Candy GVW 45 385TWC

• Málo místa v bytě 1+1 bez balkonu - 2v1
    • Zatím práno asi 5x včetně sušení - naprostá spokojenost
  • , zakoupeno v EURONICS

• má jednoduché ovládání
    • Tak zaprvé by si měly u Candy pořídit metr. Všude uváděná hloubka 45cm je ve skutečnosti 52 cm. Takže se mi vešla na místo s půl cm rezervou a odřenýma futrama dveří. Za druhé - hned při třetí praní se vylomil zámek dveří, takže po té co jsem si vytřela kýbl vody v koupelně jsem začala hledat servis. Mé rozčarování podpořil placený telefon servisu jak z televizní soutěže. Nakonec jsem se pracně a draze pročekala na "spojovatelku" a nakonec i na "operátorku" a po dvou dnech i servismana. Zatím peru, ale mou stařičkou funkční pračku hned tak do sběru neodvezu.

Dobrá koupě to tedy nebyla, je to pračka se sušičkou a servisák mi poradil ať v ní nesuším často, protože jinak moc nevydrží.

Způsob plnění
Aqua Stop
Parní praní
Program pro vlnu
Program pro hedvábí

Úzká pračka se sušičkou GVW45 385TWC značky Candy v bílém provedení.V pračce  GVW45 385TWC lze prát najednou až 8 kg prádla, sušit lze až 5 kg prádla.Tato pračka GVW45 385TWC je z energetické třídy B, účinnost praní třídy A a odstřeďování třídy B.U pračky GVW45 385TWC lze odložit start podle vaší potřeby.

Technické parametry:

• - volba programů
    • - neskutečně cestuje
    • - po ani ne 2,5letech přestala fungovat
    • - zespodu začala téct
    • - pri cisteni filtru si pripravte hoodne rucniku, vyteče z ni poměrně dost vody

Kdo chce vyhodit necelých 10.000,- tak at si ji koupi .
    Po 2 letech začala při praní zespodu pracky tect, pri suseni by byla koupelna vytopena úplně.
    1.rok byla v pohode, pak začala opravdu dost cestovat a pri odstřeďování byla dost hlučná - jak, kdyz v ni neco chrastí.
    - po ani ne 2,5letech se na displeji objevila ,,8,, - dle internetu chyba ,,tachodynama,, - za hodinu fungovala normálně, pak prestala fungovat úplně
    - 9 z 10 servisů mi reklo, ze tuto znacku neopravují!! A uz vubec ne 2v1 .

- v pračce jsem sušila všeho všudy 10x? Nebylo mi to úplně doporučeno

- Candy jsme vyhodili - oprava by se nevyplatila a koupili jsme klasickou pracku a sušičku zvlášť a od jine znacky!

• , zakoupeno v HQelektro.cz

• Málo místa v bytě 1+1 bez balkonu - 2v1
    • Zatím práno asi 5x včetně sušení - naprostá spokojenost

• Odstředění , sušení
    • strašně moc cestuje a je hlučná

Týden po skončení záruky odešla sušička

• odstřeďování
    • nepere vůbec dobře v porovnání s předchozíma pračkama které jsme vlastnili

veliké zklámání po půlročních zkušenostech

• Cena vypere stejně dobře jak předražená konkurence
    • Zatím nic snad jen manuál

Pere stejně jak ostatní pračky za ty peníze ok Na stránkách Candy záruka pět let zdarma oproti OK elektro kde mě to nabízeli za dva tisíce vyčurànci

• hromadí se náhodné chyby, ale chybové hlášení žádné. Např. pračka neplánovaně neodstředí, je plná vody, zámek svítí a indikuje zamčeno a přitom to jde otevřít, displej neukazuje END jak by měl, ale počáteční informace které se zadávají před pracovním cyklem. Pračka i po vyrovnání a vyvážení pochoduje.

Pochoduje, blbne elektronika, hvízdá motor nestandartně hlasitě a nepříjemě,
    voda někdy přeteče přes zásobník na prášek ven a před a pod pračkou je mokro. Whirpoolka kterou jsem měl 15let měla oproti této ještě na dně plovák na ohlášení přetečení vody a necestovala. Cestovala naposledy Tatramatka, ale to už jsme technologicky 30let zpět a tam je i Candy. Protihlučný kryt který se instaluje ze spoda u Candy je takový ten umělohmotný vlnitý slaboučký 4mm sendvičový papír a ten nepochytí žádný hluk ale výrobce si asi dělá z lidí legraci. Kvalita jde s duchem dnešní doby=čím novější věc, tím horší kvalita a šmejd a jedno kolik to stojí peněz. Pračku máme asi dva měsíce.

• dobře odstřeďuje, pere normálně
    • hlučnější při ždímání

pere, je to pračka

• Praní je pohodlné když se pořádně vyváží a přidělá se zespodu kryt tak moc hlučná není.

Za tuto cenu pračka se sušičkou je vynikající.Pokud dáte praní a pak sušení tak je prádlo opravdu uplně suché jen ho srovnat a dát do skříně.Výhoda je také 16 programů takže je z čeho vybírat.Ochrana proti přetečení to je také super.Pokud by jsme se opět rozhodovali uřčitě opět vybereme tuto kombinaci od Candy.Myslím si jak už komentář výše píše že po vyprání se utrhl zámek a vytekla pračka tak to je mi docela divné jelikož je tam kovové uchycení a na zámku také.Pokud to někdo rve a chce mermomocí otevřít když ješte nepovolila pojistka tak se ani nedivím že to prasklo.Pračku máme cca 2 týdny a jede jak má.Spokojenost na 100%

• , zakoupeno v EURONICS

• má jednoduché ovládání