Candy ROW 4854DWME/1-S

7 rychlých programů Funkce Snap & Wash Wi-Fi + Bluetooth připojení Tichý invertorový motor Kompletní nabídka rychlých programů Stačí si vybrat ze 7 rychlých a efektivních...
11 490 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Garantovaný nákup z Spořílek.CZ

Skladem • 1 variantaZdarma96 % • 12 961 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 52 882 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 variantaZdarma100 % • 344 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové službyZdarma99 % • 10 684 recenzíDalší informace
Skladem • 1 variantaDárekDoplňkové službyZdarma100 % • 3 487 recenzíDalší informace

Způsob plnění
Motor
invertorový
Český panel

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Jednoduche ovladani v češtine, i přes wifi, kratky program 39 minut..
    • Malinko hlučnejší než předchozí Indesit, velká dvířka do menší koupelny, ale velky otvor umoznuje nandavani a vyndavani pradla

Za tu cenu kvalitni produkt . Kvituji kratky program 39 min, setri energii i vodu a na lehce zaspinene pradlo bohate staci. Umoznuje v kazdem programu regulovat otacky zdimani i teplotu prani.

• Ticha
    • V češtině
    • Možnost volby krátkých programů
    • Dobře suší
    • Za mě tiché pípání při ukončení programu

Kombinace pračky se sušičkou, kdy si člověk může zvolit zda jen vyprat nebo i vysušit. Na praní má dostatek vhodných programů i co se týče délky. Pračka je ticha. Sušička suší dobře.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Je to moje první zkušenost pračka se sušičkou, každý mě odrazoval, ze je lepší každé zvlášť ano je to možné, ale já jsem velice spokojená, jak s pranim tak se sušením. Pračka si poradila i s velkým fleky od naší malé princezny. Takže mohu jen doporučit.
    Za mě veliká spokojenost

Funkce Snap & Wash

Wi-Fi + Bluetooth připojení

Tichý invertorový motor

Kompletní nabídka rychlých programů

Stačí si vybrat ze 7 rychlých a efektivních programů Rapid, které vyperou vaše prádlo za méně než 1 hodinu se skvělými výsledky.

Vyberte si z programů Rychlý speciální 39 min, Rychlá perfektní bavlna 59 min, Rychlé smíšené a barevné 20° 59 min, Rychlé jemné 59 min, Rychlý 14, 30, 44 min minut.

Bezdotykové ovládání díky Wi-Fi + Bluetooth

Pračka se sušičkou RapidÓ je vybavena systémem připojení Wi-Fi pro zlepšení vašeho uživatelského prostředí.

Tipy pro praní a sušení a podpora v českém jazyce jsou vždy po ruce, prostřednictvím aplikace simply Fi, se kterou můžete komunikovat. RapidÓ zodpoví vaše dotazy na ideální cykly, odstraňování skvrn a ještě mnohem více.

Jednoduchá komunikace s hlasovými asistenty

Pračka se sušičkou RapidÓ je kompatibilní s hlasovými asistenty Google Assistant a Alexa (dostupné pouze v jazycích ENG, ITA, FRA, ESP, GER, RUS). Můžete si ji tak snadno zapojit do svého systému chytré domácnosti a ovládat hlasem.

Snap & Wash

Vyfoťte vaše oblečení smartphonem a pomocí funkce Snap & Wash zjistěte,který cyklus se nejlépe hodí pro množství, typ a barvu prádla.

Spolu s ideálním programem se také automaticky nastavuje správná teplota a rychlost odstřeďování.

Ergonomický design

Díky novému ergonomickému designu nebylo nikdy jednodušší vkládat i vyndavat prádlo z pračky. Praní s RapidÓ bude nyní pohodlnější a rychlejší.

Pračka je opatřena knoflíkem, kterým jednoduše zvolíte příslušný program. Horizontální dotykový displej na hraně dvířek a textový displej jsou v češtině a poskytují ergonomické ovládání.

Parní funkce

Pračka se sušičkou RapidÓ je vybavena párou pro usnadnění žehlení prádla, jeho desinfekci a odstranění zápachu.

Parní funkce napomáhá uvolňovat vlákna ve vašem prádle. Díky páře je mnohem snazší žehlení oděvů, u některých tkanin dokonce není vůbec nutné, takže máte více času dělat věci, které máte opravdu rádi.

Woolmark Apparel Care

Velmi oceníte šetrný cyklus určený pro sušení vlny certifikovaný Woolmark Apparel Care. O vaše vlněné oblečení se postará bez poničení vláken, zabraňuje opotřebení, tvorbě žmolků, omezuje tření oděvů a pečlivě kontroluje teplotu sušení.

Pračka se sušičkou disponuje 3 úrovněmi sušení: Extra suché pro prádlo, které lze rovnou uložit do šatníku nebo obléknou, K žehlení pro prádlo s mírnou vlhkostí, které snadněji vyžehlíte a Do skříně pro zavěšení na ramínko.

Invertorový Speed Drive Motor zvyšuje efektivitu praní až o 50 % oproti běžnému motoru, navíc má tichý chod a při odstřeďování v nejvyšších otáčkách pouhých 77 dB.

S Candy RapidÓ si nyní již nemusíte vybírat mezi ušetřením času a bezchybně vypraným prádlem. Díky technologii Speed Drive Motor jsou garantovány skvělé výsledky i v případě, že si vyberete některý z rychlých cyklů.

Díky aplikaci Candy simply Fi můžete snadno zkontrolovat stav prádla ve vaší pračce se sušičkou kdykoli během náročného dne v práci.

Nezůstávejte kvůli prádlu doma, ovládejte svůj spotřebič pomocí smartphonu nebo pouze vašeho hlasu.

Pračka se sušičkou RapidÓ disponuje Wi-Fi připojením, díky kterému ji můžete ovládat pomocí svého mobilního telefonu a aplikace simply Fi. Kromě vzdáleného ovládání, optimalizování spotřeby a oznámení můžete stahovat nové funkce a cykly.

Ovládací panel je vybavený intuitivním dotykovým 4místným textovým displejem s možností nastavení českého jazyka, díky kterému jednoduše zvolíte program a funkci, které plně vyhovují potřebám vašeho prádla.

Programy

Máchání

Odčerpání + Odstřeďování

Bavlna

Eco 40–60°

Praní a sušení (Bavlna, Eco 40–60° + funkce Suché Do skříně)

Sušení Vlna – Woolmark Apparel Care

Sušení syntetika

Sušení bavlna

Kompletní vysvětlení programů naleznete v manuálu spotřebiče.

Vlastnosti

Předem plněná automatická pračka se sušičkou RapidÓ v bílém designu

Wi-Fi + Bluetooth připojení – možnost ovládat pračku přes aplikaci simply Fi se širokou škálou dodatečných informací a funkcí

Stahování nových funkcí a cyklů

Funkce pro odložený začátek a konec

Kontrolní cyklus

Vedení statistik praní a čerpání energie

Tipy a triky

Průvodce chybovými hláškami a uživatelský návod

Kompatibilní s hlasovými asistenty Alexa (Amazon) a Google (pouze v ENG)

Snap & Wash – vyfoť prádlo a aplikace sama pozná množství a barvu a vybere nejvhodnější Rychlý cyklus s dalšími nastaveními 7 Rychlých programů do 1 hod

Senzorové sušení o 3 úrovních: Extra suché, K žehlení, Do skříně

Předpírka

Extra máchání

Parní funkce

Rychlý/Nastavení míry znečištění (3)

Nastavení sušení (senzorové nebo časované)

Nastavení teploty praní

Nastavení otáček odstřeďování

Zablokování tlačítek

Bezpečnostní zámek dveří

Ochrana proti úniku vody Antioverflow

Ochrana proti přepěnění

Horizontální dotykový displej na hraně dvířek – ergonomické ovládání 4místný digitální displej v češtině

Invertorový motor Speed Drive – tichý chod

Buben Shiatsu – masážní body na povrchu pro šetrnou péči o tkaniny

Šířka dvířek 35 cm

Výška 85 cm

Šířka 60 cm

Hloubka 53 cm

Barva Bílá

Udávané rozměry spotřebiče jsou uvedeny na základě informací výrobce, nejsou do nich započítány přesahy jednotlivých částí spotřebiče (např. ovládací panel, dvířka, apod.).

Dokumenty

• Tichá
    • Suší dobře
    • Dobré programy
    • Ovládání aplikací
    • Vlastní nastavení programů přes aplikaci
  • , zakoupeno v MALL.CZ

• Jednoduche ovladani v češtine, i přes wifi, kratky program 39 minut..

• Ticha
    • V češtině
    • Možnost volby krátkých programů
    • Dobře suší
    • Za mě tiché pípání při ukončení programu

Za mě veliká spokojenost

• tichý chod
    • krátké prací programy

• Pere slušně a rychle, český jazyk.
    • Nebyl vytištěný návod.

Neviděl jsem, zda povolit 2 nebo 4 šrouby zezadu. V návodu se píše 2 nebo 4, ale ty dva horní jdou tak nějak divně. Ale už se to rozeběhlo.

• , zakoupeno v Alza.cz

Spokojenost

• rozhodla jsem se pro ni na základě recenzí, ale jsem jen velice zklamaná.
    • při sušení do bubnu stále stříkala vodu

Pračku jsem si dovezla ve středu, těšila jsem se na ní, protože měla skvělé recenze. Bohužel po prvním praní a sušení jsem zjistila, že pračka nesuší. Celou dobu sušení pouze do bubnu stříkla vodu a prádlo bylo ještě mokřejší než při vymáchání. Takže mám jen velké komplikace a velké zklamání. Takže teď musím čekat na servis.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Pračku mám dovezli druhý den po objednání, vše proběhlo bez problémů. Pan řidič nám, ačkoliv nemusel,dovezl pračku až do bytu. Pračku jsme vyzkoušeli, pere a suší dobře. Ovšem i když má WiFi, nespojí se, přestože má signál vynikající. Pračku mám v aplikaci, WiFi pračky se ukázalo,ale připojení není. Takže pereme normálně. Škoda. Z Candy servisu nám napsali, že tento model nemá připojení k internetu,což je nesmysl. Po telefonu mi pán slíbil, že pošle technika, ale už se nikdo neozval.

• , zakoupeno v MALL.CZ

Zatím jsem nenalezl žádnou nevýhodu produktu.
    Všechno je tak jak jsem si představoval.
    Funkce dle mých požadavků a mohu jen za sebe. Značku Candy bych koupil zase.