnou signalizaci po dokončení praní a vypne se.

I když bych docela uvítala signalizaci po doprání a menší problémy s dotykovým displayem, doporučuji, protože pere kvalitně, má parní program, což je velká výhoda a je velmi tichá i při odstřeďování. Prádlo voní a ještě se mi nestalo, aby bylo pomačkané a špatně vymáchané.

(značka)

Dobrý den, paní Novotná,
    děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu vložení věnovala, proto nám dovolte reagovat na Váš výčet záporů pračky.
    Pro zvýšení účinnosti dotykového displeje Vám můžeme doporučit ovládat spotřebič s lehce navlhčenými prsty. Pračka pak snáze rozpozná napětí, které při dotyku ovládá dotykový displej.
    Vaše pračka disponuje zvukovou signalizací, která označuje konec pracího cyklu. Toto nastvení lze ovšem změnit, a to současným stisknutím tlačítka snadné žehlední a extra máchání po dobu alespoň 6 sekund. Podrobný popis postupu naleznete v návodu k použití na straně 13, oddíl 8.2
    Pevně věříme, že díky našim postřehům budete s pračkou ještě spokojenější než dosud.
    Team Electrolux

spokojenost s pračkou - velmi tichá

• , zakoupeno v aWORLD

Pračka pro náročné, tichá, z mnoha programů si nastavím, co právě potřebuji. Výhoda odstředění, opět mnoho možností, chci-li mít prádlo hodně suché, navýším odstředění, nechci-li prádlo žehlit, odstředění přispůsobím.
    Produkt bych doporučila ostatním, jen je vyšší pořizovací cena pračky oproti jiným značkám. Na praní je ale skutečně znát kvalita pračky.

Způsob plnění
Dětská pojistka
Aqua Stop
Parní praní
Program pro vlnu

Pračka, která také pomáhá s žehlením.
Profesionální sušičky Electrolux používají páru k obnově jemných věcí a odstranění pomačkání. A s touto pračkou ji můžete použít také. Naše programy páry slouží k jemnému vyhlazení záhybů a odstranění pachů, takže spoustu věcí můžete nosit znovu v krátkém čase. A cokoli jiného je lepší než žehlení.

Nastavte cyklus podle svého plánu - a energetické efektivity
Profesionální prací systémy Electrolux jsou šité na míru každému cyklu. S funkcí TimeManager® se také můžete rozhodnout, jak přesně má cyklus trvat - a obléct si, co chcete a kdy chcete. Můžete upravit cyklus podle toho, kolik času máte. A s funkcí EcoInfo™ můžete blíže monitorovat vaší energetickou efektivitu.

Rychle aktivujte vaše oblíbená nastavení pro každou náplň
S funkcí Moje oblíbené můžete vaše oblíbené nastavení používat u všech náplní – a můžete je i okamžitě spustit. Stačí uložit vámi upřednostňovanou kombinaci programů a nastavení. Při příštím použití pračky je lze spustit přímo stisknutím jediného tlačítka.

Spotřebuje dokonce o 10 % méně energie než pračka třídy A+++
Tato pračka využívá pokročilé technologie, a poskytuje tak vynikající, energeticky úsporný výkon: spotřebuje dokonce o 10 % méně energie než spotřebiče třídy A+++, nejvyšší možné třídy v EU. Jedná se o jeden z nejúspornějších způsobů, jak prát prádlo.

Nejjemnější péče - garantovaná zlatým certifikátem Woolmark
Když svěříte své vlněné věci profesionální sušičce, očekáváte nejjemnější zacházení. A to samé můžete očekávat od této pračky - jak garantuje zlatý certifikát Woolmark. Tato nezávisle testovaná a schválená pračka má speciálně vytvořené cykly, které pere vlněné věci s maximální péčí.

Čistěte oblečení potichu a efektivně
Invertor motory se široce používají v profesionálních spotřebičích Electrolux. S touto pračkou můžete těžit ze zkušeností s touto technologií, protože také obsahuje invertor motor. Spotřebič má ve výsledku skvělé výsledky s minimální spotřebou energie v naprostém tichu.

Přehled dalších vlastností
Vrchem plněná pračka
Náplň prádla: 6 kg
Maximální rychlost odstřeďování: 1500 ot./min.
Velký LCD grafický displej
Ukazatel zbývajícího času
Prací programy: bavlna, bavlna - ekonomický, jemné, peřiny, džíny, rychlý (14 min.), pára - bavlna, pára - syntetika, máchání, odstředění/vypouštění, sportovní, pára - osvěžení, syntetické, vlna plus
Měkké otevírání dveří bubnu
Automatické nastavení bubnu do horní pozice pro otevření na konci programu
Kontrola vyvažování náplně v bubnu
Technologie Fuzzy Logic, reaguje na množství náplně
Nožičky: 2 nastavitelné nožičky + 2 fixní nožičky
Invertor motor pro zvýšený výkon a velmi tichý chod
Ochrana proti přetečení

Vlastnosti
Barva ovládacího panelu Bílá
Barva Bílá
Max. rychlost odstřeďování (ot./min.) 1500
Materiál nádrže Carboran
Technologie praní Ecospray
Funkce předpírka, výběr otáček, start/pauza, výběr teploty, časový manažer - možnost zkrácení pracího cyklu, časový manažer - možnost prodloužení pracího cyklu, zpožděný start, snadné žehlení, extra máchání, My Favorites
FuzzyLogic - množstevní automatika Ano
Typ plnícího otvoru Carboran s jemným otevíráním

Energetický informační list

• displej (3)

• 1500 otáček
    • Dobré programy
    • Nízká spotřeba
    • Po 6 letech nutná výměna ložisek za 4000Kč.
    • Nyní po 8 letech se stejně utrhnul buben a pračka jde do šrotu...

Bohužel na trhu ani nyní na konci 2022 není nic lepšího s horním plněním. Leda AEG, což je víceméně to samé jen s jinými programy. Ročně tedy praní s Electroluxem stojí tak 2000Kč.

Škoda, že ve chvíli, kdy má člověk dostatek zkušeností aby napsal recenzi, se produkt už nedá sehnat :( Koupeno 2013 a pořád dobře pere. Ložiska už jsou slyšet, praní je hlučnější, ale byla to výborná volba. Kdyby se ještě vyráběla, a ve stejné kvalitě jako tenkrát, koupil bych ji znovu, až doslouží.

• , zakoupeno v aWORLD

• Perfektní výběr programů, parní nemá chybu. Je tichá. Doporučuji.

(značka)

Dobrý den, paní Novotná,
    Team Electrolux

spokojenost s pračkou - velmi tichá

• po dvou letech a dvou měsících odešla, výrobce se tomu staví zády.

Pračku jsem zakoupila 5.8.2016 no a po dvou letech a dvou měsící začal vrzat buben. Vrže a píská i při praní. Kontaktovala jsem přímo výrobce, aby mi ji opravili ještě v záruce, bohužel mi nevyšly vstříc. Dle servisáka pravoděpodobně vadná ložiska, cena kolem 3000Kč, pokud to není neco dražšího.
    Čekala jsem od pračky za 13000kč a značky delší výdrž než dva roky a dva měsíce, takže za mě tuto pračku a ani značku nedoporučuji!

• první měsíc užívání super,
    • relativně tichá
    • Nenechte se zlákat pozitivními hodnoceními!

Nenechte se zlákat pozitivními hodnoceními!.
    Ve středu jde pračka na další reklamaci. Propadává tekutý prášek i aviváž - kompletně vyteče po pár vteřinách do bubnu, mnohokrát nešel otevřít kryt s vypraným prádlem, tak 3krát se stalo, že protékala voda pod pračkou. Nejmíň 10krát za rok a půl se stalo, že pračka zapomněla vyždímat. Nyní nefunguje ovládací panel celý v kombinaci s téměř všemi problémy co jsem napsal..
    Ofic. servis se to navíc snaží obejít záruční dobu a svést to na to, že byl buben příliš zatížen. Servisní technik značky Electrolux prádlo totiž umí vážit očima - nepotřebuje váhu. Stačí letmý pohled a oznámil: "máte tam moc ručníků"....
    16 ručníků ale nedává max. zátěž 6kg ani náhodou!!!
    S touto značkou jsou problémy nejen co se týče výrobku ale i přístupu! NEDOPORUČUJI!

• Po třech letech provozu praskla horní manžeta (při běžném používání to nešlo zjistit), do elektroniky natekla voda a konec! Oprava 5000 za materiál.

Docela hlučná.

• , zakoupeno v Alza.cz

• umí všechno sama :-)
    • otevírání víka, musí se hodně zmáčknout.

• , zakoupeno v Obchody24.cz

• Poměrně tiché praní
    • Jednoduché ovládání
    • Dobře vyprané prádlo
    • Spusta volitelných funkcí
    • zatím nevím

Pračku jsem vybrala na základě recenzí a zatím jsem velmi spokojena (používám 2 týdny a peru téměř každý den)