Candy RO41274DWMCT/1-S

11 let záruka na motor Nechcete platit opravu nebo výměnu motoru ve vašem spotřebiči? Nemusíte! Candy na tento produkt poskytuje 11letou záruku na motor zdarma. 14 dnů po...
8 489 Kč
Doprava zdarma, Skladem
Doporučená nabídka T.S.BOHEMIA a.s.

Skladem • 1 variantaZdarma97 % • 52 917 recenzíShop roku 2023 - FinalistaDalší informace
Skladem • 1 varianta99 Kč95 % • 246 551 recenzíShop roku 2023 - VítězUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta349 Kč94 % • 83 403 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta399 Kč99 % • 115 539 recenzíShop roku 2023 - VítězDalší informace

Způsob plnění

Motor
invertorový
Český panel

11 let záruka na motor

Nechcete platit opravu nebo výměnu motoru ve vašem spotřebiči? Nemusíte! Candy na tento produkt poskytuje 11letou záruku na motor zdarma. 14 dnů po nákupu se registrujte na www.registrace-zaruka.cz a získejte certifikát.

Programy

Vlna/Ruční praní

Syntetika

Bavlna

Eco 40 – 60 °C

Smart Wash s párou na konci cyklu

Kompletní vysvětlení programů naleznete v manuálu spotřebiče.

Vlastnosti

• Volně stojící předem plněná pračka v bílém designu
  • Wi-Fi + Bluetooth připojení – možnost ovládat pračku přes aplikaci hOn se širokou škálou dodatečných informací a funkcí
  • Stahování nových funkcí a cyklů
  • Funkce pro odložený začátek a konec
  • Kontrolní cyklus
  • Vedení statistik praní a čerpání energie
  • Tipy a triky – průvodce chybovými hláškami a uživatelský návod
  • Kompatibilní s hlasovými asistenty Alexa (Amazon) a Google (pouze v ENG)
  • Quick & Clean – smísení vody a detergentu pro dosažení stejných výsledků praní při 20 °C / 40 °C jako při 40 °C / 60 °C
  • Snap&Wash – vyfoť prádlo a aplikace sama pozná množství a barvu a vybere nejvhodnější Rychlý cyklus s dalšími nastaveními
  • 9 Rychlých programů do 1 hodiny
  • Odložený start až 24 hodin
  • Předpírka
  • Extra máchání
  • Nastavení míry znečištění
  • Úroveň páry (3 parní funkce)
  • Snadné žehlení
  • Nastavení teploty praní
  • Nastavení otáček odstřeďování
  • Zablokování tlačítek
  • Bezpečnostní zámek dveří
  • Ochrana proti úniku vody Antioverflow
  • Ochrana proti přepěnění

Hloubka 45 cm

Bílá

Dokumenty

• Malá, hubená. Rychlí program pro málo špinavé pradlo
    • Nenáročná pračka s jednoduchým ovládáním
    • Zatím nic
  • , zakoupeno v Electro World

• velký výběr programů
    • možnost ovládání telefonem s nastavením oblíbených programů
    • úzká pračka s velkými dvířky
    • vibruje při odstřeďování trochu více než jsem čekal

Dobrý poměr výkon/cena

• Velký otvor pro vkládání a vyndavání prádla
    • Pohodlné ovládání
    • 16 základních programů, na 90 prostřednictvím aplikace
    • Parní funkce
    • Čeština (i když mně by nevadila ani Aj)
    • Tichý chod
    • Skvěle vyprané prádlo
    • Nevýrazný zvukový signál,který informuje o ukončení cyklu
    • Při větších otáčkách o malinko více vibruje než jsem byla zvyklá u jiné pračky

Hodnocení jsem nechtěla psát v krátké době po zakoupení, protože jsem chtěla výrobek nejprve vyzkoušet. I když samozřejmě ani po téměř 2 měsících nemám vyzkoušené vše.

• Pračka je v bílém provedení s nerezovým proužkem kolem dveří.
    • Vstupní otvor je překvapivě veliký a velmi pohodlně se jím vkládá a vyndavá prádlo do/z pračky. Oceníte obzvlášť v případě, kdy potřebujete vyprat větší kusy prádla (deky, potahy atd.). Nemusíte se tudíž ani tolik ohýbat, když potřebujete pračku naplnit.
    • Co oceňuji je velmi pěkně a prakticky řešené ovládání pračky shora nad dvířky. Ovladač na výběr programů je dostatečně velký a snadno se s ním manipuluje.
    • Pračka má sice 16 programů, ale to jsou pouze ty, které nastavíte pomocí ovladače. S dálkovým ovládáním pomocí mobilního telefonu jich máte k dispozici na 90. A je to fakt super. Neuměla jsem si to moc představit, ale jsem opravdu mile překvapená.
    • Páru můžete vybrat i k prádlu, které nesnese dlouhodobě vyšší teploty kolem 60° C, která je v základním programu. Pára pomůže např. s odstraněním bakterií a skvěle se mi osvědčila při praní ručníků, ložního prádla, utěrek, ale i běžného oblečení. Samozřejmě s upravenými parametry.
    • Po výběru jazyka při prvním spuštění pračky máte na displeji vše v češtině. Aplikace pro napojení pračky a telefonu komunikuje také česky.
    • Při spojování mezi pračkou a aplikací to někdy sice trošku déle trvá, ale tohle mi vůbec nevadí.
    • Prádlo vyndavám opravdu vyprané, a to při použití stejného prášku, který jsem měla před nákupem nové pračky. A rozdíl je opravdu obrovský.
    • Většinou používám odstředění nastavené na 800 - 1000 otáček. Víc není třeba. A to ani při sušení věci v pokoji. Prádlo schne rychle. Není v něm zbytečná voda.
    • Při větších otáčkách malinko vibruje, i když je vyvažovaná na naprosté maximum. Ale není to tak, že by cestovala po místnosti nebo z ní padaly věci. Nicméně ani to není nic, proč bych si už pračku nekoupila.
    • Pračka je velmi tichá, a to i při odstřeďování. Můžu porovnat s daleko dražšími modely jiných značek. Nebojím se ji pustit ani v pozdních nočních hodinách.
    • Zvukový signál pro ukončené praní je tichý, a tak ho někdy přeslechnu, protože pračka je v jiné místnosti. Ale i na to se dá zvyknout. Když mám telefon u sebe, vidím, kolik času zbývá do konce praní a jaký krok z cyklu právě probíhá.

Celkově jsem s touto pračkou maximálně spokojena, kdybych věděla, co vím teď, neváhala bych s nákupem ani chvíli. Rozhodně můžu její nákup s klidným svědomím doporučit. Před lety jsem tuto značku měla, ale pak jsem byla nucena koupit konkurenční výrobek. Jsem moc ráda, že jsem se k této značce vrátila.

Pračku jsem zakoupila v Datart.cz