Electrolux EWM 1044 SEUC

Barva
bílé
Počet programů

• , zakoupeno v Chladservis

• Momentálně je to pračka s nejmenší hloubkou na trhu, což byla moje podmínka. Navíc mám desítky let trvající dobrou zkušenost s pračkou a dalšími výrobky Elektrolux.

malá hloubka,která vyhovuje mým požadavkům

• Je šikovná malá a tichá
    • Potřeboval bych více otáček při ždímání aby bylo prádlo sušší, neboť mám málo prostorů kde sušit.

Pkud jste sami a máte možnost prostorů sušení vřele doporučuji.

Způsob plnění
Barva
bílé
Počet programů

ELECTROLUX EWM1044SEUC

Předem plněná úzká pračka ELECTROLUX EWM1044SEUC ve velmi úsporné energetické třídě A+. Díky pračce EWM1044SEUC zažijete méně krizí s oblečením na poslední chvíli. Krátký program vypere lehce zašpiněné prádlo během pouhých 20 minut. Pračka EWM1044SEUC je odolná proti výkyvům napájení v rozmezí 95–240 V a je vybavena funkcí automatického vypnutí a opětovného spuštění, která chrání před napětím mimo stanovený rozsah. Pomocí funkce TimeManager® si nastavíte cyklus podle potřeby a prádlo bude hotovo přesně, jak si poručíte. Funkce Odložený start slouží k odložení začátku dalšího cyklu tak, aby bylo prádlo připravené, kdykoli potřebujete.       Technické parametry:

• Značka: Electrolux

• Max. rychlost odstřeďování (ot./min.): 1000
  • Systém motoru: Univerzální
  • Materiál nádrže: Carboran
  • Technologie praní: Eco ventil

Funkce výběr teploty|výběr otáček|časový manažer - možnost prodloužení pracího cyklu|časový manažer - možnost zkrácení pracího cyklu|předpírka|snadné žehlení|zpožděný start|extra máchání|start/pauza

FuzzyLogic - množstevní automatika Ano

Typ plnícího otvoru BF XL silver       Rozměry a instalace

Typ výrobku Zpředu plněná pračka s malou hloubkou

• Výška (mm): 850

Dokumenty

• , zakoupeno v Chladservis

malá hloubka,která vyhovuje mým požadavkům

• Je šikovná malá a tichá

Pkud jste sami a máte možnost prostorů sušení vřele doporučuji.

• , zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• rozměry, vzhled, v některých případech pere jak má
    • při určitých (rychlých) programech nevyčerpá vodu z bubnu - po otevření vyteče ven... možná chyba v řídící jednotce

pořídil jsem pračku nájemnici, takže problémy s nevyčerpáním mám zprostředkované, doporučil jsem prát na programy, kde se to nestává, jinak je uživatel spokojen

• , zakoupeno v EURONICS

Pračka do malé koupelny!!!!

• , zakoupeno v Kamenný obchod

• vyhovuje mi její malá hloubka
    • zatím nic

vyhovuje mi její malá hloubka i menší obsah