Candy RO1484DWME/1-S

Hlavní vlastnosti Třída energetické účinnosti: A Jmenovitá kapacita (kg): 8 Spotřeba energie na 1 cyklus programu Eco 40-60 (kWh): 0,472 Spotřeba energie na 100 cyklů programu...
9 490 Kč

invertorový
Kapacita pro program Eco
Direct drive motor

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Pračka je tichá, prádlo je dostatečně vyždímané.Prozatim spokojenost.

• Tichý chod, velký buben

Koupeno jako náhrada za jiný typ, který byl nedostupný. Plná spokojenost, tichý chod, velký buben; Wifi zatím nevyužívám, ruční nastavení je v pohodě. úsměvné je to, že cvaknutí zámku na konci praní je silnější, než akustický signál. Navíc musím kladně hodnotit cenu dodání a montáž, i odvoz starého spotřebiče. Šikovní technici.

• Nízká cena
    • Tichý chod
    • Parní praní
    • 10 let záruka na motor

Mám krátce, ale zatím jsem s pračkou moc spokojená.

Způsob plnění

• Trvání programu Eco 40-60 (h:min): 3:38
  • Úroveň emisí hluku ve fázi odstřeďování (dB(A) re 1 pW): 77
  • Emisní třída hluku šířeného vzduchem při odstřeďování: C

Technologie

Wifi + Bluetooth připojení -  možnost ovládat pračku přes aplikaci simply Fi se širokou škálou dodatečných informací a funkcí:

Stahování nových funkcí a cyklů

Funkce pro odložený začátek a konec

Kontrolní cyklus

Vedení statistik praní a čerpání energie

Tipy a triky

Průvodce chybovými hláškami a uživatelský návod

Kompatibilní s hlasovými asistenty Alexa (Amazon) a Google (pouze v ENG)

Snap&Wash – vyfoť prádlo a aplikace sama pozná množství a barvu a vybere nejvhodnější Rychlý cyklus s dalšími nastaveními 9 Rychlých programů do 1 hod

Programy      16 programů základních + Wifi programy

Parní funkce

Zablokování tlačítek

Bezpečnost

Bezpečnostní zámek dveří

Ochrana proti úniku vody Antioverflow

Ochrana proti přepěnění

Konstrukce

Horizontální dotykový displej na hraně dvířek - ergonomické ovládání 4 místný digitální displej v češtině

Invertorový motor Speed Drive – Tichý chod

Objem bubnu 58 l

Materiál bubnu Nerez/ vany Silitech

Buben Shiatsu – masážní body na povrchu pro šetrnou péči o tkaniny

Šířka dvířek 35 cm / Úhel otevírání dvířek 180°

• nepříliš hlučná
      • jednoduché ovládání
      • dobrý poměr cena/výkon
      • zatím nic

Nahradila předchozí od téže značky, která dobře fungovala 14 let. Máme ji pouze 2 měsíce, za tuto krátkou dobu žádný problém, celková spokojenost. Pokud vydrží to, co ta před ní, byla to velmi dobrá koupě.

• , zakoupeno v MALL.CZ

• Pračka je tichá, prádlo je dostatečně vyždímané.Prozatim spokojenost.

• Tichý chod, velký buben

• Tichá,
      • Dobré programy
      • Kvalitní ždímání
      • Dobrá cena

Produkt doporučuji

• Velmi tichá - prakticky bezhlučná
      • Úsporná v energii i spotřebě vody
      • Velká kapacita pračky, vhodné pro rodinu s malými dětmi
      • Nízká cena, cena nižší než před 13 lety, když jsme kupovali pračku a to v době vysoké inflace. Bezpočet funkcí, možnost ovládat pračku přes telefon
      • Funkce páry, která eliminuje bakterie a omezení žehlení.
      • Zatím žádné negativa nezjištěna.

• Nízká cena
      • Tichý chod
      • Parní praní
      • 10 let záruka na motor

Mám krátce, ale zatím jsem s pračkou moc spokojená.

• Tichá
      • Ovládání přes aplikaci
      • super cena - výkon
      • 11 let záruka na motor
      • Parní

Aplikace je celkem lehce ovladatelná. S pračkou jsme maximálně spokojeni.

• Pračka je velmi tichá
      • Prádlo hezky vyprané
      • I při otáčkách 400 velmi dobře vyždímané prádlo
      • Zatím spokojenost s výrobkem
      • chybí český návod
    • , zakoupeno v MALL.CZ

Pračka je super. Nejlepší jsou krátké programy, které využívám nejčastěji. Pere perfektně, hlučnost malá, téměř přes zavřené dveře neslyším, že pere. Jsem spokojená.
      Cena i kvalita super. Doporučuji.

• pračka je celkem tichá, má spoustu programů, i na rychlé praní do hodiny vyprala prádlo dobře, krom přednastavených programů je možné upravit si praní dle svého uvážení, odložený start jde nastavit po 30 minutách, ještě jsem ani nezkoušela aplikaci, ale už teď jsem z pračky nadšená :)
      • nepřišel návod v češtině, ale dá se stáhnout na internetu

Předchozí pračka nám odešla po 13 letech, tak bylo nutno vybrat pračku novou. Myslím, že poměr výkon-cena je naprosto perfektní. Vybrala jsem na základě mnoha pozitivních recenzí. Zatím mě pračka nezklamala a jsem moc spokojena, ještě jsem nestihla vyzkoušet všechny funkce ani vyprat s aplikací, ale co jsem mohla doposud vyzkoušet, je super. Vyhovuje mi, že je tichá, má odložený start, je možné vybrat rychlý program, při kterém vypere prádlo i do hodiny tak, jak ho minulá pračka vyprala během téměř tří hodin...