Candy GO 1460 D

Vestavná
Počet programů

• tichý a klidný chod
    • parametry praní
    • - špatně zabaleno, v pračce zůstala voda (asi po zkoušce v továrně) a uvnitř bubnu byla plíseň
    • - špatně čitelný a blikající display
    • - při dopravě došlo k lehčímu vnějšímu poškození
    • - po půl roce začíná zlobit pojistka dvířek

je to italské

• vysoké otáčky
    • velká dvířka
    • dobrá cena
    • předchozí dobrá zkušenost se značkou Candy

Starší verzi pračky jsem si již měla vyzkoušet dříve v podnájmu, byla jsem velmi spokojená, tudíž při volbě pračky pro nový byt jsem již věděla, že chci stejnou jen v novější verzi.
    S výrobkem jsem spokojená, po půl roce se neobjevily žádné vady.
    Určitě mohu doporučit.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Místo dosluhujícího modelu GO 1460 jsem obdržel GO 1462, která pere výborně, Výborně hodnotím vyvažování, které zaručuje optimální praní a zároveň hlídá přetížení. Hlučnost je standartní a poměr cena/výkon naprosto ohromující. Přehledný display a dostatek tlačítek k navolení.
    • V tuto chvíli nemám nic jako protiargument.

Jednoznačně doporučuji

třída účinnosti odstřeďování A

náplň prádla praní 6 kg
multifunkční displej
systém Mix & Wash

plynulé nastavení otáček 0 – 1400 ot./min.
odložený start  1-23 hodin
elektrický obousměrný programátor
technologie Fuzzy Logic – automatické řízení spotřeby vody a energie
průměr dvířek 35 cm
úhel otvírání dvířek 180°
teleskopické tlumiče
materiál vany - Silitech
materiál bubnu - nerez
antibakteriální lopatky bubnu s ionty stříbra (Ag+)
ochrana proti přetečení
čidlo kontroly množství pěny
automatické řízení odstřeďování
automatické řízení vyvážení

program na vlnu - certifikace Woolmark
program Ruční praní
rychloprogram 32'

Sensor Activa System (SAS)

tlačítko Úroveň zašpinění – volba délky programu

spotřeba vody (l) 45
hlučnost praní dB(A) 57
hlučnost odstřeďování dB(A) 76
rozměry v x š x h [cm]  - 85 x 60 x 52

• - parametry (spotřeba, výkon, ždímání, praní - A)
    • - otáčky
    • - náplň
    • - odložený start - dost využívám, než přijdu z práce, je vypráno, jen pověsím
    • - rychlý program a ruční praní (výborné programy)

Pračku mám skoro 10 let, v záruce se mi porouchala, ale byla to prkotina, špatně umístěné drátky přes sebe, které se po roce používání vyhřály, oprava na 10 minut a od té doby klid, jinak pračka chodí jak má.
    Teď mě začíná zlobit patrně programátor, při nastavení programu se občas ukáže čas toho vedlejšího programu, ale to může být jen špatný dotek nebo kontakt, asi to bude chtít prostříkat, ale zatím neřeším, 10 let pere bez problémů.
    Ani po těch letech nikde nerezne. Rodiče měli jinou vyhlášenou značku a po pěti letech byla rezatá až hrůza.
    Vybírala jsem dle parametrů.
    Spokojenost.

• Velká kapacita
    • Snadné ovládaní
    • Je nebezpečná
    • - po 3 letech pravidelného praní (2-3x/týden) stalo se tohle -otevírám buben - a z něj kouří
    • - po surfování internetem jsem dozvěděla, ze v testech RosTest dokonce pračka vybuchlá

Měla jsem asi štěstí...

• Pracku mam 5 let a dva mesice, za tu dobu se uz da ohodnotit nejen prakticnot, funkcnost ale predevsim kvalita.Muzu rict ze pomer "cena/vykon" byla to nejlepsi co jsem v te dobe nasel a to jsem prosel snad vsechny pracky na trhu...Jednoznacne plus ma tahle pracka co se tyce ucinnosti prani, ucinnosti odstredovani, kapacity bubnu.
    • Libi se mi i praci programy ktere jsou prakticke a skutecne pouzitelne - jako treba rychloprani (treba jenom upocene pradlo, ne spinave), pragram na vlnu a hedvabi co je super atd...
    • Z praktickeho hlediska skutecne potesi ze dvirka se daji otevrit temer na 180 stupnu co u pracky vidim prvne...Taky velikost plniciho otvoru je skutecne dostatecne velka.Dale cisteni prehradky na praci prostredky je bez problemu, jednoduse se vysune, vyplachne a zasune nazpatek.
    • Dilenske spracovani je, rekl bych vynikajici, nic nevrze ani po letech, pracka ani po letech nepachne zevnitr a povrchy plastu a kovu nezloutnou, zachovali si ciste bilou barvu.
    • Pri odsredovani diky automatickemu vyvazovani ktere fakt funguje jak ma "netancuje" neni hlucna ani na nejvyssich otackach (1400rpm) po letech, zvuk ma spise bzucivy ale nerusivy, jak zavru dvere v koupelne nevim o ni.
    • Cekal jsem ze po par letech se vybehaji loziska, pracka bude skakat ale nic takove...
    • Kolega ji zakoupil jeste driv, bude ji mit cca 6 let a nedavno jsem se ptal - taky nema zadne problemy, plne spokojeny.
    • Tuto pracku muzu jen doporucit.
    • Cisteni filtru je reseno jasne, jednoduse ale problem je jak uvolnite gumovou hadici vytece pokazde vice vody (cca pul litru) nez by clovek cekal, je dobre si to pamatovat kvuli zbytecne mokre podlaze.
    • Po 5 letech se zacal zasekavat elektromagneticky zamek dveri ktery se ma uvolnit automaticky po cca 2 minutach po dokonceni prani - reseni ale jednoduche - prepnout ovladac do polohy vypnuto (OFF) a vypnout kabel ze site a chvilku pockat, pak je vse OK (kdyz se to stane mate na displeji kod E09).
    • Displej nezobrazuje pocas prani cas do konce prani ale nejaky radoby prubeh i kdyz se to tvari jako minuty.Neda se podle toho orientovat protoze to jasne nesedi - kazdopadne mate alespon prehled jako prani postupuje...

Jasne doporuciji, Velice dobry pomer cena/kvalita/vykon.

• tichý a klidný chod

• vysoké otáčky
    • velká dvířka
    • dobrá cena
    • předchozí dobrá zkušenost se značkou Candy

S výrobkem jsem spokojená, po půl roce se neobjevily žádné vady.
    Určitě mohu doporučit.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• V tuto chvíli nemám nic jako protiargument.

Jednoznačně doporučuji

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

nemohu posoudit, protože jsem si zboží nekoupil jelikoš neni na skladě

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Je to můj druhý nákup, první proběhl bez komplikací. S pračkou to proběhlo hůře. U pračky je to vždy hrůza, když se Vám rozbije a máte děti. To zná asi každý. Tudíž na ni spěcháte. Objednávala jsem zboží v úterý a ozvali se v pátek, že zboží nemají. Zboží bylo na dotaz. Myslím, že obvolání dodavatelů nebo skladů zabere den nebo určitě existuje nějaké spojení přes počítač a zboží, které nemají by neměli nabízet.

Produkt nebyl na skladě a nakonec jsem ráda, protože, jak mi řekli odborníci přes pračky, tato značka není kvalitní.

• , zakoupeno v LevneELEKTRO.CZ

• Dobře pere, ždímá, snadná obsluha
    • špatně se usazuje protihluková deska, která se tam musí nainstalovat před uvedením chodu pračky. To si myslím, že by mohl udělat výrobce

Vzhledem k tomu, že jsem měla 20 let českou tatramatku, která už mi vypověděla službu, jsem z praní prádla v této pračce nadšená. Jednoduché ovládání, silně zašpiněné prádlo vypere bez problémů. Pračku jsem si vybrala na základě testů D-test, který vyšel letos na jaře.Byla tam testována pračka Candy GO 1260 Grand´O. Bohužel tento výrobek už se nevyrábí a tak jsem vsadila na jeho nástupce, který má lepší ždímámí než jeho předchůdce 1260.