Candy GC 4 W 264 D

bílé
Vestavná
Počet programů

• , zakoupeno v VEDE.cz

• Dobře pere, sušička plní moje očekávání.
    • občas poskočí.

• funkce
    • prani
    • suseni
    • 5 let zaruka po registraci
    • podsviceni displeje prosvicuje i okolni tlacitka, ale neda se to zamenit s tim ze je tlacitko zmacknute, ale mohli to poresit

kupodivu pere a susi dobre, za ty penize jsem to necekal, je skladna, vcelku ticha, zadny zapach po pouziti susicky.
    Nevim jestli to plati pro vsechny obchody ale u nekterych je po registraci 5 leta zaruka

• , zakoupeno v MALL.CZ

třída účinnosti odstřeďování B

náplň prádla praní 6 kg
náplň prádla sušení 4 kg
multifunkční display

velká dvířka s nově umístěným madlem
(otevírání ze shora)

plynulé nastavení otáček 0 – 1200 ot./min.
odložený start 3-6-9 hod
technologie Fuzzy Logic
materiál vany - Politech
materiál bubnu - nerez
antibakteriální lopatky bubnu s ionty stříbra (Ag+)
ochrana proti přetečení
čidlo kontroly množství pěny
automatické řízení odstřeďování a vyvážení
dětská pojistka
šířka dvířek 35 cm, úhel otvírání 180°

22 programů
rychloprogram 14', 30', 44'

program na vlnu - certifikace Woolmark
program Ruční praní
program na velmi jemné tkaniny
program na košile
program nízké a vysoké sušení
tlačítko Aquaplus - pro citlivou pokožku

váha netto/brutto (kg) 64/66
rozměry netto v x š x h [cm] - 85 x 60 x 44
rozměry brutto v x š x h [cm] – 89 x 65 x 52

• , zakoupeno v VEDE.cz

• Dobře pere, sušička plní moje očekávání.
    • občas poskočí.

• funkce
    • prani
    • suseni
    • 5 let zaruka po registraci

• pere hezky,i naplněná po okraj.
    • sušení mě překvapilo příjemně,čekala jsem to mnohem horší!
    • pokud se dá pračka zhruba do půlky plná tak na program (5hod)prádlo ráno vytáhnu jen mírně zmačkané,poskládám rukama vyžehlím :-D hotovo.
    • krásně svítí displej
    • není moc hlučná
    • malinká do paneláku akorát
    • vzhledově hezká
    • Na mall s 5 ti letou zárukou bomba!!
    • Jsem celkově z pračky nadšená ani jsem si nepředstavovala tolik muziky za málo peněz.
    • za ty peníze doporučuji určitě.
    • trochu se mi nelíbí zhotovení dvířek zdá se mi tam plast tak tenký že opravdu dítě zatlačí a už to křupe.

Pračku mám dva dny :)praček opraných pět ,vše bylo hezky opráno žádné fleky nezůstaly a to mám malé dvouleté dítě.Celkově uvidíme po delší době jak šlape ale zatím určitě spokojenost:))

• , zakoupeno v MALL.CZ

• hezký design, maličká pračka do malého bytu, sušička, za dobrou cenu
    • trochu hlučnější

spokojenost

• , zakoupeno v Euroelektro.cz

• hezký vzhled, dobrá cena, Slim 2 V 1, ale počítejte s tím, že to není zmiňovaných 44 cm, ale musíte přidat vzadu hadice a víko pračky takže cca 5 cm navíc, máme jí krátce necelý měsíc, ale již jsem vyzkoušela několik programů, peru jenom v gelu, jelikož je u nás velmi tvrdá voda, vyzkoušela jsem i krátký 59 Rapid program se sušením je SUPER, froté ručníky a osušky nadýchané, proti pouhému vyprání, kdy jsou velmi tvrdé
    • proti 17 let staré pračce(v létě odešla) je při vyšších otáčkách hlučnější, mě to nevadí, pračku máme na WC, i když je to jeden z levnějších výrobků, některé plasty vepředu nic moc

celkově bych řekla, za málo peněz slušná pračka se sušičkou v provedení SLIM, zatím co se na trhu objevuje je OK, uvidíme, jak dlouho bude sloužit, při dovezení nám dopravce řekl, že jeho poslední pračka mu vydržela 4 roky, řekla bych, že proti pračce, kterou jsem užívala posledních pár měsíců, když mi odešla moje 17 letá se nedá srovnat, prádlo je sušší a hlavně při posledním žehlení jsem všimla, že není tak zmačkané, používám stejnou vodu a již několik let peru pouze v gelu, pouze pracovní věci pereme v prášku na druhé pračce

• Dobře pere. Dobře suší.
    • Hlučnější při ždímání ale to jsou v této cenové hladině všechny pračky.

Tento produkut doporučuji. Za cenu pod deset tisíc asi nejlepší volba. Při praní je tichá. Ždímání je už slyšet ale to je asi jenom pět minut z celého programu, takže se dá v pohodě zvládnout. Sušička je základní jenom tři automatické programy. Potom ještě sušení podle času od půl hodiny do cca 3 hodin. Na program auto jsem zatím vytáhl vše suché. Prádlo je trochu pomačkané ale pokud se vytáhne ještě teplé a hned pověší nebo složí tak ok.